i30 WAGON N LINE IR KLĀT

Pirmo reizi dinamiskā, autosporta iedvesmotā N Line apdare ir pieejama arī jaunajā i30 Wagon. Tā apdare ir skaista un krāsaina, lai piesaistītu uzmanību un lieliski pielāgotos jūsu vajadzībām un nodrošinātu ietilpību un daudzpusību.

 

Sportiskiem piedzīvojumiem

Atjauninātā i30 N Line apdare i30 Wagon piešķir drosmīgāku, jaudīgāku un enerģiskāku izskatu. Priekšējā bufera zonā dominē apakšējā centrālā reste, lai uzsvērtu automobiļa azartisko garu. Sānu atveres ir aprīkotas ar kustīgiem spārniem, kas uzlabo aerodinamisko veiktspēju.

 

Plašie difuzori kopā ar dubultu hromēta izpūtēja uzgali liecina par sportiskumu un enerģiju. Jaunajam i30 Wagon N Line ir jauns 18 collu riteņu dizains, kas apliecina automobiļa aizrautīgo garu, jo rada ātruma iespaidu, pat stāvot uz vietas.

 

N Line modeļa emblēma

Slaikā N Line emblēma, kas atrodas sānos, ir sportisks signāls visiem garāmbraucējiem.

Krāsains aizmugurējais spoileris

Aerodinamiskajā melnajā aizmugures spoilerī ir arī eleganti iebūvēts augšējais stopsignāls.

 

Pulsu paātrinoša izsmalcinātība

Augstās veiktspējas i30 Wagon N Line sporta sēdekļi palīdz jums saglabāt kontroli un justies ērti, pateicoties elektriskai jostasvietas atbalsta funkcijai un pagarināmiem sēdekļu spilveniem. Automobilis ir aprīkots ar stūri, kurai ir perforētas ādas apdare, un nerūsējošā tērauda pedāļiem. N Line pārnesumu pārslēgšanas kloķa sportiskie metāla akcenti, sarkanā līnija un ādas ieliktņi labākai satveršanai un vēl daudz kas cits rada lielisku autosporta sajūtu.

 

 

Hyundai izplatītāji