Close

Sacīkstes ar Hyundai

Pasaules rallija čempionāta (WRC) komandas

Vai esat kādreiz domājis, kas padara WRC komandas biedrus par tik spējīgiem partneriem? Hyundai Motorsport satikās ar katru no braucēju komandām, lai iepazītu viņus tuvāk un uzzinātu, kas viņiem palīdz tik labi sadarboties komandā. Uzziniet visu par viņu līdzšinējo karjeru un vaļaspriekiem, kā arī par spilgtākajiem viņu dzīves notikumiem.

2024. gada kalendārs

Tjerī Nevils un Marteins Vidaege

Beļģis Tjerī 2024. gadā uzsāks savu vienpadsmito sezonu kopā ar Hyundai Motorsport komandu. Ar savu neatlaidīgo darbu viņš ir palīdzējis komandai izcīnīt divus WRC čempionu titulus ražotāju ieskaitē. Pēc trim panākumiem bagātām sezonām vienas ekipāžas sastāvā jau ceturto gadu viņam līdzās stūrmaņa krēslā būs viņa tautietis Marteins. Šī dueta kontā ir uzvaras jau sešos WRC posmos, tostarp uzvara savās mājās Ipras rallijā Beļģijā.

 

Ots Tanaks un Martins Jerveoja

Igauņu duets Ots un Martins ir atgriezies. Ekipāža ar 8. numuru atgriežas, lai sāktu savu ceturto sezonu kopā ar Hyundai Motorsport. Iepriekš tika gūti lieliski panākumi ar Hyundai i20 Coupe WRC un ar i20 N Rally1 Hybrid Pasaules rallija čempionāta pirmajā hibrīdu ēras sezonā. Ota kontā ir 102 uzvarēti ātrumposmi pie Hyundai stūres, tāpēc viņš labi zina, kā ar Hyundai rallija automobili uzrādīt ātrāko laiku uz jebkāda seguma.

Esapeka Lapi un Jane Ferms

Pēc 2023. gadā aizvadītas pilnas sezonas ar Hyundai Motorsport somu ekipāža Esapeka (EP) un Jane 2024. gadā paliks kopā ar komandu, lai aizvadītu daļu no šīs sezonas posmiem. Četri ar Hyundai iegūtie pjedestāli pierāda, ka šie somi labi zina, kā ātri pabraukt ar mūsu i20 N Rally1 Hybrid.

Dani Sordo un Kandido Karera

Dani ir bijis daļa no Hyundai Motorsport ģimenes jau kopš pašiem pirmsākumiem 2014. gadā, un viņam ir bijusi nozīmīga loma Hyundai Motorsport vēsturē, palīdzot komandai divreiz kļūt par WRC čempioniem ražotāju ieskaitē. 2024. gadā viņam būs ceturtā sezona vienā ekipāžā kopā ar vēl vienu spāni – stūrmani Kandido Kareru. Kopš sadarbības uzsākšanas 2021. gada WRC sezonas devītajā posmā šis duets ir izcīnījis septiņas godalgotas vietas, tostarp savā mājas rallijā Spānijā, pierādot savu lomu Hyundai Motorsport panākumos pēdējo gadu laikā.

Andreass Mikelsens un Toršteins Eriksens

Andreasa un Toršteina sadarbība sākās 2022. gadā, piedaloties septiņos WRC2 sezonas posmos, un 2023. gadu viņi noslēdza kā uzvarētāji. Norvēģu duets ar 33 gadu kopējo pieredzi 2024. gadā pievienojas Hyundai Motorsport ar trešo i20 N Rally1 Hybrid automobili līdzās EP/Janem un Dani/Kandido, lai koncentrētos uz asfalta rallijiem. Andreass jau labi pazīst Hyundai komandu, un šī būs viņa trešā pilnā sezona tajā un arī trešā kopā ar Toršteinu.

2024. gada kalendārs

Jūs varētu interesēt

Hyundai Motorsport
Lasīt vairāk

Uzziniet vairāk par wrc vārdnīcu
Uzzināt vairāk

No Namjanas līdz Nirburgringai
Mūsu augstas veiktspējas N modeļi