TUCSON VEIKTSPĒJA UN EFEKTIVITĀTE

Jaunais Tucson sniedz iespēju izvēlēties starp dažādiem benzīna un dīzeļa dzinējiem, kas nodrošina lielisku veiktspēju. Abi ir pieejami arī 48 voltu daļēja hibrīda versijā.

 

Hibrīds

Elektrificējoša veiktspēja. Hibrīda modeli darbina jaunais 1,6 litru T-GDI Smartstream benzīna dzinējs un 44,2 kW elektromotors ar 1,49 kWh litija jonu polimēra akumulatoru.

Atklājiet vairāk

Plug-in hibrīds

Elektromobilis, kad to vēlaties. Automobilis ar benzīna dzinēju, kad tas ir nepieciešams. Uzlādējamā hibrīda versija ir aprīkota ar 1,6 litru T-GDI (benzīna tiešās iesmidzināšanas turbodzinēju) Smartstream benzīna dzinēju un 66,9 kW elektromotoru.

Atklājiet vairāk

 

Smartstream benzīna dzinējs

1,6 litru T-GDi Smartstream benzīna dzinējs ir pieejams ar 150 ZS sešpakāpju manuālo ātrumkārbu un divu riteņu piedziņu. Tas ir aprīkots ar Hyundai unikālo nepārtraukti mainīgā vārsta ilguma (CVVD) tehnoloģiju, kas optimizē motora veiktspēju un degvielas patēriņa efektivitāti un ir videi nekaitīgs.

Daļēji hibrīda-benzīna dzinēji

Divi varianti ir pieejami ar septiņu pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbu (7DCT). 1,6 litru T-GDi Smartstream ar 48 voltu daļējo hibrīdtehnoloģiju sasniedz 150 ZS un ir pieejams ar divu riteņu piedziņu. Ja interesē sportiskāks spēka pārvads, uzlabotais 1,6 litru T-GDi benzīna dzinējs sasniedz 180 ZS un ir pieejams ar četru riteņu piedziņu.

Sportisks dīzelis ar daļēja hibrīda tehnoloģiju

136 ZS 1,6 litru CRDi 48 V daļējais hibrīda dzinējs ir aprīkots ar viegli pārslēdzamu 7 pakāpju dubultā sajūga ātrumkārbu (7DCT) un ir pieejams ar divu vai četru riteņu piedziņu.

 

 

Nepārtraukti mainīgs vārsta ilgums

Hyundai ir izstrādājusi pasaulē pirmo nepārtraukti mainīgā vārsta ilguma (CVVD) tehnoloģiju. Tas optimizē motora darbību un degvielas patēriņa efektivitāti, kā arī ir videi nekaitīgs. Vārsta vadības tehnoloģija regulē vārsta atvēršanas un aizvēršanas ilgumu atbilstoši braukšanas apstākļiem.

 

Kontrolējot katra atsevišķā riteņa amortizācijas spēku, elektroniski vadāmā balstiekārta samazina ripošanu, padevi un vertikālo kustību, lai uzlabotu braukšanu un vadību.

Pieejams tikai Premium modelim.

Sniegs? Smiltis? Dubļi? Nekādu problēmu. Terrain Mode selektors ļauj ērti pārslēgt braukšanas režīmus, lai optimizētu braukšanas veiktspēju un pilnpiedziņas iestatījumus dažādās situācijās. Tucson novatoriskā HTRAC™ pilnpiedziņas sistēma nodrošina optimālu vadāmību un braukšanu līkumos.

Pieejams tikai modeļiem ar četru riteņu piedziņu.