AR STILU IEŅEMIET GALVENO VIETU CITU REDZES LAUKĀ

Jaunais elegantais un satriecošais i20 saviļņo savu segmentu ar jauno jutekliski sportisko dizainu. Platāks, garāks un ar zemāku jumtu nekā tā priekštecim – tam iedvesma ir rasta Hyundai jutekliskā sportiskuma dizaina filozofijā, kas ir harmoniska enerģisku proporciju, stila un tehnoloģiju kombinācija.

Plašos pilnizmēra LED priekšējos lukturus dinamiski izceļ izteiktie dienas gaitas lukturi, kas vizuāli savienojas ar aizmuguri, nodrošinot unikālu izskatu. Izteikto iekšējo buferi ietver izvirzītas gaisa ieplūdes atveres, un drosmīga izskata režģa dizains rada spēcīgu pirmo iespaidu.

Jaunā dizaina aizmugurējais buferis izceļ jaunā i20 dinamisko izskatu, radot sportisku iespaidu no jebkura skatpunkta. Plūstošie z formas LED kombinētie lukturi vizuāli izplešas pāri bagāžas nodalījuma vākam un, apvienojot aizmugurējos lukturus, piešķir patiesi unikālu izskatu.

 

Divtoņu jumts

Pielāgojiet izskatu ar papildu divtoņu stila izvēles iespēju – jumtu fantoma melnā krāsā. Izveidojiet automobili, kas ideāli atbilst jūsu gaumei.

17 collu vieglmetāla diski*

Dodieties ceļā ar stilu, pateicoties jaunā dizaina 17 collu vieglmetāla diskiem, kas vēl vairāk pastiprina automobiļa dominējošo stāju uz ceļa.

* Papildaprīkojums.