Close

Funkcijas

Jaunākās tehnoloģijas tieši jums
Hyundai izplatītāji

Šo modeli vairs nevar pasūtīt no rūpnīcas atsevišķi. Tomēr pievilcīgi aprīkoti automobiļi ir pieejami pie mūsu izplatītājiem. Jūsu Hyundai partneris ar prieku sagatavos jums piedāvājumu!

Modernas tehnoloģijas augstākam komforta un drošības līmenim

Augsta līmeņa gudrās tehnoloģijas ar īpašu akcentu uz komfortu un funkcionalitāti padara SANTA FE par līderi savā klasē. Atklājiet visefektīvākos dzinējus ar hibrīda un Plug-In hibrīda variantiem, kā arī visprogresīvākās drošības un savienojamības funkcijas.

Veiktspēja Drošība Ērtums Savienojamība

Veiktspēja

SANTA FE veiktspēja un efektivitāte

Izbaudiet lielāku efektivitāti ar lielāku jaudu. SANTA FE ir pilnīgi jauns dzinēju klāsts ar jauno “R” dīzeļdegvielu, kas rada zemākas CO2 emisijas, un tas ir pirmais Hyundai Eiropā, kas pieejams ar jauno Smartstream hibrīda un plug-in hibrīda piedziņu.

Plug-in hibrīds Hibrīds

1,6 T-GDi plug-in hibrīds

Elektromobilis, kad to vēlaties. Automobilis ar benzīna dzinēju, kad tas ir nepieciešams. To darbina jaunais 1,6 litru T-GDi Smartstream tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs ar turbokompresoru un 66,9 kW elektromotors ar 13,8 kWh litija jonu polimēru akumulatoru. Tā kopējā jauda ir 265 ZS.

1,6 T-GDI turbo hibrīds

SANTA FE hibrīda modeli darbina jaunais 1,6 litru T-GDi Smartstream tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs ar turbokompresoru un 44,2 kW elektromotors ar 1,49 kWh litija jonu polimēru akumulatoru. Tas ir pieejams ar divu vai četru riteņu piedziņu. Tā kopējā jauda ir 230 ZS.

HTRAC™ pilnpiedziņas sistēma

Slikti laika apstākļi? Asi pagriezieni? Nekādu problēmu. SANTA FE inovatīvā HTRAC™ sistēma nodrošina optimālu vadāmību un kontroli pagriezienos, padarot braukšanu pa slidenām pilsētas ielām un nelīdzeniem lauku ceļiem drošāku un daudz mierīgāku.

Drošība

Aizsargā jūs un jums tuvos

Jaunas, mūsdienīgas Hyundai SmartSense drošības funkcijas un uzlabotas vadītāja palīgsistēmas, tostarp Palīgsistēma braukšanai pa lielceļiem un Aizmugurējā sadursmes novēršanas sistēma ļauj atrasties SANTA FE līdzās premium klases konkurentiem.

Palīgsistēma braukšanai pa lielceļiem

Šī funkcija ir joslas ievērošanas palīgsistēmas un viedās kruīza kontroles apvienojums, kas ar sensoru un karšu datu palīdzību nodrošina drošu darbību, kā arī automātiski pielāgo ātrumu ierobežotā vidē. Īpaša poga uz stūres ļauj vadītājam aktivizēt sistēmu tikai ar vienu pieskārienu.

Attālā viedā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

SANTA FE var attālināti novietot sevi stāvvietā vai izbraukt no tās. Sistēma var pat iebraukt stāvvietā atpakaļgaitā, atliek tikai nospiest pogu.

Stāvvietā novietošanas sadursmes novēršanas palīgsistēma braukšanai atpakaļgaitā

Šī jaunā funkcija izmanto aizmugurējos un sānu radarus, lai noteiktu šķēršļus, braucot atpakaļgaitā, un brīdina vadītāju, kā arī vajadzības gadījumā aktivizē bremzes, lai izvairītos no sadursmes.

Loading
Arrow

Sadursmes novēršanas palīgsistēma

Sistēma atpazīst transportlīdzekļus, gājējus, velosipēdistus un pretimbraucošos satiksmes dalībniekus, nogriežoties krustojumā, un, ja nepieciešams, spēj automātiski bremzēt, lai izvairītos no sadursmes.

Arrow

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Izmantojot radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, un priekšējo kameru, sistēma brīdina vadītāju par automobili aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls un tiks aktivizētas bremzes, lai novērstu sadursmi.

Arrow

Joslas ievērošanas palīgsistēma

SANTA FE joslas ievērošanas palīgsistēma ir iekļauta standartaprīkojumā. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 200 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

Ērtums

Pārdomāts komforts un ērtības

SANTA FE ir ļoti daudzpusīga sēdvietu sistēma un ikdienā noderīgi atjautīgi risinājumi. Jūsu ģimene un draugi novērtēs to, ka otrajā un trešajā sēdekļu rindā sēdošajiem tagad ir vairāk vietas kājām, vēl ietilpīgāko bagāžas nodalījumu un pārdomāti izvietotos praktiskos glabāšanas nodalījumus visā salonā.

Vējstikla displejs

Vējstikla displejs ar savā klasē lielāko spilgtumu ērtākai redzamībai palīdz jums vadīt automobili droši, rādot svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas norādes un brīdinājumus, tieši uz vējstikla.

Viedas, elektriski darbināmas bagāžas nodalījuma durvis

Izbaudiet ērtu iekraušanu. Viedās, elektriski darbināmās bagāžas nodalījuma durvis tiek automātiski atvērtas, kad vadītājs tuvojas automašīnai un tiek uztverta viedā atslēga.

Krell augstākās klases skaņas sistēma

KRELL augstākās klases skaņas sistēma sniedz nevainojamu skaņas kvalitāti. 10 pirmšķirīgi skaļruņi visiem salonā esošajiem sniedz izcilu telpiskās skaņas pieredzi, ko nodrošina augstākās klases 12 kanālu pastiprinātājs ar 589 vatu izejas jaudu.

Apkārtskata monitors

Šaura stāvvieta? Neliela automazgātava? Nekādu problēmu. SANTA FE apkārtskata monitors palīdz vieglāk un drošāk manevrēt šaurās vietās.

Aklās zonas monitors

Tagad digitālā mērinstrumenta paneļa ekrānā varat redzēt SANTA FE aizmugures kreisās un labās puses skatus. Kameras tiek aktivizētas, lietojot pagrieziena rādītāju joslu maiņas laikā.

Savienojamība

Novatoriska savienojamība

Protams, SANTA FE ir aprīkots ar mūsdienīgākajām savienojamības iespējām, piemēram, Bluelink® Connected Car Services, kas ļauj kontrolēt automobili, izmantojot viedtālruni.

Bezvadu uzlāde

Modernizētais bezvadu uzlādes paliktnis tagad ir vēl jaudīgāks un efektīvāks, lai ātri un ērti uzlādētu viedtālruni bez apgrūtinošiem kabeļiem.

Apple Car Play™ un Android Auto™

Attēlojiet sava viedtālruņa saturu skārienekrānā un lietojiet Waze vai Google navigāciju, klausieties mūziku vai raidierakstus no Spotify vai izmantojiet citas savas iecienītākās lietotnes.

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Atklāj vairāk

Hyundai hibrīdauto
Plašāka informācija

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas