Close

Funkcijas

Brauc tikpat labi kā izskatās
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Augstākā līmeņa funkcijas neviltotam priekam

i20 piedāvā augstākā līmeņa funkcijas visās būtiskajās jomās. Mūsdienīga efektivitāte un veiktspēja iet roku rokā ar augsta līmeņa komfortu, padarot šo automobili par sava segmenta izcilnieku.

Veiktspēja Savienojamība Drošība

Veiktspēja

Efektīvs un dinamisks

Klāsta flagmanis ir 120 ZS jaudīgais T-GDi benzīna dzinējs ar 48 voltu daļēja hibrīda tehnoloģiju. Tas ir aprīkots ar 7 pakāpju DCT transmisiju. Dubultsajūga sistēma nodrošina zibenīgu pārnesumu pārslēgšanu gan ērtajā automātiskajā režīmā, gan tad, ja izvēlaties pārslēgt pārnesumus manuāli.

Enerģijas reģenerācijas sistēma

Tukšgaitas Stop & Go, ģeneratora pārvaldības sistēma un zemas rites pretestības riepas papildina mūsu enerģijas reģenerācijas sistēma. Kad automobilis kustas ar ieslēgtu pārnesumu, bet ar aizvērtu droseli, dzinēja bremzēšanas efekts ģenerē kinētisko enerģiju, kas tiek pārveidota elektrībā un uzglabāta akumulatorā. Tādējādi tiek mazināts gan degvielas patēriņš, gan emisiju līmenis.

Savienojamība

Kopsolī ar jums

Ar Bluelink® viedtālruņa lietotni* varat aizslēgt un atslēgt savu i20 attālināti. Sistēma arī informēs par to, vai riepās ir pareizs spiediens un vai ir kārtībā bremžu sistēma.

Bezvadu programmatūras atjauninājumi* nodrošina vienmēr jaunākās sistēmas, karšu un infoizklaides programmatūras versijas un automātisku visu automobiļa sistēmu atjaunināšanu.

Uzzināt vairāk par Bluelink

Augstākās klases Bose® skaņas sistēma

Baudiet lielisku audio pieredzi ar i20 augstvērtīgo Bose® skaņas sistēmu. Tās astoņi skaļruņi, tai skaitā zemo frekvenču skaļrunis, ir izstrādāti tā, lai atbilstu automobiļa sportiskajam stilam, un skaņa sniedz tikpat dinamisku pieredzi kā pati braukšana ar i20.

Drošība

Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense – mūsu jaunākajām progresīvajām vadītāja palīdzības sistēmām – i20 piedāvā visaptverošāko aktīvās drošības tehnoloģiju komplektāciju savā klasē, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu. Šī segmenta automobiļiem daudzas no pieejamajām funkcijām ir negaidīts jaunums.

Loading
Arrow

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa automaģistrāli vai pilsētas ielām.

Arrow

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Izmantojot radara sensorus apakšējā aizmugurējā buferī, sistēma brīdina par aklajā zonā esošiem transportlīdzekļiem. Ja šādā situācijā ieslēgsiet pagrieziena rādītāju, atskanēs brīdinājuma signāls un tiks iedarbinātas bremzes, lai novērstu sadursmi.

Arrow

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma ne tikai brīdina autovadītāju par automašīnām, kas tuvojas no sāniem, bet arī automātiski aktivizē bremzes.

Arrow

Frontālas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Sistēma seko līdzi ceļam, izmantojot radaru un kameru, un automātiski bremzē, konstatējot strauju priekšā esošā transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošus gājējus vai velosipēdistus.

Arrow

Inteliģentā kruīza kontrole uz navigācijas bāzes

Tā izmanto modernāko navigācijas sistēmu, lai paredzētu ceļa pagriezienus, braucot pa taisniem ceļiem vai lielceļu, un pielāgo ātrumu drošākai braukšanai.

Aizmugurējo pasažieru brīdinājums

Uzrauga, vai pēc automobiļa iedarbināšanas tikušas atvērtas vai aizvērtas aizmugures durvis, un tad atgādina vadītājam pārbaudīt aizmugures sēdekļus, izkāpjot no automobiļa.

Novietošanas sadursmes novēršanas palīgsistēma – atpakaļgaita

Šī sistēma jums sniedz papildu pārliecību, kad atpakaļgaitā manevrējat ar i20 šaurās stāvvietās. Kad sistēma konstatē sadursmes risku, tā automātiski iedarbina bremzes.

Inteliģentā ātruma ierobežojuma palīgsistēma

Ja tiek pārsniegts ātruma ierobežojums, vadītājs tiek informēts ar vizuāliem un skaņas brīdinājumiem. Apvienojumā ar manuālo ātruma ierobežotāju tā var automātiski pielāgot automobiļa ātrumu.

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai hibrīdautomobiļi
Lasīt vairāk

Piesakieties izmēģinājuma braucienam
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas