Close

Hyundai Live pakalpojumi

Sasniedziet galamērķi ātrāk un bez aizķeršanās

Hyundai Live pakalpojumi palīdz atrast uzpildes stacijas un uzlādes vietas. Navigācijas laikā Hyundai Live papildina kartes datus ar aktuālāko satiksmes un laika apstākļu informāciju.

Savienotā maršruta plānošana

Jūsu maršrutu aprēķina jaudīgs Bluelink mākoņpakalpojuma serveris, nevis automobilī esošā ierīce. Apvienojumā ar reāllaika satiksmes informāciju tas palīdz nokļūt galamērķī ātrāk un mierīgāk.

Labāka satiksmes informācija un navigācija

Bluelink mākoņpakalpojuma serverim ir vairāk karšu datu, reāllaika satiksmes informācija, prediktīvā satiksmes informācija (no vēsturiskiem datiem) un daudz lielāka jauda precīza ierašanās laika aprēķinu veikšanai.

Bluelink

Atjauninājumi ik pēc piecām minūtēm

Satiksmes informācija tiek atjaunināta ik pēc 5 minūtēm. Ja nepieciešams atjaunināt maršrutu, tas tiks aprēķināts no jūsu pašreizējās atrašanās vietas.

Bluelink
Live-teenused

Brīdinājumi par fotoradariem

Valstīs, kur to atļauj likumdošana, saņemsiet brīdinājumus par gan stacionārajiem, gan mobilajiem fotoradariem jūsu maršrutā. Izvairīties no sodiem par ātruma pārsniegšanu izcili palīdz kruīza kontrole – netīšam pārsniegt ātrumu nav iespējams, un no fotoradariem baidīties nav iemesla.

Uzpildes un uzlādes stacijas

Varat saņemt ceļa norādes uz jūsu maršrutā esošajām uzpildes vai uzlādes stacijām. Varat arī salīdzināt degvielas cenas vai pārbaudīt pieejamās uzlādes vietas. Šo informāciju sniedz daudzi pakalpojumu nodrošinātāji, bet ne visi.

Vairs nekādu raižu par nobraukuma rezervi

Esot ceļā, elektroautomobiļa akumulatora uzlādes līmenis sarūk, taču satraukumam nav pamata. Hyundai pilnīgi elektriskie modeļi ar Bluelink rāda pieejamās uzlādes vietas reāllaikā, balstoties uz jūsu atrašanās vietu. Daži pakalpojumu nodrošinātāji arī norāda pieejamās uzlādes vietas un to veidu (ātrā vai parastā uzlāde, spraudņa veids).

Izvēle ir jūsu rokās

Varat meklēt savas pašreizējās atrašanās vietas, galamērķa, konkrētas vietas kartē vai pilsētas centra tuvumā esošās uzpildes vai uzlādes stacijas. Tad vienkārši pieskarieties un dodieties turp.

Reaalajas teenused – Ilm

Laika prognoze

Vai vēlaties saņemt laika prognozi braucienam vai galamērķim? Foreca, lielākais laika prognožu uzņēmums Ziemeļvalstīs, nodrošina laika ziņas visiem Hyundai automobiļiem ar Bluelink starpniecību.

Interešu punkti

Restorāni, aptiekas, Hyundai pārstāvniecības – atrodiet tuvumā esošas vietas un pieskarieties, lai saņemtu navigācijas norādes. Meklēšanas klāstā ir 11 miljoni vietu vairāk nekā 500 kategorijās.

Atklājiet visas savienojamības funkcijas

Bluelink® lietotne
Atvērt

Hyundai Bluelink®
Aplūkot

Sakaru iespējas
Uzzināt vairāk