Close

Aksesuāri

Vairāk stila. Vairāk ērtību. Vairāk jums.
Hyundai izplatītāji

Šo modeli vairs nevar pasūtīt no rūpnīcas atsevišķi. Tomēr pievilcīgi aprīkoti automobiļi ir pieejami pie mūsu izplatītājiem. Jūsu Hyundai partneris ar prieku sagatavos jums piedāvājumu!

Oriģināls ir to vērts

Hyundai SANTA FE piedāvā vairāk nekā tikai praktisku ietilpību un stilīgu dizainu. Jūs varat izvēlēties papildaprīkojumu automobiļa aizsardzībai vai lielāku priekšmetu pārvadāšanai.

Iepazīstieties ar pilno piedāvājumu aksesuāru bukletā vai aplūkojiet dažus zemāk ieteiktos aksesuārus.

Hyundai SANTA FE aksesuāru buklets

LED durvju apgaismojums

SANTA FE durvju apgaismojums rada izsmalcinātu izskatu tumsā. Tas ir arī praktisks, jo ļauj labāk redzēt peļķes.

Vieglmetāla diski

Ir pieejami 12 dažādi vieglmetāla disku varianti ar izmēru no 17 līdz 20 collām. Aizsargājiet savus jaunos vieglmetāla diskus pret zagļiem ar slēdzamiem riteņu uzgriežņiem.

Piekabes āķi un jumta šķērsstieņi

SANTA FE ir pieejams fiksēts vai noņemams piekabes āķis. Automobiļa praktiskumu var uzlabot vēl vairāk ar dažādiem jumta šķērsstieņiem.

Velosipēdu turētājs

Uz piekabes āķa stiprināmais velosipēdu turētājs vienkāršo velosipēdu uzkraušanu un noņemšanu, dodoties vienas dienas izbraucienā vai velo brīvdienās. Uz tā var pārvadāt divus velosipēdus ar kopējo svaru līdz 60 kg. Tas ir kompakts, drošs pret zādzību un pat ļauj atvērt bagāžas nodalījumu, nenoņemot velosipēdus!

Maiņstrāvas uzlādes kabelis (AC)

SANTA FE Plug-in versijai ir pieejams Type 2 uzlādes kabelis. Jūsu Hyundai izplatītājs palīdzēs jums atrast arī piemērotas ierīces uzlādei mājās vai darbā.

Gumijas paklājiņi

Ja nepieciešams pārvadāt, piemēram, dārza instrumentus vai mājdzīvniekus, tie bagāžas nodalījumā var atstāt slapjumu vai traipus. Šis izturīgais, neslīdošais un ūdensnecaurlaidīgais pārsegs ar paaugstinātām malām saglabās bagāžas nodalījuma tīrību jebkurā situācijā.

Aizmugures bufera aizsardzības plēve

Aizmugures bufera aizsardzības uzlīme ir efektīvs un vienkāršs veids, kā nodrošināt aizsardzību tur, kur tā visvairāk nepieciešama: šī plēve aizsargā aizmugures buferi pret bojājumiem, ievietojot un izņemot bagāžu.

Jūs vēl varētu interesēt

2 gadu garantija rezerves daļām un aksesuāriem
Uzzini vairāk

Hyundai zīmola serviss
Plašāka informācija

Lietotāja rokasgrāmata
Aplūkot