Close

Funkcijas

Sniegums apvienojumā ar komfortu
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Vismodernākās tehnoloģijas un drošības aprīkojums

Hyundai TUCSON ir izcilnieks vidēja izmēra pilsētas krosoveru segmentā. Piemēram, ieslēdzot pagrieziena rādītāju, instrumentu panelī var redzēt attēlu no spogulī iebūvētās kameras.

Veiktspēja Drošība Ērtums Savienojamība

Multi-Air Mode tehnoloģija

Jūsu pasažieriem patiks priekšējo un aizmugures sēdekļu apsilde, kā arī Multi Air režīms ar netiešajām gaisa atverēm, kas salonā rada patīkamāku vidi.

Savienojamība

Ar lietotni Bluelink® tālrunī jūs var varat aizslēgt un atslēgt savu TUCSON attālināti vai atrast savu automobili, kad neatceraties, kur tieši tas ir novietots.

Ērtums

Gudri izplānotas funkcijas, piemēram, ar pulti nolokāmi sēdekļi, padara iekraušanu ātru un vienkāršu. Viedā „walk-in“ ierīce ļauj ērti kontrolēt pasažiera sēdekli.

Veiktspēja

TUCSON veiktspēja un efektivitāte

Varat izvēlēties benzīna turbodzinēja, benzīna vai dīzeļa 48 V daļējā hibrīda, pilnā hibrīda vai pat Plug-in hibrīda modeli.

Plug-in hibrīds Hibrīds 48 V daļējais hibrīds Benzīna dzinējs

Plug-in hibrīds

Elektromobilis, kad to vēlaties. Automobilis ar benzīna dzinēju, kad tas ir nepieciešams. Uzlādējamā hibrīda versija ir aprīkota ar 1,6 litru T-GDI Smartstream benzīna dzinēju un 66,9 kW elektromotoru. Maksimālā jauda – 265 ZS un maksimālais griezes moments – 350 Nm.

Hibrīds

Elektrificējoša veiktspēja. Hibrīda modeli darbina jaunais 1,6 litru T-GDI Smartstream benzīna dzinējs un 44,2 kW elektromotors ar 1,49 kWh litija jonu polimēra akumulatoru.

48 V daļējais hibrīds

Ietaupiet degvielu un samaziniet izmešu līmeni ar 48 V daļējā hibrīda sistēmu. Tā atbalsta iekšdedzes dzinēju ar papildu griezes momentu ātruma palielināšanas laikā.

Smartstream benzīna dzinējs

1,6 litru T-GDi dzinējs ir aprīkots ar CVVD tehnoloģiju, kas optimizē motora veiktspēju un degvielas patēriņu, turklāt vienlaikus ir nekaitīgs videi.

Sniegs? Smiltis? Dubļi? Nekādu problēmu. Terrain Mode selektors ļauj ērti pārslēgt braukšanas režīmus, lai optimizētu braukšanas veiktspēju un pilnpiedziņas iestatījumus dažādās situācijās. TUCSON novatoriskā HTRAC™ pilnpiedziņas sistēma nodrošina optimālu vadāmību un braukšanu līkumos.

Drošība

Labākā drošība un braukšanas asistenta komplekts savā klasē

TUCSON ir savā klasē labākā vadītāja asistenta sistēma un aktīvs drošības komplekts ar vairākām novatoriskām iespējām.

Palīgsistēma braukšanai pa lielceļiem

Šī funkcija ir uz joslas ievērošanas palīgsistēmu un navigāciju balstīta viedā kruīza kontrole, izmantojot sensorus un karšu datus, lai rūpētos par drošu darbību, kā arī automātiski pielāgotu ātrumu ierobežotā vidē.

Aklās zonas monitors

Tagad digitālā mērinstrumentu paneļa ekrānā varat redzēt TUCSON aizmugures kreisās un labās puses skatus. Kameras tiek aktivizētas, lietojot pagrieziena rādītāju joslu maiņas laikā.

Paaugstināta drošība ar septiņiem drošības spilveniem

Tas ir aprīkots ar uzlabotu septiņu drošības spilvenu sistēmu – viens no tiem ir priekšējais centra-sānu spilvens; TUCSON ir vienīgais savā segmentā ar šādu aprīkojumu. Šis spilvens pasargā priekšā sēdošos pasažierus no sadursmes vienam ar otru, samazinot nopietnu ievainojumu risku.

Frontālās sadursmes novēršanas palīgsistēma

Šī sistēma automātiski bremzē, kad tā nosaka pēkšņu priekšā braucošā automobiļa bremzēšanu vai pamana jūsu ceļā gājējus vai velosipēdistus. Tagad tā ir atjaunināta ar funkciju Pagriešanās krustojumā, kas ir īpaši kalibrēta, lai novērstu frontālas sadursmes, krustojumā nogriežoties pa kreisi.

Ērtums

Komfortam un ērtībām ir liela nozīme

Gudri izplānotas funkcijas, piemēram, ar pulti nolokāmi sēdekļi, padara iekraušanu ātru un vienkāršu. Viedā „walk-in“ ierīce ļauj ērti kontrolēt pasažiera sēdekli. Jūsu pasažieriem patiks priekšējo un aizmugures sēdekļu apsilde, kā arī Multi Air režīms ar netiešajām gaisa atverēm, kas salonā rada patīkamāku vidi.

Multi-Air Mode tehnoloģija

Pirmo reizi Hyundai automobilī slēptā tipa Multi-Air Mode tehnoloģiju veido tiešu un netiešu gaisa atveru kombinācija gaisa kondicionēšanai un apsildīšanai, lai radītu patīkamāku iekštelpu vidi ar maigāku gaisa plūsmu.

Apsildāmi un ventilējami sēdekļi

Vēsums vasarā. Siltums ziemā. Vadītājam un blakussēdētājam patiks iespēja apsildīt un ventilēt sēdekļus. Ir pieejami apsildāmi sēdekļi arī aizmugurē sēdošajiem pasažieriem.

Krell augstākās klases skaņas sistēma

Krell augstākās klases skaņas sistēma nodrošina izcilu sniegumu ar astoņiem augstas veiktspējas skaļruņiem un zemfrekvences skaļruni, kas optimāli noregulēti tā, lai nodrošinātu pārsteidzošu reālistiskumu.

Apkārtskata monitors

Šaura stāvvieta? Neliela automazgātava? Nekādu problēmu. TUCSON apkārtskata monitors palīdz vieglāk un drošāk manevrēt šaurās vietās.

Viedas, elektriski darbināmas bagāžas nodalījuma durvis

Izbaudiet ērtu iekraušanu. Bagāžas nodalījuma durvis atveras automātiski, ja 3 sekundes sajūt viedās atslēgas tuvumu – tas ir sevišķi noderīgi, ja iznākat no veikala iepirkumu pilnām rokām. Turklāt varat pielāgot celšanas augstumu dažādos līmeņos pēc savas patikas.

Savienojamība

Novatoriska savienojamība

Protams, TUCSON ir aprīkots ar mūsdienīgākajām savienojamības iespējām, piemēram, Bluelink® Connected Car Services, kas ļauj kontrolēt automobili, izmantojot viedtālruni. Līdz ar 10,25” lielo ekrāna navigācijas sistēmu iegūsiet arī piecu gadu bezmaksas pieeju Hyundai Live pakalpojumiem.

Hyundai Bluelink®

Kontrolējiet automobili no sava tālruņa
Bluelink® nodrošina ērtu savienojamību un gudras funkcijas, kas padara braukšanu ērtāku.

Viss par Bluelink® savienojamību

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Atklāj vairāk

Hyundai hibrīdauto
Uzzini vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas