Close

Sacīkstes ar Hyundai

Pasaules rallija čempionāta (WRC) komandas

Vai esat kādreiz domājis, kas padara WRC komandas biedrus par tik spējīgiem partneriem? Hyundai Motorsport satikās ar katru no braucēju komandām, lai iepazītu viņus tuvāk un uzzinātu, kas viņiem palīdz tik labi sadarboties komandā. Uzziniet visu par viņu līdzšinējo karjeru un vaļaspriekiem, kā arī par spilgtākajiem viņu dzīves notikumiem.

2023. gada kalendārs

Esapeka Lapi un Jane Ferms

2023. gadā mums pievienojas Esapekas un Janes ekipāža, kas piedalīsies visos 13 WRC kalendāra posmos ar mūsu hibrīda i20 N Rally1 Hybrid. Savā daudzgadīgajā WRC karjerā šie somi ir astoņas reizes kāpuši uz goda pjedestāla un uzvarējuši Somijas rallijā. Boksu zonā viņi mīl pajokot un pasmieties, taču ātrumposmā visi joki tiek mesti pie malas. Neskatoties uz bagātīgo pieredzi rallija augstākajā kategorijā, Esapeka ir jaunākais Hyundai Motorsport pilots 2023. gadā.

 

Tjerī Nevils un Marteins Vidaege

Beļģim Tjerī 2023. gads būs jau desmitā sezona mūsu komandas sastāvā, tāpēc var droši teikt, ka viņš mūs pazīst labāk kā jebkurš cits. „Mums ar komandu ir lieliska sadarbība. Pateicoties neatlaidīgajam darbam, mēs ik gadu esam uzlabojuši savus rezultātus, iegūstot divus titulus komandai,“ saka Tjerī. Pēc divām panākumiem bagātām sezonām kā komandai jau trešo gadu viņam līdzās stūrmaņa krēslā būs Marteins. Šī dueta kontā ir uzvaras jau četros WRC posmos, tostarp uzvara savās mājās Ipras rallijā Beļģijā.

Dani Sordo un Kandido Karrera

Pēc spēcīgiem rezultātiem 2022. gadā, kad spāņu duets trīs reizes kāpa uz goda pjedestāla, Dani un Kandido atkal startēs atsevišķos 2023. gada posmos ar mūsu i20 N Rally1 Hybrid. Astoņās sacensībās, kurās grants speciālisti ir startējuši kopā, viņi ir guvuši piecus goda pjedestālus, sasniedzot iespaidīgu 63% panākumu rādītāju. Nākamā sezona Dani būs jau desmitā komandā un trešā līdzās Kandido.

Kreigs Brīns un Džeimss Fultons

Kreigs, kurš startēja Hyundai Motorsport sastāvā no 2019. līdz 2021. gadam, 2023. gadā bija atgriezies komandā pēc gada prombūtnes. Četrus no saviem astoņiem goda pjedestāliem WRC Kreigs bija guvis pie Hyundai automobiļu stūres, ieskaitot trīs vietas pirmajā trijniekā 2021. gadā Igaunijas rallijā, Ipras rallijā Beļģijā un Somijas rallijā. Kopā ar jauno stūrmani Džeimsu Fultonu Kreigs demonstrēja iespaidīgu sniegumu Zviedrijas rallijā, kļūstot par līderi pēc pirmās dienas. Ralliju viņš noslēdza godpilnajā otrajā vietā, kamēr trešajā vietā ierindojās Tjerī un Martins. Diemžēl testos pirms Horvātijas rallija Kreigs cieta avārijā, kurā gāja bojā. Hyundai importētājs Baltijas valstīs Bassadone Baltic OÜ izsaka visdziļāko līdzjūtību Kreiga ģimenei, draugiem un daudzajiem līdzjutējiem.

2023. gada kalendārs

Jūs varētu interesēt

Hyundai Motorsport
Lasīt vairāk

Uzziniet vairāk par wrc vārdnīcu
Uzzināt vairāk

No Namjanas līdz Nirburgringai
Mūsu augstas veiktspējas N modeļi