Close

Funkcijas

Izvēlieties kvalitāti, uzticamību un praktiskumu kompaktā komplektācijā
Saņemt cenas piedāvājumu

Aprīkots kā lielie automobiļi

Hyundai i10 lielu uzsvaru liek uz komfortu un drošību – ar aprīkojumu, ko šajā automobiļu klasē necerat sagaidīt. Izbaudiet braucienus!

Veiktspēja Savienojamība Drošība

Veiktspēja

Efektīva piedziņa

Hyundai i10 ir 3 cilindru daudzpunktu degvielas iesmidzināšanas benzīna dzinējs ar apturēšanas un iedarbināšanas funkciju tukšgaitā (ISG). Tā automātiski izslēdz dzinēju, kad automobilis apstājas, lai jūs varētu baudīt zemāku degvielas patēriņu un CO2 emisijas.

5 pārnesumu manuālā transmisija

Viegli pārslēdzamā 5 pārnesumu manuālā transmisija ir paredzēta ātrai un precīzai pārnesumu pārslēgšanai.

Savienojamība

Bluelink® savienojamība

Ar Bluelink savienotajiem automobiļa pakalpojumiem jūs varat kontrolēt savu i10 no viedtālruņa. Izmantojot Hyundai LIVE pakalpojumus, kas iekļauti sešus mēnešus pēc reģistrācijas, jūs varēsiet piekļūt informācijai par satiksmi, laikapstākļiem un apskates vietām reāllaikā. Turklāt kartes tiks atjauninātas bezvadu režīmā*.

Uzzināt vairāk par Bluelink

Viedtālruņa spoguļošana

Vai vēlaties klausīties mūziku no sava tālruņa vai atskaņot Spotify aplādi? Vai arī esat pieradis izmantot Waze navigācijai? Apple CarPlay un Android Auto ir iebūvēti, lai jūs varētu spoguļot viedtālruņa lietotnes un mūziku automobiļa ekrānā.

Atpakaļskata monitors

Hyundai i10 aizmugures skata monitors palīdz jums padarīt atpakaļgaitas manevrus vēl vienkāršākus un drošākus.

Drošība

Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense, mūsu progresīvajām uzlabotajām vadītāja palīgsistēmām, i10 piedāvā vienu no visaptverošākajām aktīvās drošības tehnoloģiju komplektācijām savā klasē kā standarta aprīkojumu, kas radīts, lai nodrošinātu jums lielāku drošību un sirdsmieru.

Tālo gaismu palīgsistēma

Konstatē pretimbraucošos un tajā pašā joslā priekšā braucošus transportlīdzekļus un automātiski pārslēdzas uz tuvajām gaismām. Kad automobiļi vairs netiek konstatēti, tā atkārtoti aktivizē tālās gaismas, palielinot jūsu redzamības diapazonu.

eCall vēl lielākai drošībai

Hyundai i10 automātiski izsauks palīdzību, ja nokļūsiet negadījumā un atvērsies gaisa spilveni. Varat arī nospiest SOS pogu, lai saņemtu ārkārtas palīdzību 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. Tagad atjaunināts ar otrās paaudzes eCall, kura pamatā ir 4G tīkls.

Loading
Arrow

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa automaģistrāli vai pilsētas ielām.

Arrow

Frontālas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Šī ir uzlabota aktīvās drošības funkcija, kas brīdina vadītājus par ārkārtas situācijām, nepieciešamības gadījumā automātiski bremzējot. Sistēma ir aktīva pie ātruma 8 km/h vai lielāka un uztver automobiļus, gājējus un velosipēdistus.

Arrow

Inteliģentā ātruma ierobežojuma palīgsistēma

Ja tiek pārsniegts ātruma ierobežojums, vadītājs tiek informēts ar vizuāliem un skaņas brīdinājumiem. Apvienojumā ar manuālo ātruma ierobežotāju tā var automātiski pielāgot automobiļa ātrumu.

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Uzzināt vairāk

Aksesuāri
Aplūkot iespējas

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas