JAUNAIS i30 N LINE

Paceliet savu i30 pieredzi citā līmenī ar sportisko N Line apdares līmeni: ekskluzīvas dizaina funkcijas un dinamiskāka braukšana, ko iedvesmojis augstas veiktspējas i30 N.

Pārdrošs jauns eksterjers

Atjauninātais i30 N Line dizains ar platāku režģi priekšā un jaunu aizmugurējo buferi rada jaudīgāku izskatu. Iedvesmojoties no aeronautiskajām reaktīvajām lidmašīnām, apakšējā centrālā režģa izmērs ir palielināts. Sānu atveres ir aprīkotas ar kustīgiem spārniem, kas uzlabo aerodinamisko veiktspēju.

 

Plašie difuzori rada sportisku tēlu, savukārt pārvietotie miglas lukturi fokusē vizuālo smaguma centru tuvāk zemei. Jaunajai i30 N līnijai ir jauns 18 collu riteņu dizains, kas liek sirdij iepukstēties straujāk, jo pauž ātrumu, pat stāvot uz vietas.

 

N Line modeļa emblēma

Slaikā N Line emblēma, kas atrodas sānos, sūta sportisku signālu visiem, kuri brauc garām.

Melns aizmugures spoileris

Aerodinamiskajā melnajā aizmugures spoilerī ir arī eleganti iebūvēts augšējais stopsignāls.

 

Gatavs enerģiskai veiktspējas iedvesmotai braukšanai

Augstās veiktspējas N Line sporta sēdekļi palīdz jums saglabāt kontroli un justies ērti ar elektrisku jostasvietas atbalsta funkciju un pagarināmiem sēdekļu spilveniem. N Line ir aprīkots ar stūri, kurai ir perforētas ādas apdare, un nerūsējošā tērauda pedāļiem. N Line ātrumpārslēga sportiskie metāla akcenti, sarkanā sacīkšu līnija un ādas ielaidumi labākai saķerei un vēl lieliskākai autosporta sajūtai.

 

Hyundai izplatītāji