GAIDĀMS DRĪZUMA: JAUNAIS i10

Mazā un elegantā pilsētas auto Hyundai i10 pēdējais modelis ir izpārdots. Visi līdz šim pasūtītie automobiļi tiks piegādāti klientiem, taču jauni pasūtījumi uz laiku netiks pieņemti.

Drīzumā, 2023. gada pirmajā pusē, būs pieejams jaunais, atsvaidzinātais  i10.

Atstājiet savu kontaktinformāciju, un Hyundai izplatītājs ar jums sazināsies. Esiet starp pirmajiem, kas uzzina vairāk par jauno i10!

 

EKSTERJERS

DINAMISKS UN STILĪGS

i10 atraktīvais dizains ietver zemāku jumtu un platāku virsbūvi nekā iepriekšējam modelim, un tas nelīdzinās nevienam citam savas klases automobilim. Tā elegantais un dinamiskais dizains nodrošina kontrastu starp mīkstajām virsmām un asajām līnijām.

 

Personalizējiet savu ideālo versiju

Izvēloties kādu no 10 pieejamām eksterjera krāsām un kādu no divām jumta krāsām – melnu vai sarkanu, jūs varat personalizēt savas automašīnas izskatu ar 22 krāsu kombinācijām.

 

Režģis un dinamiska viduslīnija

Platais radiatora režģis pauž spēcīgu vēstījumu, ar lepnumu atspoguļojot i10 paplatināto virsbūvi. Sānos tīrā, gludi spēcīgā virsbūve ir veidota tā, lai nodrošinātu maksimālu salona ietilpību. Elegantā viduslīnija pievilcīgajam eksterjeram piešķir vēl dinamiskāku akcentu.

 

Unikāls statņu dizains

i10 sānos logu līnijas graciozi plūst uz aizmuguri, veidojot izteiksmīgu X formas C statni. Šī unikālā īpašība skaidri identificē automašīnu un pievērš uzmanību i10 logotipam.

Efektīvs kontrastējošs krāsojums

Ja vēlaties, jūsu Hyundai i10 jumts var mirdzēt Phantom Black vai Tomato Red krāsā (atkarībā no izvēlētās automašīnas krāsas).

 

14 vai 15 collu diski*

Jaunās konstrukcijas 15 collu vieglmetāla diski ir īsts i10 Comfort modeļa akcents, kas efektīvi pastiprina Hyundai i10 pašpārliecināto dizainu. Fresh modelim ir pieejami augstas kvalitātes 14 collu tērauda diski.

* Tīmekļa vietnē attēlā redzamajām automašīnām ir 16 collu vieglmetāla diski. Šie attēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem. i10 nav pieejams ar 16 collu diskiem.

SALONS

IETILPĪBA UN STILS

Stilīgajā salonā atraktīvie raksti, tekstūras un jaunākās multivides tehnoloģijas nodrošina vienkāršu un mūsdienīgu dizainu.

 

Precīza ietilpība

i10 ir garāks un platāks nekā iepriekš. Pateicoties paaugstinātajai riteņu garenbāzei (+40 mm), ir palielināta pasažieriem paredzētā vieta.

Izvēlieties kādu no četrām dažādām krāsu kombinācijām, lai personalizētu savu ideālo salonu. Pieejami trīs dažādi varianti. Lai sniegtu jums lielāku komfortu, i10 standartaprīkojumā ir ietverta apsildāma stūre ar ādas apdari un apsildāmi priekšējie sēdekļi, elektriski darbināmi priekšējie logi un bezatslēgas piekļuves sistēma.

 

Baudiet klasē labāko savienojamību

Ar lielāko ekrānu savā klasē un uzlabotajām savienojamības funkcijām, piemēram, Bluetooth, Apple CarPlay™ un Android Auto™, ir viegli uzturēt savienojumu.

Comfort modelim ir pieejams 8 collu skārienekrāns. Bluetooth ir ietverts visu i10 modeļu standarta aprīkojumā.

Plaša ietilpība

Aiz aizmugurējā sēdekļa ir ievērības cienīgs 252 litru bagāžas nodalījums. Vai vēlaties vairāk? Pilnībā vai daļēji nolaidiet aizmugurējos sēdekļus, un jūs iegūsiet līdz pat 1050 litrus plašu bagāžas nodalījumu!

 

VEIKTSPĒJA

EFEKTĪVI SPĒKA PĀRVADI BRAUKŠANAI PILSĒTĀ UN LAUKOS

i10 ir aprīkots ar 67 ZS vai 84 ZS benzīna dzinēju, kura maksimālais griezes moments ir 117,6 Nm. Jūs varat izvēlēties 5 pakāpju manuālo vai jauno automatizēto manuālo pārnesumkārbu. Ar i10 jūs varat uz jumta pārvadāt lielus priekšmetus – jumta kravnesība ir 60 kg.

 

Automatizēta manuālā pārnesumkārba

Piecu pārnesumu automatizētā manuālā pārnesumkārba (AMT) veic pārnesumu pārslēgšanu jūsu vietā, nodrošinot vieglu un relaksētu automātiskās pārnesumkārbas sajūtu, taču ar lielāku efektivitāti. Tas tiek nodrošināts, pateicoties mazākam svaram un berzei salīdzinājumā ar tradicionālo automātisko pārnesumkārbu.

5 pakāpju manuālā ātrumkārba

Vienmērīgā 5 pakāpju manuālā pārnesumkārba ir paredzēta ātrai un precīzai pārnesumu pārslēgšanai.

 

Vairāk enerģijas lielākai degvielas patēriņa efektivitātei

i10 enerģijas reģenerācijas sistēma uztver kinētisko enerģiju, ko rada kustība uz priekšu, un ar to darbina jūsu automašīnu. Kad jūs noņemat kāju no akseleratora un automašīna ripo uz priekšu ar ieslēgtu pārnesumu, sistēma kinētisko enerģiju pārveido elektrībā un uzkrāj akumulatorā. Uzņemot ātrumu, sistēma izmanto šo elektrību, lai darbinātu automašīnas elektriskās sistēmas, atvieglojot motora slodzi un paaugstinot degvielas efektivitāti.

DROŠĪBA

LIELĀKA DROŠĪBA UN SIRDSMIERS

Ar Hyundai SmartSense – mūsu progresīvajām vadītāja palīdzības sistēmām – i10 piedāvā vienu no visaptverošākajām aktīvās drošības tehnoloģiju pakotnēm savā klasē, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu. Standartaprīkojumā ir ietverta jauna daudzfunkcionāla kamera, kas nodrošina daudzas funkcijas: frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēmas (FCA), tālo gaismu palīgsistēmas (HBA), joslas saglabāšanas palīgsistēmas (LKA) un vadītāja modrības brīdinājuma funkcijas (DAA) darbību.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju

Tā ir uzlabota drošības funkcija, kas brīdina vadītājus par avārijas situācijām, nepieciešamības gadījumā bremzējot automātiski. Izmantojot priekšējo daudzfunkcionālo kameru, tā darbojas trīs posmos. Sākotnēji tā brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas signāliem, pēc tam tā vada bremzes atbilstoši sadursmes bīstamības pakāpei un izmanto maksimālu bremzēšanas spēku, lai izvairītos no sadursmes vai mazinātu apdraudējumu, ja sadursme ir neizbēgama. Sistēma darbojas, ja braukšanas ātrums ir vismaz 8 km/h, un tā nosaka transportlīdzekļus un gājējus.

 

Tālo gaismu palīgsistēma

Tā identificē citus transportlīdzekļus un pēc vajadzības pārslēdzas uz tuvajām un tālajām gaismām, samazinot citu autovadītāju apžilbināšanas iespēju un atvieglojot braukšanu naktī.

eCall pastiprinātai drošībai

i10 automātiski izsauks palīdzību, ja nokļūsiet satiksmes negadījumā un nostrādās drošības spilveni. Varat arī nospiest SOS pogu palīdzībai ārkārtas situācijās, kas pieejama 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

ĒRTĪBAS

Kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju

Ērtās vadības ierīces uz stūres nodrošina drošu un ērtu kruīza kontroles sistēmas darbību. Ātruma ierobežotāja funkcija ļauj iestatīt maksimālo ātrumu. Šīs funkcijas ietilpst i10 standarta komplektācijā.

 

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Bezvadu viedtālruņa uzlādes paliktnis, kas atrodas centrālajā konsolē, ļauj bezvadu režīmā vienkārši uzlādēt ar Qi standartu saderīgu viedtālruni.
Piederums pieejams Comfort modelim.

Atpakaļskata kamera

Braukt atpakaļgaitā ir vienkārši. Atpakaļskata kameras sistēma nodrošina skaidru skatu aiz jūsu i10, braucot atpakaļgaitā.
Piederums pieejams Comfort modelim.

 

 

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai, Hyundai i10 ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs šo kvalitāti apliecinām ar 5 gadu neierobežota nobraukuma garantiju, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums patīk, neraizējoties par savu automobili. Kā standartu izbaudiet papildu sirdsmieru, kādu sniedz viena no labākajām garantijām nozarē.

N LINE

i10 N LINE – ĪPAŠI SPORTISKA PARĀDĪŠANĀS

Dinamika un spēks – tieši ar to izceļas i10 N Line. Papildus ekskluzīvām dizaina iespējām i10 N Line piedāvā arī sportisku braukšanas pieredzi, ko nodrošina jaudīgs 100 ZS turbo benzīna dzinējs un 172 Nm griezes moments (4500 rpm).

 

Dinamisks un pārliecinošs

i10 N Line pievilcīgais dizains atklāj daudzas autosporta iedvesmotas detaļas.
• Unikāls N Line režģis ar sarkaniem akcentiem.
• Sportisks bamperis un automobiļa apakšas aizsargs.
• Ekskluzīvi 16 collu vieglmetāla diski.
• Diagonāli LED dienas gaitas lukturi.
• Projekcijas miglas lukturi.
• 13 collu aizmugurējās disku bremzes.
• N Line X formas C statnis.

 

Jauns sportiskuma līmenis

Apsēdieties i10 N Line aktualizētajā salonā un uzreiz sajutīsiet tā autosportam raksturīgo garu.

• Sportiskais N Line ir pieejams ar piecu pārnesumu manuālo pārnesumkārbu.
• Apsildāma N Line stūre ar ādas apdari.
• Dinamiski sarkanas krāsas akcenti.
• Sportiski vieglmetāla pedāļi.
• 8 collu krāsu skārienekrāns.
• Bezvadu viedtālruņa uzlāde.
• Bluetooth, Android Auto, Apple CarPlay.

Šie attēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem.

 

Hyundai izplatītāji