Close

Funkcijas

Aizraujoša braukšana pilnā komfortā
Piesakies testa braucienam

Šis modelis pašlaik ir izpārdots. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar izplatītāju.

Bez kompromisiem

Piedziņa ne tikai jaudai, bet arī kontrolei. Drošības sistēma, kas jūs aktīvi sargā. Savienojamība, kas ļauj vienmēr būt notiekošā centrā.

Veiktspēja Savienojamība Drošība

Veiktspēja

Pielāgots maksimāli aizraujošai braukšanai

i20 N ātrumu no 0 līdz 100 km/h sasniedz nieka 6,2 sekundēs un var attīstīt maksimālo ātrumu 230 km/h. Šāda veiktspēja garantē smaidu jūsu sejā.

Ātruma saskaņošanas sistēma

Kontrolējiet pārslēgšanos uz zemāku pārnesumu, pielāgojot apgriezienus: nospiediet tam paredzēto sarkano pogu uz stūres, lai sinhronizētu dzinēju un dzenamo vārpstu laidenākai vai sportiskākai pārnesumu pārejai.

Izteiksmīgi N zīmola bremžu diski

Augstas veiktspējas bremzes izceļas ar palielinātu priekšējo disku un izteiksmīgu, akcentējošu tomātu sarkanu krāsu.

Pielāgojiet izpūtēja skaņu

Radiet savu ideālo izpūtēja skaņu, izmantojot mainīgā slāpētāja vadību.

Tieša un precīza stūrēšana

Veiciet katru pagriezienu precīzi un brauciet ar pārliecību: ar stūres iekārtas pārnesumskaitli, kas samazināts līdz 12,0, un īpaši pielāgotu stūres pastiprinātāja mehānismu jūs katra brauciena laikā saglabājat kontroli.

Augstākās klases balstiekārta

Pilnveidotā balstiekārta sportiskāku braucienu laikā nodrošina labāku vilkmi un amortizāciju. Tā ietver stiprinātas priekšējās velves, jaunu šarnīru ģeometriju, kā arī piecus riteņu fiksācijas punktus un balstiekārtas stabilizatoru.

Savienojamība

Esiet sasniedzams un informēts

Sekojiet līdzi datiem par braucienu, pateicoties i20 N Veiktspējas braukšanas datu sistēmai, kas parāda informāciju par ZS, griezes momentu un turbo pastiprinājumu. Šajā sistēmā iekļauts arī apļu un paātrinājuma taimeris.

10,25 collu navigācijas skārienekrāns

Kā papildaprīkojums pieejams 10,25” LCD skārienekrāns, lai jūs varētu izbaudīt ekskluzīvu N saturu, savienot to ar savu tālruni, izmantojot Apple CarPlay vai Android Auto, vai lietot mūsdienīgos Hyundai Bluelink pakalpojumus.

Automobiļa stāvoklis

Nepieciešams benzīns? Vienkārši pārbaudiet lietotni. Izbaudiet attālināto piekļuvi automašīnas statusam jebkurā brīdī, piemēram, attālums, kādu var nobraukt ar tvertnē atlikušo degvielu, durvis atvērtas/aizvērtas vai aizslēgtas/atbloķētas un logi vai bagāžnieks vaļā/ciet. Bluelink pieejams kā papildaprīkojums.

BOSE skaņas sistēma

Izbaudiet visaptverošu skaņu un spēcīgus basus ar Bose Premium skaņas sistēmu, kurā ietverti astoņi augstas veiktspējas skaļruņi, tostarp zemfrekvences skaļrunis.

Drošība

Visaptveroša drošības pakete

Ar Hyundai Smart Sense – mūsu jaunākajām progresīvajām vadītāja palīdzības sistēmām – i20 N piedāvā modernāko aktīvās drošības tehnoloģiju komplektāciju savā klasē, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.

Atpakaļskata monitors ar automobiļa novietošanas norādījumiem

Novietojot automobili vai braucot atpakaļgaitā, redziet, kas atrodas aiz tā. Monitors parāda reāllaika skatu automobiļa aizmugurē un norādošas līnijas vieglākai tā novietošanai.

Loading
Arrow

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, šī sistēma brīdina jūs ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

Arrow

Aklās zonas sadursmes brīdinājuma sistēma

Ardievu, aklās zonas! Sensori uzrauga automašīnas sānus un aizmuguri un sānu spogulī brīdina par automobili, kas tuvojas aklajā zonā. Ieslēgtu pagrieziena rādītāju gadījumā atskan brīdinājuma signāls.

Arrow

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Šajā sistēmā tiek izmantota priekšējā kamera, lai noteiktu ceļa joslas. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, šī sistēma brīdina jūs ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

Arrow

Inteliģentā ātruma ierobežojuma palīgsistēma

Nekad nepārkāpiet ātruma ierobežojumu. Sistēma atpazīst ātruma ierobežojumu ceļa zīmes, parāda ātruma ierobežojumu un var automātiski samazināt automobiļa ātrumu, ja jūs braucat ātrāk.

Arrow

Vadītāja modrības brīdinājuma sistēma

Laiks pārtraukumam? Kad sistēma konstatē noguruma vai uzmanības zuduma pazīmes, balstoties uz stūrēšanas datiem un automobiļa pozīciju joslā, tā dod signālu un uznirstošu brīdinājuma ziņu, iesakot ievērot pārtraukumu.

Tālo gaismu palīgsistēma

Konstatē pretī braucošos un tajā pašā joslā braucošos automobiļus, automātiski pārslēdzoties no tālajām uz tuvajām gaismām. Ja citi transportlīdzekļi vairs netiek konstatēti, sistēma ieslēdz tālās gaismas, maksimāli palielinot jūsu redzamības tālumu.

Jūs vēl varētu interesēt

Piesakies testa braucienam
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Augstas veiktspējas N modeļi
Uzzini vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas