Close

Let Hyundai power your world

Hyundai izplatītāji

No šodienas elektrificēšanas līdz nākotnes mobilitātes veidošanai

Mēs ne tikai aizvedam jūs no punkta A līdz punktam B. Hyundai ved jūs no šodienas uz rītdienu. No elektriskajiem un ūdeņraža automobiļiem ar lielu autonomiju līdz ilgtspējīgai sabiedrībai.

Pacelšanās vēl nebijušā līmenī

Mēs izstrādājam gaisa mobilitāti pilsētām. Ar zemu trokšņa līmeni un ērtībām bez izmešiem.

Inovatīvas koncepcijas

Iegādājoties uzņēmumu Boston Dynamics un izveidojot CRADLE inovāciju centru, Hyundai vēlreiz apliecina savu apņemšanos attīstīt nākotnes mobilitātes risinājumus.

Autonomas braukšanas tehnoloģijas

Sadarbībā ar bezvadītāja tehnoloģiju pionieri un līderi Motional tika izstrādāts Robotaxi uz IONIQ 5 bāzes. Šīs zināšanas palīdz mums radīt drošākus un komfortablākus transportlīdzekļus.

No tāliem braucieniem ar elektropiedziņu līdz ultraātrai uzlādei

Ar 2022. gada pasaules gada auto IONIQ 5 un tā piedāvāto ultraātro uzlādi uztraukums par to, kad izdosies uzlādēt automobili, paliek tikai atmiņās.

No uzlādes dažu minūšu laikā līdz stundām ilgai braukšanai

800 V akumulatora tehnoloģija ļauj jūsu elektroautomobilim iegūt papildu 100 km nobraukuma rezervi ar tikai 5 minūtes ilgu uzlādi*.

Atpūtieties, kur vien vēlaties

Ērti atlaidieties no dabiskiem un ilgtspējīgiem materiāliem veidotajā elegantajā telpā. Optimālā leņķī nolaižami sēdekļi ļauj atpūsties no ikdienas steigas.

Atrodiet spēku jebkuram piedzīvojumam

Lādējiet elektroierīces, esot ceļā, ar uzlādes no automobiļa (V2L) adapteri. Ņemiet līdzi visu, kas vien nepieciešams – vai tas būtu e-velosipēds vai kempinga plītiņa. Funkcija darbojas pat tad, kad automobilis ir izslēgts.

No ilgtspējīgas braukšanas līdz ūdeņraža sabiedrībai

Hyundai izpratnē ilgtspēja izpaužas ne tikai produktu klāstā, bet arī visas vērtības ķēdes garumā.

Zaļa enerģija V2G Atkārtota izmantošana Ūdeņradis 2030. g CO2 neitralitāte

Uzlāde zaļākai pasaulei

„Charge myHyundai“ risinājums atgriež kopējā elektrotīklā zaļo enerģiju katrai platformā veiktajai uzlādes sesijai līdzvērtīgā apjomā.

Charge myHyundai

V2G spēks

Enerģijas nodošana no automobiļa kopējā elektrotīklā (V2G) ļauj elektroautomobiļiem uzkrāt no atjaunojamiem avotiem iegūtu enerģiju un padot to atpakaļ elektrotīklā maksimāla pieprasījuma brīžos.

Ilgtspēja no iekšpuses un no ārpuses

Hyundai atjautīgos veidos pārstrādā ražošanas atkritumus un izmanto dabai draudzīgus materiālus.

Nākotnes degviela

Ūdeņradis ir ļoti efektīvs degvielas veids elektroenerģijas iegūšanai, un šā procesa vienīgie blakusprodukti ir siltums un ūdens.

Hyundai un ūdeņradis

Mūsu vīzija 2030. gadam

Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam elektrificēt visu savu modeļu klāstu. Hyundai jau piedāvā elektroautomobiļus ar izcilu autonomiju un visjaunākajām drošības tehnoloģijām.

Oglekļa neitralitāte līdz 2045. gadam

Tas attiecas uz visiem mūsu darbības aspektiem, elektrificējot transportlīdzekļus un investējot jaunos enerģijas veidos.

Hyundai ved jūs no šodienas uz rītdienu

Apciemojiet mūs un atklājiet, kādas nākotnes tehnoloģijas jau ir pieejamas un kas jūs vēl gaida.

Hyundai izplatītāji