Close

Aksesuāri

Vairāk stila. Vairāk ērtību. Vairāk jums.
Hyundai izplatītāji

Aksesuāri, kas palīdz izcelties

Saplūst ar pūli nekad nav bijis Hyundai TUCSON stilā, un mūsu oriģinālo aksesuāru klāsts atspoguļo tā izteiksmīgo raksturu ar dažādiem stila elementiem vai papildu uzglabāšanas risinājumiem.

Apskatiet dažus zemāk ieteiktos aksesuārus vai iepazīstieties ar pilno klāstu bukletā.

Hyundai TUCSON aksesuāru buklets

LED durvju apgaismojums

TUCSON durvju apgaismojums rada izsmalcinātu izskatu tumsā. Tas ir arī praktisks, jo ļauj labāk redzēt peļķes.

Izkāpšana ar stilu

Piešķiriet sava TUCSON ārienei sportisku akcentu ar sānu sliekšņiem. Tiem ir arī neslīdoši gumijas ielaidumi ērtākai iekāpšanai un izkāpšanai. Ir pieejami daudzi varianti.

Piekabes āķi un jumta šķērsstieņi

TUCSON ir pieejams fiksēts vai noņemams piekabes āķis. Automobiļa praktiskumu var uzlabot vēl vairāk ar dažādiem jumta šķērsstieņiem.

Atbalsts aktīvam dzīvesveidam

TUCSON ir pieejami daudzi dažādi transportēšanas risinājumi. Piedāvājumā ir, piemēram, velosipēdu, sniega dēļu un slēpju turētāji un dažādu izmēru jumta kastes.

Gumijas paklājiņi

Ja nepieciešams pārvadāt, piemēram, dārza instrumentus vai mājdzīvniekus, dažreiz tie bagāžas nodalījumā var atstāt netīrumus vai dubļus. Mūsu ūdensnecaurlaidīgais, neslīdošais bagāžas nodalījuma pārsegs uztur visu bagāžas nodalījumu tīru un aizsargā to pat ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem.

Suņu siets

Suņu barjera perfekti iekļaujas starp TUCSON aizmugures sēdekļu atzveltnēm un griestiem. Šis viegli uzstādāmais režģis nodrošina, ka mājdzīvnieki vai bagāža paliek bagāžas nodalījumā, netraucējot vadītājam redzamību uz aizmuguri.

Sānu spoguļu uzlikas

Automobiļa izskatu var personalizēt ar dažādiem dekoratīvās apdares elementiem un, piemēram, sānu spoguļu uzlikām melnā vai matēta alumīnija krāsā.

Jūs vēl varētu interesēt

2 gadu garantija rezerves daļām un aksesuāriem
Uzzini vairāk

Funkcijas
Aplūkot

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas