Close

Aksesuāri

Piekabes āķi un aksesuāri IONIQ 5 elektroautomobilim.
Hyundai izplatītāji

Aksesuāri praktiskumam un stilam

Ar Hyundai oriģinālajiem aksesuāriem varat perfekti pielāgot IONIQ 5 izskatu un funkcionalitāti tieši savām vēlmēm. Plaša piekabes āķu, jumta šķērsstieņu, papildu apgaismojuma un dekoratīvo moldingu izvēle.

Apskatiet dažus zemāk ieteiktos aksesuārus vai iepazīstieties ar pilno klāstu bukletā.

Hyundai IONIQ 5 aksesuāru buklets

Bagāžas nodalījuma pārsegs

Ja nepieciešams pārvadāt, piemēram, dārza instrumentus vai mājdzīvniekus, tie bagāžas nodalījumā var atstāt slapjumu vai traipus. Ar bagāžas nodalījuma pārsegu jūsu automobilis ilgāk izskatīsies kā jauns. Tāds ir pieejams arī priekšējam bagāžas nodalījumam zem priekšējā pārsega.

Mode 3 uzlādes kabelis

Mode 3 kabelim abos galos ir Type 2 spraudņi, un to var izmantot ikdienas uzlādei publiskās un mājas uzlādes vietās, kurās ir pieejamas Type 2 ligzdas.

Piekabes āķi un jumta šķērsstieņi

IONIQ 5 ir vai nu noņemams vai daļēji elektriski nolokāms piekabes āķis. Uz jumta šķērsstieņiem var uzstādīt dažādus stiprinājumu risinājumus un slēpju kastes.

 

Vairāk gaismas

IONIQ 5 var atsevišķi pasūtīt LED apgaismojumu pie kājām zilā vai baltā krāsā. Varat izvēlēties papildu apgaismojumu bagāžas nodalījuma pārsegam, kas izgaismo zonu automobiļa aizmugurē, atverot bagāžas nodalījumu.

Bagāžas nodalījuma paklāji

527 litrus ietilpīgā bagāžas nodalījuma praktiskumu vēl vairāk uzlabo dažādi paklājiņi un pārsegi.

Suņu siets

Suņu barjera perfekti iekļaujas starp IONIQ 5 aizmugures sēdekļu atzveltnēm un griestiem. Šis viegli uzstādāmais režģis nodrošina, ka mājdzīvnieki vai bagāža paliek bagāžas nodalījumā, netraucējot vadītājam redzamību uz aizmuguri.

Sānu spoguļu uzlikas

Automobiļa izskatu var personalizēt ar dažādiem dekoratīvās apdares elementiem un, piemēram, sānu spoguļu uzlikām melnā vai matēta alumīnija krāsā.

Jūs vēl varētu interesēt

2 gadu garantija rezerves daļām un aksesuāriem
Uzzini vairāk

Funkcijas
Atklāj vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas