Close

Dizains

Veiktspēja apvienojumā ar stilu
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Šis modelis pašlaik ir izpārdots. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar izplatītāju.

Pārveidots aizraujošākai braukšanai un labākai veiktspējai

Galvas noteikti tiks pagrieztas uz jūsu pusi – un ne tikai skaņas dēļ. i30 N uzlabotie dizaina elementi un atjauninātais stils atspoguļo tā veiktspējas potenciālu. Katra dizaina iezīme ir izstrādāta, koncentrējoties uz dinamisku veiktspēju.

i30 N i30 Fastback N Interjers

i30 N

Radīts veiktspējai

Agresīvais priekšējais buferis ar gaisa ieplūdes atverēm uzlabo aerodinamiku un mazina vibrāciju. Jaunie 19 collu kaltie vieglmetāla diski ir vieglāki, lieliski izskatās un uzlabo vadāmību un saķeri.

Priekša

Jauni LED priekšējie lukturi ar V veida dienas gaismas lukturiem iznirst no jaunā N platā režģa, kas ir optimizēts tā, lai nodrošinātu efektīvu motora dzesēšanu.

Sāni

Enerģiskāku bufera formu un gaisa ieplūdes sistēmas dizainu nodrošina aerodinamiskie sānu gaisa uztvērēji. Tajos ir gaisa aizkari, kas ievērojami uzlabo gaisa plūsmu un samazina turbulenci riteņa korpusā.

Aizmugure

Aizmugurējā buferī ir iebūvēti miglas lukturi, sarkana akcentēšanas līnija un divas īpaši lielas izplūdes caurules. Atjauninātajiem aizmugures kombinētajiem LED lukturiem ir jauns apgaismošanas noformējums, kas no priekšpuses atspoguļo V formu, lai nodrošinātu sportisku simetriju un maksimālu redzamību.

Velciet slīdni, lai salīdzinātu Hyundai i30 N un i30.

19 collu N vieglmetāla diski

Hyundai pirmie 19 collu lietie vieglmetāla diski uzlabo vadāmību un saķeri, samazinot neatsperoto masu. Tie ir komplektā ar augstas veiktspējas Pirelli P-Zero riepām.

Lielākas aizmugurējās izplūdes caurules

Ejiet uz lieliem mērķiem. i30 N ir aprīkots ar diviem palielinātiem izpūtējiem, kas akcentē tā sportisko izskatu.

Pielāgojiet i30 N atbilstoši savām vēlmēm

Izvēlieties savai gaumei atbilstošāko virsbūves krāsu.

i30 Fastback N

Izskats liek atskatīties un sajūsmā apstāties

i30 Fastback N ir unikāla stila paraugs. Tas ir pārveidots, izmantojot dizaina atjauninājumus, kas vērsti uz dinamisku veiktspēju.

Priekša

Enerģiskāku bufera formu un gaisa ieplūdes sistēmas dizainu nodrošina aerodinamiskie sānu gaisa uztvērēji. Tajos ir gaisa aizkari, kas ievērojami uzlabo gaisa plūsmu un samazina turbulenci riteņa korpusā.

Sāni

Hyundai pirmie 19 collu lietie vieglmetāla diski uzlabo vadāmību un saķeri, samazinot neatsperoto masu. Tie ir komplektā ar augstas veiktspējas Pirelli P-Zero riepām.

Aizmugure

Līdzīgi ūdens pilienam, C statnim un aizmugurējam stiklam ir maiga, eleganta forma, kas uzsver konusveida plūdlīniju.

Velciet slīdni, lai salīdzinātu Hyundai i30 Fastback N un i30 Fastback.

Elegants aizmugures spoileris

Nevīstošo sportiskā Fastback skaistumu lieliski izceļ eleganti izliektais aizmugures spoileris.

Lielākas aizmugurējās izplūdes caurules

Atstājiet iespaidu. i30 Fastback N ir aprīkots ar diviem palielinātiem izpūtējiem, kas akcentē tā sportisko izskatu.

Interjers

Uzlabotas veiktspējas vadības panelis

i30 N nogludinātais un sportiskais interjers ir radīts cilvēkiem, kuri patiesi mīl automašīnas. Tas izraisa sajūsmu un aizrautību. Vadības panelī vienlīdz liela nozīme piešķirta gan kontrolei, gan komfortam. Ergonomika ir pilnībā orientēta uz automobiļa vadītāju – viss ir jūsu skata laukumā un pirkstu stiepiena attālumā.

Sēdiet kā profesionālis

Vieglie, augstas veiktspējas monoformie sēdekļi ir pārklāti ar premium kvalitātes ādu un Alcantara® materiālu. Tiem ir izgaismots logotips N un izteikti paroceņi lieliskam sānu atbalstam.

Ātra pārnesumu pārslēgšana

Līdzīgi sacīkšu mašīnām, pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas palīdz viegli un bez piepūles pārslēgt ātrumus. Tā kā tās ir uzstādītas uz stūres, līkumos ātrumu var pārslēgt daudz efektīvāk.

N mēraparātu panelis

Mēraparātu panelī var uzraudzīt motoreļļas temperatūru, griezes momentu un turbo pastiprinājumu. Pārnesuma pārslēgšanas laika funkcija atbalsta braukšanu pa sacīkšu trasi. LED tahometra sarkanā zona mainās atkarībā no eļļas temperatūras.

Šuves Performance Blue krāsā

i30 N salonu grezno kontrastējošas šuves stilīgā Performance Blue krāsā. Šie pievilcīgie akcenti padara salona izskatu vēl sportiskāku.

N Stūre

Ar ādu apvilktajai N stūrei ir ekskluzīvs Performance Blue apšuvums un logotips N. Tā nodrošina braukšanas veiktspējas funkcijas tieši pa rokai, piemēram, īpašās pogas N Mode un N Grin Shift.

Sportiska pārnesumu pārslēgšana

Kad vēlaties izmantot pārnesumu pārslēgšanas rokas sviru, jums patiks autosportā pielietotā pārnesumu pārslēgšanas prakse, kas izriet no mūsu TCR sacīkšu pieredzes: pārslēgt uz leju, virzīt sviru uz priekšu un uz augšu, pavilkt atpakaļ.

Jūs vēl varētu interesēt

Funkcijas
Atklāj vairāk

Augstas veiktspējas N modeļi
Uzzini vairāk

Cenas
Noskaidrojiet cenas un tehniskos datus