Close

Dizains

Atklājiet i30 ārieni un salonu
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Šo modeli pagaidām nevar pasūtīt no rūpnīcas. Tomēr daudzus citus pievilcīgi aprīkotus automobiļus joprojām var iegādāties tieši no mūsu izplatītājiem. Jūsu Hyundai partneris ar prieku sniegs jums piedāvājumu!

Gatavs doties jebkur – ar stilu

Hyundai i30 modeļu klāsts ir radīts, domājot par eleganci un praktiskumu. i30 Fastback garantēti piesaista uzmanību ar savu pievilcīgo formu, praktisko Wagon modeli novērtēs tie, kam ir svarīga maksimāla bagāžas ietilpība, savukārt klasiski stilīgais i30 Hatchback ir nekļūdīga izvēle jebkurā gadījumā.

Wagon Fastback Hatchback N Line

i30 Wagon

Elegantā daudzpusība

i30 Wagon savā klasē ienes jaunus dizaina veidolus. Eksterjers lieliski apvieno stilu un aerodinamisko efektivitāti. Iekšpusē lietderība, komforts un elegance joprojām ir vienlīdz svarīgi.

Izteiksmīgs priekšējais režģis

3D režģa raksts atspoguļo tā daudzpusīgo veiklību. Stilīgajā jaunajā apgaismojuma dizainā ir papildus iebūvēti V formas dienas gaitas lukturi, kā arī plānāki galvenie lukturi ar jaunāko LED tehnoloģiju.

Plūdlīniju siluets

Konusveida jumta līniju lieliski papildina slaidas sudraba jumta sliedes, kas ir standarta iezīme i30 Wagon, radot i30 Wagon sportisko siluetu.

10,25 collu skārienekrāns

10,25 collu skārienekrāns* nodrošina ērtu piekļuvi automobiļa funkcijām, informācijai un izklaidei, kā arī navigācijas sistēmai un viedtālruņa lietotnēm.

Izvēlieties iecienītāko

Praktisks, komfortabls, krāšņi elegants

Praktisks un ērts — tāds ir bagāžas nodalījums, kura ietilpība ir 602 litri. Nolokot aizmugurējos sēdekļus, iespējams iegūt bagāžas nodalījumu ar 1650 litru ietilpību. Pateicoties lūkai* aiz centrālā balsta, slēpju un citu garu priekšmetu pārvadāšana nesagādā nekādas grūtības — pat ar četriem cilvēkiem salonā.

i30 Fastback

Tiem, kas pasaka daudz bez vārdiem

Jau kopš tā pirmsākumiem Hyundai i30 Fastback piesaista uzmanību kā neviens cits šīs klases automobilis. Pateicoties slaidajam siluetam un graciozi veidotajai jumta līnijai, i30 Fastback vienmēr ir bijis patiesi eleganti skaists.

Dinamiska braukšana ar turbokompresoru

i30 Fastback balstiekārta ir pazemināta, lai iegūtu zemāku izskatu un uzlabotu vadāmību. Dzinējs ar turbokompresoru uzlabo gan veiktspēju, gan efektivitāti.

Ievērojama elegance

Hyundai i30 Fastback jaunās greznās sēdekļu apdares iespējas, individuālākas krāsu izvēles un jaunākās multivides tehnoloģijas padara jūsu braukšanas pieredzi unikālu.
Plaši atveramā, nolokāmā un bīdāmā stikla jumta lūka palielina Fastback atvērto un gaisīgo atmosfēru.*

i30 Hatchback

Klasiski stilīgs

Hyundai i30 ir pievilcīgs un praktisks ģimenes automobilis. Kopš laišanas klajā 2007. gadā populārais C segmenta automobilis ir saražots vairāk nekā miljons eksemplāros.

i30 N Line

Sportiskāks izskats, dinamiskāks brauciens

Paceliet savu i30 pieredzi citā līmenī ar sportisko N Line apdares līmeni: ekskluzīvas dizaina funkcijas un dinamiskāka braukšana, ko iedvesmojis augstas veiktspējas i30 N.

N Line modeļa emblēma

Slaikā N Line emblēma, kas atrodas sānos, sūta sportisku signālu visiem, kuri brauc garām.

Eksterjers, kas izceļas

Atjauninātais i30 N Line dizains ar platāku režģi priekšā un jaunu aizmugurējo buferi rada jaudīgāku izskatu. Iedvesmojoties no aeronautiskajām reaktīvajām lidmašīnām, apakšējā centrālā režģa izmērs ir palielināts. Sānu atveres ir aprīkotas ar kustīgiem spārniem, kas uzlabo aerodinamisko veiktspēju.

18 collu vieglmetāla diski

i30 N Line ir 18 collu riteņu dizains, kas liek sirdij iepukstēties straujāk, jo pauž ātrumu, pat stāvot uz vietas.

Gatavs enerģiskai, veiktspējas iedvesmotai braukšanai

Augstās veiktspējas N Line sporta sēdekļi palīdz jums saglabāt kontroli un justies ērti ar elektrisku jostasvietas atbalsta funkciju un pagarināmiem sēdekļu spilveniem. N Line ir aprīkots ar stūri, kurai ir perforētas ādas apdare, un nerūsējošā tērauda pedāļiem. N Line ātrumpārslēga sportiskie metāla akcenti, sarkanā sacīkšu līnija un ādas ielaidumi labākai saķerei un vēl lieliskākai autosporta sajūtai.

Jūs vēl varētu interesēt

Funkcijas
Uzzini vairāk

Piesakies testa braucienam
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Cenas
Noskaidrojiet cenas un tehniskos datus