Close

Dizains

Praktisks un inovatīvs dizains
Lūgt piedāvājumu

Lielāks un izteiksmīgāks

Pilnīgi jaunā KONA elegantais eksterjera dizains apvieno tīru, aerodinamisku priekšgalu, Seamless Horizon gaismas joslu un plūstošas kontūras. Taču, neraugoties uz futūristisko izskatu, pilnīgi jaunais KONA nekad nevienam neļauj aizmirst, ka tas ir SUV.

Atklājiet sportisko N Line modeli Krāsas

Seamless Horizon gaisma

Seamless Horizon gaismas josla visas priekšpuses platumā piešķir KONA unikālu vizuālo raksturu.

Dinamiskas kontūras

Sānos asas, diagonālas parametriskas virsmas harmonē ar matēta hroma moldingiem, kas no viduslīnijas pāriet sportiskā aizmugures spoilerī, radot līniju, kas ieskauj visu automobili.

Redziet un esiet redzami

Izteiksmīgais dubulto priekšējo lukturu dizains ietver pilno LED prožektoru priekšējos lukturus, kas integrēti riteņu spārnos.

Aktīvie gaisa aizvari

Lai uzlabotu aerodinamisko veiktspēju, KONA Hybrid izmanto augšējos un apakšējos aktīvos gaisa aizvarus, savukārt KONA ir augšējais aktīvais gaisa aizvars – tas piešķir elektrauto izskatu abiem, vienlaikus uzlabojot efektivitāti.

Izteiksmīgas riteņu arkas

KONA dinamiskais stils ir akcentēts ar drosmīgi veidotu riteņu arku apdari melnā krāsā, kurās ir integrēti gan priekšējie, gan aizmugurējie lukturi, radot izturīgu izskatu.

Salons

Vienkārši jūtieties labi

Hyundai KONA nav tikai vēl viens SUV, tā ir vieta, kur jūs un jūsu mīļie vienkārši jūtaties labi – pateicoties dāsnajiem izmēriem un atjautīgajām komforta idejām.

Vēl ilgtspējīgāki materiāli

Eco komplekts inovatīvi izmanto videi draudzīgus materiālus, piemēram, 100% pārstrādātu PET grīdas paklājos un ekoloģiski apstrādātu ādu un zamšādu.

Pirmās rindas relaksācijas sēdekļi

Atlaidieties un atslābinieties. Papildaprīkojumā pieejamie pirmās rindas relaksējošie komforta sēdekļi ir optimizēti „bezsvara“ ķermeņa spiediena sadalei atsvaidzinošai atpūtai.

Vēl praktiskāks bagāžas nodalījums

KONA piedāvā bagātīgu 466 litru (VDA) bagāžnieku – par 30% lielāku nekā iepriekšējam modelim. Tas ir arī vienkārši regulējams: jūs varat nolocīt aizmugurējos sēdekļus dažu sekunžu laikā, pat nenoņemot galvas balstus.

Noskaņojuma apgaismojums

Izveidojiet perfektu gaisotni, kas atbilst jūsu noskaņojumam. Salona noskaņojuma apgaismojums piedāvā 64 konfigurējamas krāsas, kas atbilst ikvienai situācijai. Gaismas avoti atrodas virs paneļa uzglabāšanas nodalījuma un priekšējo durvju uzglabāšanas kabatās.

KONA N Line

Atklājiet neierobežotu sportiskumu

KONA N Line piedāvā jaudu, neupurējot ekonomiskumu. 1,6 GDi tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs un ar akumulatoru darbināms elektromotors darbojas kopā, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju ar kopējo jaudu 141 ZS/104 kW.

Jaudīgs pirmais iespaids

Ekskluzīvajā priekšējā bufera dizainā ar īpašo tīkla rakstu un muskuļotajiem melnajiem akcentiem ir integrēts N Line logotips, kas nodrošina jaudīgu pirmo iespaidu.

Muskuļots aizmugures buferis

Virsbūves krāsas riteņu arku apdare eleganti saplūst ar muskuļoto aizmugures buferi. To rotā sudrabkrāsas josla, kas papildināta ar īpašu KONA N Line tīkla rakstu.

Augstākās klases komforts

KONA N Line ir ventilējami priekšējie sēdekļi, Bose Premium skaņas sistēma, 360 grādu skata kamera, inteliģentas, elektriskas bagāžas nodalījuma durvis, Hyundai digitālā atslēga un daudz kas cits.

Hromētas dubultās izplūdes caurules

Sajūtiet veiktspējas iedvesmotās KONA N Line saknes ikvienā detaļā. Hromētās dubultās izplūdes caurules izceļ šīs apdares sportisko izskatu.

Ekskluzīvi 18" N Line vieglmetāla diski

KONA N Line ir izteiksmīgāki un sportiskāki vieglmetāla diski. Turpinot futūristiskā virsbūves dizaina tēmu, parametriskie raksti izceļ to ģeometrisko struktūru.

Sportisks komforts un ekskluzīvs dizains

Kona N Line ir sportiski metāla pedāļi, N Line stūre un pārnesumu svira, kā arī sarkani akcenti viscaur. Sportiskajiem N Line sēdekļiem ir sarkanas kontrasta šuves, kas atrodamas arī uz durvju apdares un roku balsta.

Grezns sportiskums

Alcantara un ādas kombinētie sēdekļi ir izgatavoti no Eco Alcantara® ar 65% pārstrādātu PET.

Krāsas

Jūsu automobilis. Jūsu krāsas

Izpaudieties! Atkarībā no modeļa un apdares līmeņa, kas jums ir vispiemērotākais, varat izvēlēties no plaša eksterjera krāsu klāsta, kā arī divu toņu jumtu, lai personalizētu savu KONA atbilstoši jūsu individuālajam stilam.

Krāsu izvēle arī salonā

Izmantojot plašu salona krāsu izvēli, jūs varat izcelt savu personību un plašuma sajūtu salonā.

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai Līzings
Plašāka informācija

Funkcijas
Aplūkot

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas