Close

Dizains

Atklājiet i30 ārieni un salonu
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Šo modeli pagaidām nevar pasūtīt no rūpnīcas. Tomēr daudzus citus pievilcīgi aprīkotus automobiļus joprojām var iegādāties tieši no mūsu izplatītājiem. Jūsu Hyundai partneris ar prieku sniegs jums piedāvājumu!

Gatavs doties jebkur – ar stilu

Hyundai i30 modeļu klāsts ir radīts, domājot par eleganci un praktiskumu. i30 Fastback garantēti piesaista uzmanību ar savu pievilcīgo formu, praktisko Wagon modeli novērtēs tie, kam ir svarīga maksimāla bagāžas ietilpība, savukārt klasiski stilīgais i30 Hatchback ir nekļūdīga izvēle jebkurā gadījumā.

Wagon Hatchback

i30 Wagon

Elegantā daudzpusība

i30 Wagon savā klasē ienes jaunus dizaina veidolus. Eksterjers lieliski apvieno stilu un aerodinamisko efektivitāti. Iekšpusē lietderība, komforts un elegance joprojām ir vienlīdz svarīgi.

Izteiksmīgs priekšējais režģis

3D režģa raksts atspoguļo tā daudzpusīgo veiklību. Stilīgajā jaunajā apgaismojuma dizainā ir papildus iebūvēti V formas dienas gaitas lukturi, kā arī plānāki galvenie lukturi ar jaunāko LED tehnoloģiju.

Plūdlīniju siluets

Konusveida jumta līniju lieliski papildina slaidas sudraba jumta sliedes, kas ir standarta iezīme i30 Wagon, radot i30 Wagon sportisko siluetu.

10,25 collu skārienekrāns

10,25 collu skārienekrāns* nodrošina ērtu piekļuvi automobiļa funkcijām, informācijai un izklaidei, kā arī navigācijas sistēmai un viedtālruņa lietotnēm.

Izvēlieties iecienītāko

Praktisks, komfortabls, krāšņi elegants

Praktisks un ērts — tāds ir bagāžas nodalījums, kura ietilpība ir 602 litri. Nolokot aizmugurējos sēdekļus, iespējams iegūt bagāžas nodalījumu ar 1650 litru ietilpību. Pateicoties lūkai* aiz centrālā balsta, slēpju un citu garu priekšmetu pārvadāšana nesagādā nekādas grūtības — pat ar četriem cilvēkiem salonā.

i30 Hatchback

Klasiski stilīgs

Hyundai i30 ir pievilcīgs un praktisks ģimenes automobilis. Kopš laišanas klajā 2007. gadā populārais C segmenta automobilis ir saražots vairāk nekā miljons eksemplāros.

Jūs vēl varētu interesēt

Funkcijas
Uzzini vairāk

Piesakies testa braucienam
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Cenas
Noskaidrojiet cenas un tehniskos datus