Close

Funkcijas

Sacīkšu trases cienīgas spējas
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Šis modelis pašlaik ir izpārdots. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar izplatītāju.

Vēlme pēc labas veiktspējas

i30 N ir ikdienas sporta automobilis, kas spēj braukt arī pa sacīkšu trasi. Piekare un stūres sistēma ir noregulētas tā, ka rezultātā uzlabojas braukšanas kvalitāte un vadāmības veiktspēja. Automašīnai ir arī augstas veiktspējas braukšanas funkcijas un viedās tehnoloģijas.

Veiktspēja Drošība Savienojamība

Veiktspēja

2,0 T-GDI dzinējs

Tas nodrošina 280 ZS jaudu un ievērojami palielina pastāvīgo jaudu, lai iegūtu lielāku griezes momentu un jaudu pie zemākiem apgriezieniem minūtē. Tas nodrošina augstu reaģētspēju, uzlabotu paātrinājumu un daudz patīkamāku braukšanu. Tas ir aprīkots ar astoņu pakāpju slapjā tipa divsajūgu pārnesumkārbu (N DCT) ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām, kas nodrošina lielāku kontroli un ātrāku ātrumu pārslēgšanu.

N Grin kontroles sistēma

Nospiežot pogu, tā ļauj izvēlēties piecus atšķirīgus braukšanas režīmus. Tās maina automašīnas raksturu, pielāgojot motora, piekares, stūres, elektroniskās stabilitātes kontroles (ESC), izpūtēja skaņas, N pagriezienu izgriešanas diferenciāļa (e-LSD) un transmisijas parametrus.

Ātra pārnesumu pārslēgšana

Līdzīgi sacīkšu mašīnām, pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas palīdz viegli un bez piepūles pārslēgt ātrumus. Tā kā tās ir uzstādītas uz stūres, līkumos ātrumu var pārslēgt daudz efektīvāk.

Sportiska pārnesumu pārslēgšana

Kad vēlaties izmantot pārnesumu pārslēgšanas rokas sviru, jums patiks autosportā pielietotā pārnesumu pārslēgšanas prakse, kas izriet no mūsu TCR sacīkšu pieredzes: pārslēgt uz leju, virzīt sviru uz priekšu un uz augšu, pavilkt atpakaļ.

N Grin Shift N Power Shift N Track Sense Shift

N Grin Shift – maksimālās jaudas poga

Gribat braukt ar platu smaidu? Iedarbiniet maksimālo N veiktspēju 20 sekundēs ar vienu pogu. Izbaudiet maksimālo griezes momentu un paātrinājumu, maksimālo izpūtēja skaņu un spēka pielikšanas sajūtu, pārslēdzot pārnesumu uz augstāku.

N Power Shift

Izteikti aizraujoša braukšana un spēka pielikšana, pārslēdzot pārnesumu uz augstāku. Ieslēdzas paātrinājumā ar vairāk nekā 90 procentiem droseļvārsta, mazinot jebkādu griezes momenta samazinājumu ar pārslēgšanu, lai nodrošinātu maksimālu jaudu riteņiem.

N Track Sense Shift

Uztver, kā braucat, un aktivizējas, kad zina, ka braucat pa sacīkšu trasi. Pēc tam tā izvēlas pareizo pārnesumu optimālai veiktspējai, lai jūs varētu koncentrēties uz stūri – tāpat kā profesionāls sacīkšu automašīnas vadītājs.

Starta kontrole

Iespējami ātrāko startu nodrošina maksimāls vilces spēks. Sistēma samazina riteņu griešanos vai slīdi liela paātrinājuma apstākļos, uzsākot kustību no miera stāvokļa, kas autovadītājam ļauj startēt kā profesionālam sacīkšu braucējam.

Ātruma saskaņošanas sistēma

Ātra un vienmērīga ātruma samazināšanas sistēma Ātruma saskaņošanas sistēma sinhronizē motora apgriezienus ar nākamā pārnesuma vārpstas apgriezienu skaitu, samazinot nodilumu un uzlabojot izturību.

Aizmugurējo glāžu savilcējs

Šī funkcija palielina griezes momenta stabilitāti, nodrošinot vienmērīgu braukšanas veiktspēju un atgriezenisko saiti, jo īpaši līkumos un dinamisku manevru laikā.

N vilces un stabilitātes kontrole

Tāpat kā labs otrais pilots, šī funkcija palīdz, kad nepieciešams, bet citādi ir klusa, nekad netraucē jūsu braukšanas priekam un pat liek jums traukties vēl ātrāk. Ja ir vēlēšanās, to var pilnībā atslēgt, lai panāktu maksimālu sacīkšu trases sajūtu.

N pagriezienu izgriešanas diferenciālis

Šis diferenciālis, ko Hyundai īpaši izstrādājis, lai nodrošinātu unikālu izgriešanas sajūtu pat visgrūtākajos pagriezienos, saglabā maksimālu braukšanas prieku un stabilitāti bremzējot, iebraucot un izbraucot no pagriezieniem.

Aktīvā mainīgā izplūdes sistēma

Pievienojiet skaņu. Izvēlieties dažādus izplūdes skaņas līmeņus – no salīdzinoši ierobežotas skaņas normālā režīmā līdz sprakšķošajai “pēcsadegšanas” dārdoņai N režīmā ar pievienotu degvielas detonāciju kā rallija automašīnai.

Drošība

Absolūta drošība un modernas vadītāja palīdzības sistēmas

Izmantojot Hyundai SmartSense, mūsu progresīvās uzlabotās vadītāja palīdzības sistēmas, i30 N ir uzlabots ar jaunākajām drošības un autovadīšanas palīdzības funkcijām, kas sniegs papildu sirdsmieru.

Loading
Arrow

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Nosakot ceļu priekšā ar kameru, sistēma automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju.

Arrow

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

Arrow

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls un tiks aktivizētas bremzes, lai novērstu sadursmi.

Arrow

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur ir slikta redzamība, sistēma ne tikai brīdina autovadītāju par automašīnām, kas tuvojas no sāniem, bet arī automātiski aktivizē bremzes.

Savienojamība

Jaunākās tehniskās un inovatīvās funkcijas

Izbaudiet vismodernākās viedās tehnoloģijas, izmantojot 10,25 collu skārienekrānu, kas nodrošina visu nepieciešamo tieši uz lielā ekrāna, piemēram, navigāciju un ar Bluelink® savienota automobiļa pakalpojumus, lai jūs varētu kontrolēt savu automašīnu no viedtālruņa. Papildus daudzajām gudrajām funkcijām, kuras varat kontrolēt ar lietotni Bluelink, ir iekļauts arī bezmaksas piecu gadu LIVE Services abonements, kas ietver informāciju par satiksmi.

 Viedtālruņa spoguļošana

Automobilim ir Apple CarPlay™ un Android Auto™, lai jūs varētu pieslēgt savu viedtālruni un spoguļot iecienītās lietotnes lielajā skārienekrānā.

Veiktspējas braukšanas datu sistēma

Pārraugiet savas spējas trasē. Sistēma saglabā un parāda jūsu brauciena statistiku, piemēram, informāciju par ZS, griezes momentu un turbo pastiprinājumu. Paļaujoties uz apļu un paātrinājuma taimeri, gūsiet maksimālu sacīkšu sajūtu.

Automobiļa stāvoklis

Nepieciešams benzīns? Vienkārši pārbaudiet lietotni. Izbaudiet attālināto piekļuvi automašīnas statusam jebkurā brīdī, piemēram, attālums, kādu var nobraukt ar tvertnē atlikušo degvielu, durvis atvērtas/aizvērtas vai aizslēgtas/atbloķētas un logi vai bagāžnieks vaļā/ciet.

Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink

Jūs vēl varētu interesēt

Augstas veiktspējas N modeļi
Uzzini vairāk

Piesakies testa braucienam
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas