SAVIENOJIET AR SAVU JAUNO i20

Ar lietotni Bluelink®* tālrunī jūs var varat aizslēgt un atslēgt savu i20 attālināti vai atrast savu automobili, kad neatceraties, kur tieši tas ir novietots. Lietotne jums nosūtīs arī brīdinājumu, ja kāds mēģinās ielauzties. Ja jūs vēlaties uzzināt, vai riepu spiediens ir atbilstošs un bremžu sistēma ir darba kārtībā, lietotne jums paziņos arī šādu informāciju.

Hyundai Live pakalpojumu* abonementā ir iekļauta satiksmes informācija, degvielas staciju atrašanās vietu informācija, kā arī informācija par laikapstākļiem.
* Papildaprīkojums modeļiem Comfort un Style.

 

Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink

 

10,25 collu skārienekrāns*

Jaunais i20 sniedz inovatīvas tehnoloģijas dzīves atvieglošanai. Tā papildu 10,25 collu skārienekrānā ietvertas 3D navigācijas, mediju un savienojamības funkcijas.
* Papildaprīkojums modeļiem Comfort un Style, standarta aprīkojums modelim Style.

8 collu skārienekrāns*

8 collu skārienekrāns ir aprīkots arī ar bezvadu viedtālruņa spoguļošanu, kas ļauj viegli savienot un attēlot viedtālruni, izmantojot Apple CarPlay vai Android Auto.
* Standarta aprīkojums modeļiem Comfort un Style.

 

 

Augstākās klases Bose® skaņas sistēma*

Baudiet lielisku audio pieredzi ar jaunā i20 augstvērtīgo Bose® skaņas sistēmu. Tās astoņi skaļruņi, tai skaitā zemo frekvenču skaļrunis, ir izstrādāti tā, lai atbilstu automobiļa sportiskajam stilam, un skaņa sniedz tikpat dinamisku pieredzi kā pati braukšana ar jauno i20.
* Pieejams tikai ar Navigācijas aprīkojuma komplektu modelim Style.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs*

Izbaudiet bezvadu mobilā tālruņa savienojamību – iekļauta bezvadu uzlāde visiem skārienekrāniem un bezvadu spoguļošana 8 collu skārienekrānam.
* Standarta aprīkojums modeļiem Comfort un Style.