Close

Hyundai NEXO

Ar ūdeņradi darbināms pilsētas apvidus auto
Sazināties ar izplatītāju

Izmantojiet nākotnes tehnoloģijas jau tagad

NEXO ne vien iemieso Hyundai apņemšanos attīstīt progresīvus, videi nekaitīgus transportlīdzekļus, bet arī nostiprina uzņēmuma līderpozīcijas degvielas elementu elektrisko transportlīdzekļu jomā.

 

Ar NEXO, Hyundai otro masveidā ražoto degvielas elementu transportlīdzekli, mēs piedāvājam pasaulē labāko nobraucamo attālumu un veiktspēju, pateicoties modernākajai tirgū pieejamai degvielas elementu sistēmas tehnoloģijai, kas ir izstrādāta pašu spēkiem.

Hyundai un ūdeņradis

Efektīvs

Ar 666 kilometru nobraucamo attālumu (WLTP) un labāko degvielas elementu efektivitāti pasaulē NEXO veido pats savu klasi.

Plūdlīnijas

NEXO tika veidots tā, lai to pamanītu. Ar skaidri izteiktām aerodinamiskām līnijām tā racionāli veidotais eksterjers plūst eleganti kā ūdens, kas ir tā vienīgā emisija.

Aprīkots

NEXO, kas ir aprīkots ar izcilām uzlabotas savienojamības iespējām un ērtām funkcijām, ļauj viegli piekļūt visam, kas jums ir svarīgs.

Tas attīra gaisu

Izņemot ūdeni, NEXO nav nekādu izpūtēja emisiju. Braukšanas laikā tas pat uzlabo gaisa kvalitāti – tā kā degvielas elementu paketei nepieciešams attīrīts gaiss, NEXO gaisa filtrs noņem mikrodaļiņas un izvada neizmantoto gaisu, atstājot vidi tīrāku nekā iepriekš. Skārienjutīgais ekrāns parāda gaisa attīrīšanas un CO2 samazinājuma apjomu.

Hyundai NEXO standartaprīkojums

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai modelis, arī NEXO ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs šo kvalitāti apliecinām, nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums patīk, neraizējoties par savu automobili.

Turklāt uz NEXO augstas veiktspējas litija jonu polimēra akumulatoru attiecas 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma garantija atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

Hyundai garantija

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Atklāj vairāk

Funkcijas
Uzzināt vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas