Close

Dizains

Spēcīgs apvidus auto ārējais dizains, ērti un sportiski sēdekļi iekšpusē
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Spēcīgā elegance

Unikāls un pārliecinošs, tā spēcīgās līnijas un bultveida lukturi ir spilgta Hyundai Sensuous Sportiness dizaina identitātes interpretācija, ko nosaka harmonija starp proporcijām, arhitektūru, stilu un tehnoloģijām.

Priekša

Plašais režģis ar plūstošiem taisnstūra formas elementiem paplašinās apakšdaļā, paužot spēcīgu vēstījumu ar muskuļotās formas apakšējo buferi un uzmanību piesaistošo sudraba aizsargplāksni.

Sāni

Dinamiskā sānu daļa pievērš uzmanību ar jaudīgajām vizuālajām iezīmēm, spēcīgo C formas statni un sportisko ķīļveida profilu.

Aizmugure

Bultas formas aizmugures LED kombinētos lukturus savieno sarkana akcenta līnija. Izvietoti tālu uz sāniem, tie vizuāli palielina platuma efektu.

Izvēlieties iecienītāko

Atsvaidzinoši ietilpīgs

Pievēršot lielu uzmanību maksimālam pasažieru komfortam un bagāžas nodalījuma palielināšanai, Hyundai dizaineri ir radījuši labiekārtotu, modernu atmosfēru BAYON salonā.

Pilnībā melna krāsa

Nezūdošā klasika: vienkārši, bet eleganti un stilīgi — labākā izvēle tiem, kas priekšroku dod izsmalcinātam interjeram.

Dark Grey / Light Gray krāsa

Dark Grey ir interjers ar gaiši pelēkiem auduma akcentiem un ekskluzīvu sēdekļu rakstu ar pelēkām kontrasta šuvēm uz sēdekļiem.

Black / Mangrove Green krāsa

Black un Mangrove Green ir interjers ar gaiši pelēka auduma akcentiem un ekskluzīvu sēdekļu rakstu ar Mangrove Green krāsas kontrastējošām šuvēm uz sēdekļiem, kas piešķir spilgtu krāsu uzliesmojumu.

Lieliska redzamība un komforts

Jums noteikti iepatiksies augstāks sēdekļa stāvoklis, kurā komforts iet roku rokā ar stilu – iekāpšana un izkāpšana no augstas kvalitātes auduma sēdekļiem ir patīkama un vienkārša.

Vizuāli apvienoti divi lielie ekrāni

10,25 collu digitālais displejs un centrālais skārienekrāns ir vizuāli apvienoti, nodrošinot elegantu augsto tehnoloģiju izskatu un izcilu ērtumu ar dalītā ekrāna funkcionalitāti.

LED salona apgaismojums

Braucieni naktī vienmēr ir īpaši. Neuzkrītošais, īpaši pielāgotais salona LED apgaismojums brauciena laikā nodrošina patīkamu izgaismojumu.

Radīts komfortam

Sportiskums un komforts pilnīgi BAYON iet roku rokā: augstas kvalitātes auduma sēdekļi nodrošina maksimālu komfortu katrā braucienā.

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai SUV modeļi
Lasīt vairāk

Funkcijas
Atklāj vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas