Close

Laiks pasteigties!

Vislabākie elektroautomobiļi pasaulē nebūt nav dārgi un ir pieejami jau tagad! Hyundai IONIQ 5 un IONIQ 6 no noliktavas par īpaši izdevīgu cenu!

IONIQ 5

Apskatīt cenrādi

IONIQ 6

Apskatīt cenrādi

Ātra uzlāde visos gadalaikos

Hyundai IONIQ 5 un IONIQ 6 ir aprīkoti ar 800 V akumulatora sistēmu, kas piedāvā visātrāko mūsdienās pieejamo uzlādi! Visiem modeļiem ir arī akumulatora sildīšanas un siltumsūkņa sistēma.

10 minūšu uzlāde ar standarta 50 kW lādētāju ļauj nobraukt vēl aptuveni 46 km. Ar ultaātro lādētāju šis attālums pieaug līdz 150 km. Mājas lādētājs ir ērts, taču nav obligāti nepieciešams. Publiskās uzlādes vietu ik dienu kļūst arvien vairāk, un spēcīgā konkurence tirgū nodrošina pieņemamākas cenas.

Ideāls birojs uz riteņiem

Hyundai IONIQ modeļiem ir efektīvs risinājums – Utility režīms, kas ļauj visām automobiļa sistēmām darboties no galvenā akumulatora sistēmas (nevis no 12 V akumulatora), kad automobilis stāv uz vietas.

Ērtība standarta aprīkojumā

Visiem Hyundai IONIQ modeļiem ir divi integrēti displeji: 12,3 collu infoizklaides skārienekrāns un digitālais instrumentu bloks. Kartes un infoizklaides programmatūras atjauninājumus varat bez maksas lejupielādēt bezvadu režīmā, nedodoties uz servisu. IONIQ 5 un IONIQ 6 ir aprīkoti ar jaunākajām drošības un vadītāja palīgsistēmām.

24 mēnešu apkopes intervāls

Hyundai IONIQ 5 un IONIQ 6 modeļiem ir 24 mēnešus ilgs apkopes intervāls. Arī par garantiju sirds var būt mierīga. Tā ir spēkā 5 gadus bez nobraukuma ierobežojuma, bet augstsprieguma akumulatoram mēs piedāvājam 8 gadu garantiju ar 160 000 km nobraukuma ierobežojumu.

Apciemojiet mūs un atklājiet, kā ir braukt ar pasaulē godalgotāko automobili

"*" indicates required fields

Sazinieties ar mani*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Piedāvājums ir spēkā līdz 30 jūnijam vai kamēr automobiļi ir pieejami.