Close

Funkcijas

Atklājiet NEXO funkcijas
Sazināties ar izplatītāju

Tīra veiktspēja, patiess braukšanas prieks

NEXO ir pasaulē efektīvākais degvielas elements, un tas veido pats savu klasi. Tas ir izstrādāts no pašiem pamatiem, lai būtu efektīvs, izmantojot īpašu transportlīdzekļa arhitektūru, kas nodrošina labāku jaudas un svara attiecību, lielāku paātrinājumu un vairāk vietas.

 

Degvielas uzpilde

NEXO ar tikai 5 minūšu degvielas uzpildes laiku un 666 kilometru nobraucamo attālumu (WLTP) pierāda videi nekaitīga spēka pārvada praktiskumu. Pirmā ūdeņraža uzpildes stacija Baltijas valstīs tika atklāta Rīgā, bet nākamā ir gaidāma Pērnavā Igaunijā.

Skatīt, kur Eiropā atrodas ūdeņraža uzpildes stacijas

Testēts ļoti aukstā laikā

NEXO tika izstrādāts tā, lai to varētu iedarbināt zemā temperatūrā līdz pat -30 °C. Zviedrijā, tikai vienas stundas brauciena attālumā no polārā loka, Hyundai ļoti aukstā laikā testēja NEXO. Stingrā testēšana nodrošina ziemā pārbaudītu darbību, kas piemērota ikdienas lietošanai.

Drošība uz ceļa

Tās raugās nākotnē, atbalsta un iesaistās, ja nepieciešams – Hyundai NEXO komfortu un drošību nodrošina vairākas mūsdienīgas autovadītāja palīgsistēmas, tai skaitā aizraujošas inovācijas.

Aklo zonu palīgsistēma ar monitora displeju

Mainot joslas abos virzienos, Hyundai aklās zonas monitors centrālā paneļa ekrānā rāda autovadītājam aizmugurē un sānos notiekošo.

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Ieslēgta tā saglabā pilsētas apvidus auto centrējumu joslā, braucot ar ātrumu no 0 līdz 145 kilometriem stundā pa šoseju un pilsētas ielām.

 

Palīgsistēma braukšanai pa lielceļiem

Šī funkcija ir joslas ievērošanas palīgsistēmas un viedās kruīza kontroles apvienojums, kas ar sensoru un karšu datu palīdzību nodrošina drošu darbību, kā arī automātiski pielāgo ātrumu ierobežotā vidē. Īpaša poga uz stūres ļauj vadītājam aktivizēt sistēmu tikai ar vienu pieskārienu.

 

Attālā viedā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

NEXO var autonomi novietot automobili stāvvietā vai izbraukt no tās. Sistēma var pat iebraukt stāvvietā atpakaļgaitā, atliek tikai nospiest pogu.

 

Virtuālā dzinēja skaņas sistēma

Hyundai NEXO ir aprīkots ar braukšanas trokšņa simulatoru, kas, braucot lēni vai ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, izdod brīdinājuma signālu. Tādējādi sistēma palielina satiksmes drošību transportlīdzekļa tuvumā esošajiem gājējiem.

Pilsētas krosovera komforts

Uzlabots komforts un gudras funkcijas, kas padara braukšanu drošāku un ērtāku – Hyundai NEXO tas viss jau ir iekļauts.

Apsildāmi un ventilējami sēdekļi

Apsildāmie un ventilējamie sēdekļi nodrošina lielāku braukšanas komfortu.

Apsildāma stūre

Lai aukstā laikā rokām būtu silti. Apsildāmā stūre padara braukšanu ziemā daudz patīkamāku.

Lielākais plašums savā klasē

NEXO bagāžas nodalījuma ietilpība ir 461 litrs (VDA), tāpēc tajā ir daudz vietas. Ja aizmugurējie sēdekļi ir nolaisti, tilpumu varat palielināt līz pat 1466 litriem.

Izbaudiet nevainojamu savienojamību

NEXO, kas ir aprīkots ar izcilām uzlabotas savienojamības iespējām un ērtām funkcijām, ļauj viegli piekļūt visam, kas jums ir svarīgs. Turklāt ar Hyundai Bluelink Connected Car Services jūs varat vadīt savu automobili no viedtālruņa.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Izmantojot bezvadu viedtālruņa lādēšanas paliktni (Qi standarts), bezvadu režīmā ir iespējams lādēt ar Qi standartu saderīgus viedtālruņus.

KRELL augstākās klases skaņas sistēma

KRELL skaņas sistēma nodrošina izcilu veiktspēju. 8 skaļruņi un ārējs pastiprinātājs visiem salonā esošajiem nodrošina īpašu skaņas pieredzi.

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Atklāj vairāk

Hyundai un ūdeņradis
Plašāka informācija

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas