Close

Funkcijas

Neviltots prieks ar augstākā līmeņa funkcijām
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Šo modeli vairs nevar pasūtīt no rūpnīcas atsevišķi. Tomēr pievilcīgi aprīkoti automobiļi ir pieejami pie mūsu izplatītājiem. Jūsu Hyundai partneris ar prieku sagatavos jums piedāvājumu!

Augstākā līmeņa funkcijas neviltotam priekam

Hyundai i20 izceļas starp savas klases sāncenšiem ar visjaunākajām drošības funkcijām un ekonomisku ekspluatāciju. Automobilis ir vienlaicīgi aizraujošs un praktisks.

Veiktspēja Savienojamība Drošība

Veiktspēja

Vairāk spēka pārvada izvēļu. Vairāk efektivitātes

Klāsta priekšgalā ir trīs cilindru 1,0 T-GDi benzīna dzinējs (120 ZS) ar 48 voltu daļēja hibrīda sistēmu – izstrādāts, lai i20 sportisko personību nogādātu uz ceļa. Tas palīdz nodrošināt par 3–4 % mazāku degvielas patēriņu un CO2 izmešu līmeni. Tas ir pieejams ar 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu.

Pieejams arī 1,0 T-GDi benzīna dzinējs (100 ZS) ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu un 1,2 MPI benzīna dzinējs (84 ZS) ar 5 pakāpju manuālo ātrumkārbu.

Enerģijas reģenerācijas sistēma

Tukšgaitas Stop & Go, ģeneratora pārvaldības sistēma un zemas rites pretestības riepas papildina mūsu enerģijas reģenerācijas sistēma. Kad automobilis kustas ar ieslēgtu pārnesumu, bet ar aizvērtu droseli, dzinēja bremzēšanas efekts ģenerē kinētisko enerģiju, kas tiek pārveidota elektrībā un uzglabāta akumulatorā. Tādējādi tiek mazināts gan degvielas patēriņš, gan emisiju līmenis.

Komfortabls starts Paātrinājums Braukšana Bremzēšana Start/Stop

Komfortabls starts

Tas ir īpaši noderīgs pilsētas satiksmē. Tas atbalsta ātrāku un vienmērīgāku motora iedarbināšanu ar papildu griezes momentu, izmantojot enerģiju no 48 V akumulatora.

Paātrinājums

Paātrinājumā startera ģenerators atbalsta motoru ar 4 – 10 kW jaudu. Kad ir sasniegts vajadzīgais ātrums, sistēma pāriet uz neitrālu režīmu, nedodot enerģiju. Tā rezultātā var samazināt CO2 emisijas un degvielas patēriņu.

Vienmērīga braukšana

Ja ātrums ir nemainīgs, sistēma ir vai nu darbojas tukšgaitā, vai strādā kā ģenerators, kas uzlādē 48 V akumulatoru, atkarībā no akumulatora uzlādes stāvokļa.

Reģenerācija

Aktīvās bremzēšanas vai pārsniegšanas fāzēs rotējošā kloķvārpsta darbina startera ģeneratoru, kas pēc tam atgūst maksimālo jaudu no 10 līdz 12 kW. Ģenerators pārvērš kinētisko bremzēšanas enerģiju elektrībā un atkal ievada 48 V akumulatorā.

Pagarināts sākums-apstāšanās

Kustoties ar mazu ātrumu, start-stop funkcija tiek aktivizēta, sasniedzot ātrumu 30 km/h. Palēninājumā starp 30 un 0 km/h un atlaižot sajūgu, motors tiek pilnībā izslēgts.

Savienojamība

Savienojiet ar savu i20

Ar lietotni Bluelink®* tālrunī jūs var varat aizslēgt un atslēgt savu i20 attālināti vai atrast savu automobili, kad neatceraties, kur tieši tas ir novietots. Lietotne jums nosūtīs arī brīdinājumu, ja kāds mēģinās ielauzties. Ja jūs vēlaties uzzināt, vai riepu spiediens ir atbilstošs un bremžu sistēma ir darba kārtībā, lietotne jums paziņos arī šādu informāciju.

Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink

10,25 collu skārienekrāns*

i20 sniedz inovatīvas tehnoloģijas dzīves atvieglošanai. Tā papildu 10,25 collu skārienekrānā ietvertas 3D navigācijas, mediju un savienojamības funkcijas.

8 collu skārienekrāns*

8 collu skārienekrāns ir aprīkots arī ar bezvadu viedtālruņa spoguļošanu, kas ļauj viegli savienot un attēlot viedtālruni, izmantojot Apple CarPlay vai Android Auto.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs*

Izbaudiet bezvadu mobilā tālruņa savienojamību – iekļauta bezvadu uzlāde visiem skārienekrāniem un bezvadu spoguļošana 8 collu skārienekrānam.

 

Augstākās klases Bose® skaņas sistēma*

Baudiet lielisku audio pieredzi ar i20 augstvērtīgo Bose® skaņas sistēmu. Tās astoņi skaļruņi, tai skaitā zemo frekvenču skaļrunis, ir izstrādāti tā, lai atbilstu automobiļa sportiskajam stilam, un skaņa sniedz tikpat dinamisku pieredzi kā pati braukšana ar i20.

Drošība

Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense – mūsu jaunākajām progresīvajām vadītāja palīdzības sistēmām – i20 piedāvā visaptverošāko aktīvās drošības tehnoloģiju komplektāciju savā klasē, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu. Šī segmenta automobiļiem daudzas no pieejamajām funkcijām ir negaidīts jaunums.

Loading
Arrow

Joslas ievērošanas palīgsistēma

i20 ir pirmais modelis ar Joslas ievērošanas palīgsistēmu. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa automaģistrāli vai pilsētas ielām.

Arrow

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Šajā sistēmā tiek izmantota priekšējā kamera, lai noteiktu ceļa joslas. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, šī sistēma brīdina jūs ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

Arrow

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls un tiks aktivizētas bremzes, lai novērstu sadursmi.

Arrow

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma ne tikai brīdina autovadītāju par automašīnām, kas tuvojas no sāniem, bet arī automātiski aktivizē bremzes.

Arrow

Frontālās sadursmes novēršanas palīgsistēma

Šī ir i20 standarta funkcija, uztverot ceļu priekšā ar radaru un kameru, – sistēma automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju vai velosipēdu.*

Arrow

Uz navigāciju balstīta viedā ātruma uzturēšanas sistēma

Šī funkcija izmanto datus no automašīnas navigācijas sistēmas un priekšējā radara, lai autonomi pielāgotu ātrumu, braucot pa šoseju vai automaģistrāli. Sistēma paredz gaidāmos līkumus vai taisnes un pielāgo ātrumu drošākai braukšanai, automātiski samazinot ātrumu un pēc līkuma atkal paātrinoties līdz iestatītajam sākotnējam ātrumam.

Arrow

Inteliģentā ātruma ierobežojuma palīgsistēma

Ja tiek pārsniegts ātruma ierobežojums, vadītājs tiek informēts ar vizuāliem un skaņas brīdinājumiem. Apvienojot ar manuālo ātruma ierobežotāju, tā var automātiski pielāgot automobiļa ātrumu.

Novietošanas sadursmes novēršanas palīgsistēma – atpakaļgaita*

Šī sistēma jums sniedz papildu pārliecību, kad atpakaļgaitā manevrējat ar i20 šaurās stāvvietās. Kad sistēma konstatē sadursmes risku, tā automātiski iedarbina bremzes.

Brīdinājums par priekšējā automobiļa aizbraukšanu

Šī viedā funkcija braukšanai pa pilsētu brīdina vadītāju, kad priekšā esošais transportlīdzeklis iziet no dīkstāves, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā.

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Ja tiek konstatēts noguruma vai uzmanības novēršanas gadījums, sistēma pievērš jūsu uzmanību ar brīdinājumu un paziņojumu, kurā tiek ieteikts atpūsties.

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai hibrīdauto
Plašāka informācija

Piesakies testa braucienam
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas