Close

Dizains

Enerģiskais un elegantais i20
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Šo modeli vairs nevar pasūtīt no rūpnīcas atsevišķi. Tomēr pievilcīgi aprīkoti automobiļi ir pieejami pie mūsu izplatītājiem. Jūsu Hyundai partneris ar prieku sagatavos jums piedāvājumu!

Ar stilu ieņemiet galveno vietu citu redzes laukā

Jaunais elegantais un satriecošais i20 saviļņo savu segmentu ar jutekliski sportisko dizainu. Platāks, garāks un ar zemāku jumtu nekā tā priekštecim – tam iedvesma ir rasta Hyundai jutekliskā sportiskuma dizaina filozofijā, kas ir harmoniska enerģisku proporciju, stila un tehnoloģiju kombinācija.

Atklājiet sportisko N Line modeli

Priekša

Plašos pilnizmēra LED priekšējos lukturus dinamiski izceļ izteiktie dienas gaitas lukturi, kas vizuāli savienojas ar aizmuguri, nodrošinot unikālu izskatu. Izteikto iekšējo buferi ietver izvirzītas gaisa ieplūdes atveres, un drosmīga izskata režģa dizains rada spēcīgu pirmo iespaidu.

Sāni

Jaunā dizaina aizmugurējais buferis izceļ i20 dinamisko izskatu, radot sportisku iespaidu no jebkura skatpunkta. Plūstošie z formas LED kombinētie lukturi vizuāli izplešas pāri bagāžas nodalījuma vākam un, apvienojot aizmugurējos lukturus, piešķir patiesi unikālu izskatu.

17 collu vieglmetāla diski

Dodieties ceļā ar stilu, pateicoties jaunā dizaina 17 collu vieglmetāla diskiem, kas vēl vairāk pastiprina automobiļa dominējošo stāju uz ceļa.

Izvēlieties iecienītāko

Īsts skaistums plūst no iekšienes

Hyundai i20 palielinātā garenbāze un platums sniedz vairāk vietas aizmugures pasažieriem. Plašais salons nodrošina labāku pārredzamību vadītājam. Iespaidīgais priekšējā paneļa dizains kopā ar durvju iekšējo apdari akcentē automobiļa platumu. Dizains ir dabas iedvesmots.

Augstas kvalitātes, augstu tehnoloģiju salons

 i20 salons ir pilnībā pārveidots, un tam ir trīs sēdekļu dizaina iespējas.

Melna monhroma

Nezūdoša klasika: vienkārši, bet eleganti un stilīgi – labākā izvēle tiem, kas priekšroku dod neuzkrītošam salonam.

Melna un pelēka

Melnās un pelēkās krāsas shēma ietver izceltas nošuves, kas i20 iekšpusē ļauj saskatīt sportiskuma pazīmes.

Laima zaļa

Košās, bet neuzkrītošās laima zaļās krāsas izvēles nošuves patiesi izceļ i20 dinamisko raksturu.

LED interjera apgaismojums

Braucieni naktī vienmēr ir īpaši. Neuzkrītošais, īpaši pielāgotais salona LED apgaismojums brauciena laikā nodrošina patīkamu izgaismojumu.

10,25 collu mērinstrumentu panelis un trīs braukšanas režīmi

10,25 collu digitālais mērinstrumentu panelis parāda būtisku informāciju par braukšanu tieši tur, kur to vēlaties redzēt. Jūs varat digitāli attēlot savu ātrumu, enerģijas plūsmu (tikai hibrīdiem) vai aktīvās SmartSense funkcijas. Atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma (Normal, Eco, Sport) digitālais mērinstrumentu panelis maina krāsu un grafiku.

i20 N Line

i20 N Line– veiktspējas dizains ar sportisku estētiku

i20 N Line nodrošina lielu jaudu, nemazinot efektivitāti. Trīs cilindru 998cc Turbo GDI motors ir īpaši konstruēts uzlabotai braukšanas pieredzei, kas atbilst N Line individualitātei. Ar 120 ZS un mūsu jauno 48v vieglo hibrīdtehnoloģiju šī nelielā spēkstacija nodrošina labāku motora reaģēšanu un vēl spēcīgāku izplūdes skaņu.

Trases iedvesmota priekšpuse

i20 N Line priekšējā bufera dizainā ietverta ekskluzīva pelēka raksturīga līnija zem teksturēta radiatora režģa.

Enerģiska aizmugures piedziņa

i20 N Line veiktspējas stils sniedzas līdz pat aizmugurei, kur slīpās līnijas ir saskaņotas ar hromētu dubulto, trokšņus slāpējošu izpūtēju.

N Line modeļa emblēma

Ikoniskā N Line modeļa emblēma, kas novietota tieši uz priekšējā režģa, izceļ modeļa drosmīgo izskatu.

Stilīgi divu toņu riteņi

17 collu vieglmetāla diski ir izstrādāti divu toņu apdarē, kas raisa dziļuma un kustības sajūtu.

Izteiksmīgs un patiesi saviļņojošs

Izbaudiet atmosfēru ar izteiktu autosporta sajūtu – i20 N Line ir raksturīgas tīras līnijas, metāla detaļas un ekskluzīvi sarkanas krāsas akcenti visā interjerā.

Izteiksmīga N Line pārnesumu pārslēgšanas svira

N Line 7 ātrumu DCT (Dual Clutch Transmission) pārnesumu pārslēgam ir īpaši konstruēta svira ar akcentējošām šuvēm un sarkaniem ieliktņiem.

Vieglmetāla pedāļi

Šie pedāļi ne tikai izskatās dinamiski, bet arī nodrošina braukšanas pārliecību ar pretslīdes gumijas uzliktņiem.

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai Līzings
Plašāka informācija

Funkcijas
Aplūkot

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas