Hyundai SmartSense

Uzlabotā Hyundai SmartSense pakotne – mūsu modernās progresīvās vadītāja palīdzības sistēmas – tagad ir pilnībā integrēta jaunajā i30, sniedzot drošību jums un mieru jūsu mīļajiem.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Jaunais i30 ir pirmais modelis ar Joslas ievērošanas palīgsistēmu*. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

* Pieejams Style un N Line modeļiem.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Šī i30 standarta funkcija, kas, uztverot ceļu priekšā ar radaru un kameru, sistēmā automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju.

Aklās zonas sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā ieslēgsiet pagrieziena rādītāju, būs dzirdams skaņas brīdinājuma signāls.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style un N Line modelī.

 

 

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma brīdina autovadītāju par automobiļiem, kas tuvojas no sāniem.

* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style un N Line modelī.

 

Brīdinājums par priekšējā automobiļa aizbraukšanu

Šī viedā funkcija pilsētas braukšanai brīdina vadītāju, kad priekšā esošais transportlīdzeklis atsāk kustību, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, joslas ieturēšanas palīgsistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

 

Viegla novietošana stāvvietā

Atpakaļskata kamera sāk darboties, kad ir izvēlēts reverss, lai uz ekrāna jūs redzētu, kurp dodaties. Ultraskaņas sensori uz priekšējā un aizmugurējā bufera dod skaņas un vizuālus brīdinājumus, kad tiek atklāti šķēršļi.

* Atpakaļskata monitors ir papildu aprīkojums Fresh modelim, standarta Comfort, Style un N Line modeļiem. Aizmugurējā stāvvietas palīgsistēma ir standarta funkcija Comfort, Style un N Line modeļiem. Priekšējā stāvvietas palīgsistēma ir pieejama Style un N Line modeļiem.