Close

Jaunais Hyundai Tucson debitē Ņujorkas starptautiskajā autoizstādē

2018. gada Ņujorkas starptautiskajā autošovā Hyundai atzīmē jaunā Hyundai Tucson pasaules debiju, iepazīstinot ar pasaulē vissvarīgākā Hyundai tirdzniecības virzītājspēka no jauna definēto versiju. Jaunais Hyundai Tucson kopš tā ieviešanas Eiropas tirgū ir bijis Hyundai vispārdotākais automobilis. Jaunais kompaktais Eiropā izstrādātais Hyundai krosovers ienāk tirgū ar atsvaidzinātu, skatienus piesaistošu dizainu, pārskatītu piedziņas sistēmu klāstu, ka arī daudzām citām avangardiskām tehnoloģijām un komforta funkcijām, kuru mērķis ir apmierināt moderna klienta vajadzības.

“Jaunajam Tucson modelim piemīt svaigs izskats, un tas veido konsekventu vizuālu saikni ar citiem mūsu jaunākajiem Hyundai modeļiem, tam ir daudzi dažādi uzlabojumi, kas bagātina braukšanas sajūtu un īpašnieka pieredzi,” saka Andreass/Kristofs Hofmans (Andreas-Christoph Hofmann), Hyundai Motor Europe Marketinga un produktu viceprezidents. “Mēs sagaidām, ka, pateicoties šim ievērojamajam atjauninājumam, jaunais Tucson modelis saglabās savu pievilcību, piesaistot klientus, kuri Tucson modeli konsekventi padara par mūsu vispārdotāko modeli.”

Eiropas klientu mīlestību un uzticību iemantojis modelis

Tucson modelis ir izstrādās un ražots Eiropā, un tas atbilst visaugstāko kvalitātes standartu prasībām, lai atbilstu Eiropas klientu sagaidītajam un turpinātu savu veiksmes stāstu visā reģionā. Aci piesaistošo eksterjera dizainu rada kaskadētais dekoratīvais režģis un izsmalcinātais jaunais apgaismojums, kuru nodrošina LED priekšējie lukturi, kā arī uz augušu paceltais priekšējais buferis, dzinēja aizsargplāksne un jaunais riteņu dizains. Automobilis ir aprīkots arī ar jauniem aizmugurējiem lukturiem, ka arī no jauna izstrādātu aizmugurējo buferi un izpūtēju. Piedāvājot izcila plašuma, ļoti ergonomisku interjera dizainu un plašu modernu piedziņas sistēmu kombināciju, jaunais Tucson pārliecina ar labāku efektivitāti un braukšanas dinamiku.

Pārskatītas piedziņas sistēmas labākai veiktspējai

Jaunajam Tucson modelim ir pieejami divi dīzeļdzinēji un divi benzīna dzinēji. Visi dzinēji ir piedzīvojuši revīziju, kuras mērķis ir bijis samazināt dzinēja izmērus un spert tālākus soļus CO2 izmešu samazināšanā. Visjaudīgākā no šajā klāstā piedāvātajām piedziņas sistēmām ir pieskaņota 2 litru dīzeļdzinējam, kura jauda ir 137 kW/186 Zs. Šis jaudīgais dzinējs ir kombinēts ar četru riteņu piedziņas sistēmu, un to ir iespējams aprīkot ar sešu pārnesumu manuālo pārnesumkārbu (6MT) vai arī ar jaunizstrādāto astoņu pārnesumu automātisko pārnesumkārbu (8AT). Tai pašā laikā, klienti var izvēlēties kādu no jaunizstrādātajiem 1,6 litru dīzeļdzinējiem, kuri piedāvā divas dažādas jaudas: standarta versijas jauda ir 85 kW/115 Zs, bet paaugstinātās jaudas versijas jauda ir 98 kW/133 PS. Abus dzinējus ir iespējams kombinēt ar sešu pārnesumu manuālo pārnesumkārbu un priekšējo riteņu piedziņu. Paaugstinātās jaudas dzinēja komplektācijai Hyundai piedāvā septiņu pārnesumu divu sajūgu pārnesumkārbu (7DCT) un iespēju izvēlēties starp priekšējo riteņu un četru riteņu piedziņu. Pašā Hyundai uzņēmumā izstrādātā 7DCT pārnesumkārba ir patiesi moderna. Salīdzinājumā ar parastu automātiskā pārnesumkārbu, tā samazina degvielas patēriņu, CO2 izmešus, vienlaicīgi uzlabojot veiktspēju un saglabājot augstu pārslēgšanās kvalitāti.

Lai nodrošinātu atbilstību klientu vajadzībām, jaunais Tucson ir pieejams arī ar diviem dažādiem benzīna dzinējiem. 1,6 litru GDI dzinējs ar sešu pārnesumu manuālo pārnesumkārbu un priekšējo riteņu piedziņu nodrošina 97 kW/132 Zs jaudu. 130 kW/177 Zs jaudu sniedzošais 1,6 litru T-GDI dzinējs ir lieliska izvēle attiecībā uz jaudu un veiktspēju. To ir iespējams kombinēt ar 6MT vai 7DCT pārnesumkārbām; abos gadījumos ir pieejama gan priekšējo, gan visu četru riteņu piedziņa. Viss Tucson modeļa dzinēju klāsts atbilst Euro 6c izmešu standartā noteiktajām prasībām, un tas nodrošina, ka piedziņas sistēmā radušos berzes radīto zudumu samazināšanās samazina arī degvielas patēriņu.

Ērta braukšana ikvienam

Piedāvājot jaunākās informācijas un izklaides funkcijas, jaunais Hyundai Tucson atbilst modernu klientu ierīču savienošanas vajadzībām. Klienti var izvēlēties starp klasē vadošajām komforta un ērtības funkcijām, kuras veido Krell augstākās klases audiosistēma, uz bezvadu QI standartu balstīta mobilā tālruņu uzlādes ierīce, un septiņu collu informācijas monitors, kas atbalsta Apple CarPlay, Android Auto un Bluetooth savienojamību. Ērtam un komfortablam braucienam no punkta A uz punktu B, automobili ir iespējams nokomplektēt ar navigācijas sistēmu, kurai ir astoņu collu monitors un kas piedāvā 3D kartes, un septiņu gadu LIVE pakalpojumu bezmaksas abonementu, tai skaitā atjauninātu informāciju reāllaikā. Standarta USB pieslēgvieta nodrošina klientu mobilo ierīču savienošanu ar jauno Tucson automobili. Vēl viens standartaprīkojuma elements ir automobiļa salona aizmugurējā daļā izvietotā USB pieslēgvieta, kas vajadzības gadījumā nodrošina papildu enerģiju salonā esošo ierīču uzlādei.

Jaunākās aktīvās drošības tehnoloģijas

Jaunākās Tucson modelī pieejamās Hyundai SmartSense aktīvās drošības un braukšanas atbalsta funkcijas atbilst augstākajām Eiropas drošības standartos noteiktajām prasībām: Forward Collision-Avoidance Assist (FCA), Lane Keeping Assist (LKA), Driver Attention Warning (DAW) un Intelligent Speed Limit Warning (ISLW). Drošības pakotne ietver Surround View Monitor (SVM), kas ar kameru palīdzību nodrošina 360° skatu, ja ar automobili brauc atpakaļgaitā. Bi-LED priekšējie lukturi, High Beam Assist (HBA) un logu tīrītāji ar lietus sensoru vienmēr nodrošina labu redzamību. Izmantojot priekšējā radara sensorus, Tucson’s Advanced Smart Cruise Control (ASCC) uztur konstantu ātrumu un distanci no priekšā braucošā transportlīdzekļa, automātiski palielinot ātrumu un bremzējot, lai nodrošinātu efektīvu un drošu braucienu.