Close

Dizains

Autosporta iedvesmots
Hyundai izplatītāji

Hyundai KONA N pēdējais modelis ir izpārdots. Visi līdz šim pasūtītie automobiļi tiks piegādāti klientiem, taču jauni pasūtījumi uz laiku netiks pieņemti. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar tuvāko Hyundai izplatītāju.

Bezkompromisu pārliecība

Kā pirmais Hyundai N augstās veiktspējas SUV Hyundai KONA N apvieno mūsu veiksmīgā KONA modeļa moderno izskatu ar dinamisku dizaina valodu un izteiksmīgām N modeļu niansēm – neatvairāmi!

Priekša

KONA N jaudīgo priekšpuses izskatu papildina ekskluzīvs priekšējā režģa dizains ar tā īpašo sietu, iebūvēts N logotips un agresīvs gaismekļu izkārtojums.

Sāni

Sportisko siluetu izceļ zemais braukšanas augstums, N ekskluzīvie riteņi un N logotips uz riteņa rumbas vāciņa, kā arī ekskluzīvs sānu slieksnis sarkanā krāsā ar iegravētu N logotipu.

Aizmugure

Liels divu spārnu jumta spoileris ar ikoniskajiem bremžu lukturiem N piešķirt izteiksmību. Sarkanā akcenta līnija un divi lielie izpūtēja slāpētāji izceļ KONA N veiktspējas garu.

Pielāgojiet KONA N atbilstoši savām vēlmēm

Izvēlieties savai gaumei atbilstošāko virsbūves krāsu.

Izvēlieties iecienītāko

Sacīkšu iedvesmota kontorle. SUV komforts

Ja jums patīk braukt, jums patiks vadīt KONA N, tiklīdz iesēdīsieties tā sacīkšu sēdeklī. Katra nianse ir paredzēta netraucētas kontroles sniegšanai: sākot no stūrēšanas un pārnesumu pārslēgšanas līdz pastāvīgai veiktspējas uzraudzībai.

Sporta sēdekļi

Jūtieties kā sacīkšu autovadītājs, sēžot šajos ādas (zamšādas) sēdekļos ar sānu polsterējumu, kas sniedz izcilu sānu atbalstu, ādas akcentiem un zilas krāsas nošuvēm.

N stūre

N stūre ar ādas apdari ļauj to izcili satvert un tieši piekļūt autovadīšanas veiktspējas funkcijām, piemēram, pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām un diviem pielāgojamiem taustiņiem. Un, protams, N Grin Shift pogai.

8 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba

Ātri pārslēdzamā automātiskā divu sajūgu, 8 pakāpju ātrumkārba (N DCT) ar slapjo sajūgu ļauj izvēlēties pārnesumu arī manuāli, kad vēlaties gūt vairāk sacīkšu cienīgas enerģijas.

Veiktspējas braukšanas datu sistēma

Uzraugiet un uzlabojiet savas prasmes: sistēma saglabā un attēlo braukšanas datus, tai skaitā ZS, griezes momentu, turbo paātrinājumu, apļa un paātrinājuma taimeri.

Jūs vēl varētu interesēt

Augstas veiktspējas N modeļi
Uzzini vairāk

Funkcijas
Atklāj vairāk

Hyundai Bluelink
Aplūkot