Close

Virsmas labošanas krāsas palīdz novērst akmens šķembu radītus bojājumus un aizsargāt pret koroziju

Par automobili ir vērts rūpēties neatkarīgi no tā vecuma! Neliels skrāpējums rudenī līdz pavasarim var kļūt par lielāku problēmu.

Pat tad, ja automobilis tiek labi uzturēts, tam pastāvīgi rodas nelieli virsbūves bojājumi: tie var rasties dažādu iemeslu dēļ, sākot ar krusu līdz bērnu rotaļām, akmens šķembām un automobiļa novietošanai stāvvietā. Nelielus automobiļa virsbūves krāsojuma skrāpējumus varat viegli novērst pats, izmantojot krāsas pildspalvu. Nelieli bojājumi ir jānovērš nekavējoties. Tas nodrošina, ka virsbūves paneļi netiek pakļauti korozijai.

Hyundai piedāvā krāsas pildspalvu gandrīz visiem tā krāsu kodiem. Jaunākiem Hyundai modeļiem automobiļa krāsas kods ir trīs burtu virkne, bet vecākiem modeļiem – divu burtu virkne. Krāsas kodu var pārbaudīt automobiļa informācijas uzlīmē uz vadītāja durvīm. Jūsu Hyundai izplatītājs var arī apstiprināt pareizo krāsas kodu, pamatojoties uz jūsu reģistrācijas numuru.

Virsmas labošanas krāsa nav piemērota lielāku skrāpējumu labošanai. Dziļāku skrāpējumu vai krāsas bojājumu gadījumā, ja vēlaties, Hyundai serviss piedāvās konkurētspējīgu cenu detaļas pilnīgai vai daļējai krāsošanai.

Virsmas labošanas krāsas cena ir 15,90 €.

Sazināties ar tuvāko Hyundai servisu