Close

Dizains

Piesaista skatienus
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Jauna sportiskuma definīcija

Dinamisks, atšķirīgs, izteiksmīgi sportisks un tagad ar atjauninātu dizainu – i20 dinamiskais izskats nepaliks nepamanīts uz ceļa.

Salons Krāsas

Sportiskāka priekšējā reste

Priekšējā bufera forma un raksts, kā arī radiatora reste ir uzlaboti, lai radītu elegantu izskatu ar sportiskiem elementiem. Atsvaidzinātajā modelī spuldzes ir aizstātas ar LED tehnoloģiju labākam apgaismojumam salonā.

Zems jumta profils

Aizmugurē ir jauna izskata buferis un unikāls aizmugurējo lukturu dizains.

Gara riteņu bāze

Zemais jumta profils un garā riteņu bāze uzlabo i20 aerodinamiku, samazinot gaisa pretestību, kas arī uzlabo vadāmību un paaugstina degvielas patēriņa efektivitāti. Ir pieejami jauna dizaina 16 un 17 collu diski.

Salons

Tehnoloģija ar cilvēcisko elementu

Pārdomātais salons, kas veidots, domājot par jums un jūsu vajadzībām, apvieno stilu un praktiskumu. To papildina jauns daudzkrāsu fona apgaismojums un dažādi pieejamie akcenti, lai padarītu i20 salonu ne mazāk izteiksmīgu kā tā āriene.

Ērts skārienekrāns

i20 standartaprīkojumā ietilpst 8 collu skārienekrāns. Papildaprīkojumā ir pieejama lielāka versija ar 10,25 collu izmēru, kas piedāvā arī 3D navigāciju un papildu savienojamības funkcijas.

10,25 collu digitālais instrumentu bloks

Izcilais 10,25 collu digitālais instrumentu bloks attēlo svarīgāko braukšanas informāciju tur, kur tā ir vislabāk redzama – priekšā pašā vidū.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Izbaudiet bezvadu mobilā tālruņa savienojamību – iekļauta bezvadu uzlāde visiem skārienekrāniem un bezvadu spoguļošana 8 collu skārienekrānam.

 

Krāsas

Jūsu automobilis. Jūsu krāsas

Izvēlieties sev tīkamāko no apburošajām virsbūves krāsām. Melni glancēts divtoņu jumts piešķir vēl īpašāku stilu.

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai Līzings
Plašāka informācija

Funkcijas
Aplūkot

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas