Close

Dizains

Iepazīstiet NEXO dizainu
Sazināties ar izplatītāju

Futūristiska āriene

NEXO ir drosmīgs solis pretī labākai nākotnei. Tas atspoguļojas tā ārienē, ko esam izveidojuši maksimāli aerodinamisku un izcili futūristisku.

Izstrādāts skaistumam, bet radīts efektivitātei

NEXO eksterjera slaikā elegance ir rūpīgi optimizēta, un tai ir vairākas aerodinamikas iezīmes, lai nodrošinātu pēc iespējas mazāku degvielas patēriņu. NEXO kopējais pretestības koeficients ir tikai 0,329.

Automātisks vienlīmeņa rokturis

NEXO automātiskie vienlīmeņa durvju rokturi nodrošina gaumīgu izskatu. Tos var izvērst vadītājs, un tie automātiski savelkas, braucot ar ātrumu 3 km/h.

Riteņa gaisa aizkaru ieplūdes atvere

Aerodinamikas uzlabošanai paredzētās sportiskās riteņu gaisa aizkaru ieplūdes atveres izskatās lieliski un optimizē gaisa plūsmu virs riteņiem un sāniem.

Vieglmetāla diski

Stilīgie 19” vieglmetāla diski, kas radīti vienīgi NEXO, ir aerodinamiski optimizēti, lai gaiss vienmērīgi plūstu pāri riteņa virsmai un vienlaikus dzesētu bremzes.

Interjers

Jūsu iedvesmots interjers

NEXO stilīgais un īpaši funkcionālais interjers ir veidots tā, lai viss būtu rokas stiepiena attālumā un acu augstumā. Apsildāmie* un ventilējamie sēdekļi nodrošina lielāku braukšanas komfortu.

Lielākais plašums savā klasē

NEXO bagāžas nodalījuma ietilpība ir 461 litrs (VDA), tāpēc tajā ir daudz vietas. Ja aizmugurējie sēdekļi ir nolaisti, tilpumu varat palielināt līz pat 1466 litriem.

Eko materiāli

No materiālu viedokļa visas NEXO virsmas, kas ir pakļautas pieskārieniem, ir izgatavotas no UL sertificētiem bioloģiskiem materiāliem, sākot no bambusa griestu apšuvuma, platēm, apdares, mīkstās ādas un grīdas paklājiņiem. Pieejamas divas interjera krāsas: gaiši pelēka un tumši zila.

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai Līzings
Plašāka informācija

Funkcijas
Atklāj vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas