Close

Funkcijas

Atklājiet i30 funkcijas
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Šo modeli pagaidām nevar pasūtīt no rūpnīcas. Tomēr daudzus citus pievilcīgi aprīkotus automobiļus joprojām var iegādāties tieši no mūsu izplatītājiem. Jūsu Hyundai partneris ar prieku sniegs jums piedāvājumu!

Modernas tehnoloģijas augstākam komforta un drošības līmenim

i30 ir bagātīgi aprīkots ar gudrām tehnoloģijām, kas atbalsta jūsu aktīvo dzīvesveidu: no efektīviem dzinējiem ar 48 V daļēja hibrīda opciju līdz pārdomātiem komforta risinājumiem, kas padara braukšanu vēl patīkamāku.

Savienojamība Drošība Veiktspēja

Savienojamība

Savienojiet savu tālruni, automobili un sevi

Ar lietotni Bluelink®* tālrunī jūs var varat aizslēgt un atslēgt jūsu i30 attālināti vai atrast savu automobili, kad neatceraties, kur tieši tas ir novietots. Lietotne jums nosūtīs arī brīdinājumu, ja kāds mēģinās ielauzties. Ja jūs vēlaties zināt, vai riepu spiediens ir atbilstošs un bremžu sistēma ir darba kārtībā, lietotne jums paziņos arī šādu informāciju.

Hyundai Live pakalpojumu* abonementā ir iekļauta satiksmes informācija, reāllaika atjauninājumi par stāvvietām, degvielas staciju atrašanās vietu informācija, kā arī informācija par laikapstākļiem.

Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink

7 collu digitālais mērinstrumentu panelis

Digitālais 7 collu mērinstrumentu panelis*, kas atrodas automobiļa priekšpuses centrālajā daļā, parāda būtisku informāciju par braukšanu. Jūs varat digitāli attēlot savu ātrumu, enerģijas plūsmu (tikai hibrīdiem), navigācijas informāciju vai aktīvās SmartSense funkcijas.

Lielāks skārienekrāns

10,25 collu skārienekrāns* nodrošina ērtu piekļuvi automobiļa funkcijām, informācijai un izklaidei, kā arī navigācijas sistēmai un viedtālruņa lietotnēm.

Trīs braukšanas režīmi

Atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma* digitālā kopa maina krāsu un grafiku. Kā redzams attēlā, Normal režīmam atbilst zila krāsa, Eco – zaļa un Sporta režīmam – oranža.

Drošība

Hyundai SmartSense

Uzlabotā Hyundai SmartSense pakotne – mūsu modernās progresīvās vadītāja palīdzības sistēmas – tagad ir pilnībā integrēta i30, sniedzot drošību jums un mieru jūsu mīļajiem.

Loading
Arrow

Joslas ievērošanas palīgsistēma

i30 ir pirmais modelis ar Joslas ievērošanas palīgsistēmu*. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

* Pieejams Style un N Line modeļiem.

Arrow

Aklās zonas sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā ieslēgsiet pagrieziena rādītāju, būs dzirdams skaņas brīdinājuma signāls.

* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

Arrow

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma brīdina autovadītāju par automobiļiem, kas tuvojas no sāniem.

* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

Arrow

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Šī i30 standarta funkcija, kas, uztverot ceļu priekšā ar radaru un kameru, automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju.

Arrow

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, joslas ieturēšanas palīgsistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

Arrow

Brīdinājums par priekšējā automobiļa aizbraukšanu

Šī viedā funkcija pilsētas braukšanai brīdina vadītāju, kad priekšā esošais transportlīdzeklis atsāk kustību, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā.

Veiktspēja

Dinamiska braukšana ar turbokompresoru

1,5 litru T-GDi dzinējs ar 159 ZS ir augstākā līmeņa produkts, kurš iekļauts standartaprīkojumā ar 48 V daļējā hibrīda tehnoloģiju un 7 pakāpju dubultā sajūga automātisko ātrumkārbu (DCT).

Ir pieejama arī 1,5 litru DPi dzinēja 110 ZS versija ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu un 1,0 litru T-GDi dzinējs ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu.

48 V daļēja hibrīda sistēma

48 V daļēja hibrīda spēka pārvada sistēma atbalsta iekšdedzes motoru, dažādos braukšanas posmos pievienojot elektrisko jaudu. Uzziniet vairāk par šo novatorisko degvielas taupīšanas sistēmu.

Komfortabls starts Paātrinājums Uzlāde braukšanas laikā Reģenerācija Plašāks start-stop diapazons

Komfortabls starts

Tas ir īpaši noderīgs pilsētas satiksmē. Tas atbalsta ātrāku un vienmērīgāku motora iedarbināšanu ar papildu griezes momentu, izmantojot enerģiju no 48 V akumulatora.

Paātrinājums

Paātrinājumā startera ģenerators atbalsta motoru ar 4 līdz 10 kW jaudu. Kad ir sasniegts nepieciešamais ātrums, sistēma pāriet uz neitrālu režīmu, nepiegādājot enerģiju. Tā rezultātā var samazināt CO2 emisijas un degvielas patēriņu.

Uzlāde braukšanas laikā

Pie nemainīga ātruma sistēma strādā vai nu tukšgaitā, vai darbojas kā ģenerators, kas uzlādē 48 V akumulatoru atkarībā no akumulatora uzlādes stāvokļa.

Reģenerācija

Aktīvās bremzēšanas vai apsteigšanas fāzēs rotējošā kloķvārpsta darbina startera ģeneratoru, kas pēc tam atgūst maksimālo jaudu no 10 līdz 12 kW. Ģenerators pārvērš kinētisko bremzēšanas enerģiju elektrībā un atkal ievada 48 V akumulatorā.

Plašāks start-stop diapazons

Kustoties ar mazu ātrumu, start-stop funkcija tiek aktivizēta, sasniedzot ātrumu 30 km/h. Palēninājumā starp 30 un 0 km/h un atlaižot sajūgu, motors tiek pilnībā izslēgts.

Jūs vēl varētu interesēt

Sportiskie N modeļi
Augstas veiktspējas N modeļi

Piesakies testa braucienam
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Cenas
Noskaidrojiet cenas un tehniskos datus