Close

Sakaru iespējas

Tālrunis vienmēr līdzās

Ja vēlaties droši lietot tālruni braukšanas laikā, lai, piemēram, zvanītu draugiem vai klausītos Spotify, ir pieejama arī šāda iespēja.

Apple CarPlay™ un Android Auto™

Android Auto un Apple CarPlay ietilpst visu jauno Hyundai modeļu standarta vai papildu aprīkojumā un ļauj spoguļot tālruņa funkcijas automobiļa skārienekrānā.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Izmantojot bezvadu viedtālruņa lādēšanas paliktni (Qi standarts), bezvadu režīmā ir iespējams lādēt ar Qi standartu saderīgus viedtālruņus.

 

Langaton lataus

USB_aux

USB un AUX pieslēgvietas

Pievienot un gatavs. Parocīgi novietotās AUX un USB pieslēgvietas ļauj ērti pievienot viedtālruņus un citas mobilās ierīces.

Bluetooth

Bluetooth

Visos Hyundai modeļos ir iespējams pievienot tālruni, izmantojot Bluetooth. Tā caur automobiļa audiosistēmu var atskaņot ne tikai tālruņa zvanus, bet arī mūziku, raidierakstus un audiogrāmatas.

eCall pastiprinātai drošībai

Ja notiek negadījums un nostrādā drošības spilveni, automobilis automātiski sazinās ar avārijas centru. Ja neviens automobilī neatbild avārijas centra operatoram, balstoties uz automobiļa sniegto informāciju, uz negadījuma vietu tiek nosūtīta palīdzība. Automobilis nosūta informāciju par, piemēram, negadījuma vietu, drošības spilvenu nostrādāšanu un ātrumu negadījuma brīdī. Jūs varat sazināties ar avārijas centru arī pats, nospiežot SOS pogu. Tādā gadījumā tiek automātiski nosūtīta informācija par atrašanās vietu.

 

ecall

Lietotnes lejupielāde

Bluelink® lietotne ir pieejama IOS un Android viedtālruņiem.

Atklājiet visas savienojamības funkcijas

Hyundai Bluelink®
Atvērt

Bluelink® lietotne
Aplūkot

Live pakalpojumi
Uzzināt vairāk