Close

Hyundai virtuālā pirmizrādē prezentē IONIQ 5

Pirms 23. februārī paredzētās virtuālās pasaules pirmizrādes publicēti salona attēli. Automobiļa salonā ir izmantota ilgtspējīgu materiālu un audumu apdare, piemēram, ekoloģiski apstrādāta āda, bioloģiska krāsa, kā arī dabiskas un atkārtoti izmantotas šķiedras. Unikālā akumulatora elektroautomobiļa (BEV) platforma nodrošina lielāku garenbāzi un plakanāku grīdu nekā vidēja izmēra kompaktajiem krosoveriem ar tradicionālo piedziņu, sniedzot pavisam jaunu pieeju salona dizainam.

Hyundai Motor Company šodien publicēja ar nepacietību gaidītā IONIQ 5 modeļa plašā un daudzpusīgā salona attēlu. Modeļa virtuālā pasaules pirmizrāde notiks 2021. gada 23. februārī.

IONIQ 5 ir pirmais akumulatora elektroautomobilis, kas izmanto globālo elektrisko moduļveida platformu E-GMP. Šajā īpaši akumulatora elektroautomobiļiem izveidotajā platformā ietilpst plakans akumulators, kas ļauj iegūt plašu un pielāgojamu salonu, piedāvājot personalizētu mobilitāti un elastīgus konfigurācijas veidus ērtai pasažieru un kravas pārvadāšanai. Pateicoties plakanajai grīdai, viduskonsoli var bīdīt uz priekšu un atpakaļ.

Zero-Gravity vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļi ir aprīkoti ar kāju balstiem, kas ļauj braucējiem atpūsties un “uzlādēties” pašiem, kamēr notiek automobiļa uzlāde. Visi sēdekļi ir regulējami un pārvietojami, kas ļauj priekšā sēdošajiem pieaugušajiem vieglāk uzraudzīt aizmugurē sēdošos bērnus un dzīvniekus.

IONIQ 5 ir dizaina vēstījums, kas ļauj ar optimismu raudzīties uz to, kas sagaida klientus jaunajā elektroautomobiļu laikmetā,“

saka Sangjups Lī (SangYup Lee), Hyundai vecākais viceprezidents un globālā dizaina centra vadītājs.

Augstas kvalitātes videi draudzīgs salons

Izstrādājot IONIQ 5, Hyundai dizaineri būtiski pievērsās tam, ko patērētāji sagaida no automobiļa, un izmantoja videi draudzīgus un ilgtspējīgi iegūtus materiālus.

Sēdekļiem ir ekoloģiski apstrādātas ādas apdare, kas ir krāsota un apstrādāta ar linsēklu eļļas ekstraktu. Citur salona mīkstajā apdarē ir izmantoti no ilgtspējīgām šķiedrām iegūti audumi: piemēram, no cukurniedru bioloģiskajiem komponentiem, vilnas un sintētiskās dzijas, kā arī no pārstrādātām PET plastmasas pudelēm. Priekšējā paneļa, slēdžu, stūres un durvju paneļu apdare ir krāsota ar bioloģisko poliuretāna krāsu, kuras sastāvā ir rapša un kukurūzas eļļas.

Pamatā no videi draudzīgiem materiāliem un audumiem izgatavotā salona apdare atspoguļo patērētāju pieaugošo interesi par personīgo transportu, kas veicina labsajūtu, kā arī par ētiskiem un ilgtspējīgiem produktiem.

Ērta, ātra uzlāde

IONITY tīkls ļauj jaunā IONIQ 5 īpašniekiem uzlādēt savu automobili ar maksimālu uzlādes jaudu un ļoti ātri. 800 voltu akumulators sasniedz 80 procentu uzlādes līmeni no 10 procentiem tikai 18 minūtēs. Nepilnas piecas minūtes ilga uzlāde ļauj nobraukt 100 km.

IONIQ 5 pasaules pirmizrāde

Hyundai prezentēs IONIQ 5 virtuālajā pasaules pirmizrādes pasākumā 2021. gada 23. februārī. Šajā pasākumā Hyundai atklās informāciju par IONIQ 5 inovatīvajām funkcijām priekšrocībām, ko šis akumulatora elektroautomobilis piedāvā klientiem.