Close

Dizains

Eleganta izsmalcinātība unikālā veidolā
 Hyundai izplatītāji

Hyundai KONA pēdējais modelis ir izpārdots. Visi līdz šim pasūtītie automobiļi tiks piegādāti klientiem, taču jauni pasūtījumi uz laiku netiks pieņemti. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar tuvāko Hyundai izplatītāju.

Uzdrīkstieties būt atšķirīgs

KONA ir elegantākas un precīzākas līnijas, kas izceļ tā unikāli pārliecināto izskatu un padara to atšķirīgu no visiem pārējiem apvidus automobiļiem savā klasē.

Eksterjers Interjers N Line

Eksterjers

Atklājiet KONA dinamisko izskatu

KONA izceļas ar elegantu izsmalcinātību un uzmanību piesaistošajiem apšuvuma aizsargpaneļiem. Izstieptais motora pārsegs strauji savienojas ar radiatora režģi. Pārsega platā, savdabīgā forma KONA piešķir spēcīgāku izskatu. Uzlabotie, šaurie LED dienas gaitas lukturi nodrošina pārskatāmu priekšā esošā ceļa apgaismojumu.

Priekša

Stingrais motora pārsega aizsargs priekšpusē gādā par gaisa ieplūdi automašīnas apakšējā daļā, vizuāli akcentējot izteiksmīgās korpusa kontūras, kas ieskauj galveno radiatora režģi, kurā ir vertikālas aerodinamiskas gaisa ieplūdes atveres uzlabotai gaisa plūsmai.

Sāni

Sportisko siluetu akcentē vizuālais savienojums starp izliekto automašīnas „plecu līniju” un tās smalkāko, izteiksmīgāko priekšgalu.

Aizmugure

Aizmugures buferis turpina priekšpuses un sānu aizsardzības motīvus, un to akcentē izturīgs metāla krāsas apakšdaļas aizsargs.

Izvēlieties iecienītāko

Divtoņu jumts

Pielāgojiet izskatu ar papildu divtoņu stila izvēles iespēju – jumtu fantoma melnā krāsā. Izveidojiet automobili, kas ideāli atbilst jūsu gaumei.

Interjers

Uzlabota savienojamība apvienojumā ar izsmalcinātu komfortu

Būdams daudzpusīgs, ērts un savienots, KONA salons ir veidots tā, lai radītu pēc iespējas mūsdienīgāku izskatu. Vienkāršs, tomēr izsmalcināts — ideāli piemērots aktīvam dzīvesveidam. Un, ja runājam par viedajām tehnoloģijām, jums ir iespēja izvēlēties no visjaunākajām, inovatīvākajām savienojamības un komforta iespējām.

10,25 collu skārienekrāns

10,25 collu skārienekrāns nodrošina ērtu piekļuvi automobiļa funkcijām, informācijai un izklaidei, navigācijas sistēmai un viedtālruņa lietotnēm.

Apsildāma stūre

Sasildiet rokas aukstā dienā. Izbaudiet tūlītēju komfortu, ko sniedz apsildāma stūre.

KONA N Line

KONA N Line – sportiskāks izskats, dinamiskāks brauciens

Atliek tikai uz to paskatīties, lai sajustu aizrautību, ar kādu mūsu dizaineri strādāja pie sportiskā dizaina niansēm. KONA N Line ir sportisks 1,6 litru T-GDI benzīna dzinējs ar maksimālo jaudu 198 ZS un maksimālo griezes momentu 265 Nm. Tas ir apvienots ar vienmērīgi pārslēdzamu septiņu pakāpju DCT dubultā sajūga ātrumkārbu un ir pieejams ar pilnpiedziņu.

N Line modeļa emblēma

Atliek tikai uz to paskatīties, lai saprastu, ka šis jaunais KONA ir īpašs. N Line modeļa emblēma uz radiatora režģa skaidri norāda uz to, ka šai automašīnai ir raksturs.

Izteiksmīgas detaļas un sportiskas izplūdes gāzes

Atsauces uz autosportu ir novērojamas arī aizmugurējā daļā — lielajos centrālajos aerodinamiskajos difuzoros un sportiskās dubultajās izplūdes sistēmas caurulēs.

Ekskluzīvi 18 collu vieglmetāla diski

Sānos virsbūves krāsas apšuvumus un jaunu sliekšņu paneli papildina 18 collu ar dimantu slīpēti vieglmetāla diski, kas ir ekskluzīvi šai apdarei.

Sportisks salons

N sērijas salons piedāvā plašu, veiktspējas iedvesmotu dizaina uzlabojumu klāstu, piemēram, sarkanas, kontrastējošas nošuves un īpaši N Line izcēlumus autovadītāja vietā.

N Line sēdekļi

Sportiskajiem N Line sēdekļiem ir pieejama auduma, ādas vai zamšādas apdare, un tiem ir N logotips, kas iestrādāts galvas balstā, kā arī sarkanas, kontrastējošas nošuves.

N Line pārnesumkārba

N Line pārnesumu pārslēgšanas sportiskie metāla akcenti, N logo, sarkanā sacīkšu līnija un ādas ieliktņi labākai saķerei un vēl daudz kas cits lieliskākai autosporta sajūtai.

Jūs vēl varētu interesēt

Aksesuāri
Uzzināt vairāk

Funkcijas
Atklāj vairāk

Sporta automobilis ar SUV virsbūvi
Iepazīties ar KONA N modeli