Close

Funkcijas

Dzīvojiet, brauciet, strādājiet, atpūtieties
Piesakies testa braucienam

Jaunas tehnoloģijas – jaunas iespējas

IONIQ 5 ir izgatavots uz Hyundai elektriskās globālās modulārās platformas (E-GMP) bāzes. Šī īpaši akumulatora elektroautomobiļiem paredzētā platforma piedāvā ātrāku uzlādi, lielāku braukšanas autonomiju, vairāk vietas salonā, labāku vadāmību un vairāk drošības.

Akumulatoru izvietojums starp abām riteņu asīm nodrošina ideālu svara sadalījumu starp priekšu un aizmuguri un zemu smaguma centru, kas uzlabo vadāmību.

Veiktspēja un uzlāde Drošība Ērtums Savienojamība

Veiktspēja un uzlāde

Elektriskās mobilitātes nākotne ir klāt

Šis kompaktais apvidus automobilis ar futūristisku dizainu un braukšanas dinamiku, kā arī 800 voltu akumulatora sistēmu ultraātrai uzlādei ir spējīgs piedāvāt aizraujošu braukšanu.

507 km / 710 km

Hyundai jaunākās viedās tehnoloģijas ļauj IONIQ 5 nobraukt līdz pat 507 kilometru, ja modelis ir aprīkots ar aizmugurējo riteņu piedziņu. Pārvietojoties tikai pilsētā, nobraucamais attālums sasniedz līdz pat 710 km.

239 kW / 605 Nm

Ar diviem elektromotoriem aprīkotais IONIQ 5 attīsta 239 kW (325 ZS) maksimālo jaudu un iespaidīgu 605 Nm griezes momentu. Arī modelim, kam ir tikai aizmugures piedziņa, ir 168 kW (229 ZS) jauda un 350 Nm griezes moments.

Izbaudiet aizraujošu paātrinājumu

IONIQ 5 nodrošina sportisku paātrinājumu: no 0 līdz 100 km/h pilnpiedziņas modelis sasniedz tikai 5,1 sekundēs.

Daudzveidīgās uzlādes sistēma

400 V un 800 V tehnoloģija ļauj jums elastīgi izmantot dažādu veidu lādētājus, ja kāda konkrēta veida lādētājs ir aizņemts, nepievienojot papildu elementus vai adapterus. Daudzveidīgās uzlādes sistēma ir pasaulē pirmā patentētā tehnoloģija, kas darbina motoru un invertoru, lai sasniegtu 400–800 V spriegumu stabilai uzlādes savietojamībai.

Uzlāde mājās un esot ceļā

Uzlādes laiks mājās vai publiskā uzlādes stacijā (2. tips, 10,5 kw, trīsfāžu uzlāde) ir aptuveni 6 stundas un 6 minūtes (10–80 %).
Atkarībā no lādētāja jaudas uzlādes ilgums ātrās uzlādes stacijā ir aptuveni 60 minūtes.

Mājas uzlādes stacija un 2. tipa uzlādes kabelis ir papildaprīkojums.

Lādējiet jebko jebkur

Uzlādes no automobiļa (Vehicle-to-Load – V2L) tehnoloģija ļauj darbināt vai uzlādēt dažādas elektroierīces ar jaudu līdz 3,6 kW. Jūs varat uzlādēt, piemēram, kafijas aparātu vai Tesla automobili. Šī tehnoloģija ar Schuko adapteri ietilpst jūsu Hyundai IONIQ 5 standarta aprīkojumā.

Drošība

Absolūta drošība un vadītāja palīdzības sistēmas

Hyundai IONIQ 5 ir aprīkots ar visjaunākajām drošības un vadītāja palīgsistēmu funkcijām. Šis modelis ir arī pirmais Hyundai automobilis, kas aprīkots ar 2. līmeņa autonomās drošības tehnoloģiju.

2. līmeņa autonomā braukšana

Pateicoties palīgsistēmai braukšanai pa lielceļiem II, šis ir pirmais Hyundai automobilis, kuram ir uzstādīta 2. līmeņa autonomā drošības tehnoloģija, kas kontrolē ātrumu un attālumu, kā arī palīdz joslu maiņas laikā.

Uzlabots vējstikla displejs

Uzlabotais vējstikla displejs palīdz jums droši pārvietoties šajā pasaulē, projicējot tādu informāciju kā braukšanas norādes vai brīdinājumi tieši jūsu ceļa redzamības zonā.

Apkārtskata monitors

Šaura stāvvieta? Neliela automazgātava? Nekādu problēmu. Apkārtskata spogulis sniedz jums 360 grādu skatu uz apkārtni, lai jūs varētu droši un vienkārši veikt manevrus šaurās vietās.

Maksimālais Euro NCAP vērtējums – 5 zvaigznes

IONIQ 5 ir ieguvis visaugstāko iespējamo drošības novērtējumu Eiropas jauno automobiļu novērtēšanas programmā.

Loading
Arrow

Frontālas sadursmes novēršanas palīgsistēma ar gājēju un velosipēdistu noteikšanu

Sistēma seko līdzi ceļam, izmantojot radaru un kameru, un automātiski bremzē, konstatējot strauju priekšā esošā transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošus gājējus vai velosipēdistus.

Arrow

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls un tiks aktivizētas bremzes, lai novērstu sadursmi.

Arrow

Stāvvietā novietošanas sadursmes novēršanas palīgsistēma braukšanai atpakaļgaitā

Šī funkcija izmanto aizmugurējos un sānu radarus, lai noteiktu šķēršļus, braucot atpakaļgaitā, un brīdina vadītāju, kā arī vajadzības gadījumā aktivizē bremzes, lai izvairītos no sadursmes.

Arrow

Attālā viedā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

Nospiežot inteliģentās atslēgas pogu, jūs attālināti varat likt IONIQ 5 patstāvīgi iebraukt stāvvietā atpkaļgaitā un izbraukt no tās turpgaitā,.

Arrow

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Vairāk drošības, mazāk stresa. Ietur nemainīgu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski samazinot vai palielinot braukšanas ātrumu noteiktā ātruma ierobežojuma ietvaros.

Arrow

Inteliģentā ātruma ierobežojumu brīdinājumu sistēma

Šī daļēji autonomā braukšanas funkcija atpazīst ceļa zīmes un pielāgo braukšanas ātrumu noteiktajam ātruma ierobežojumam (kad tā ir aktivēta).

Arrow

Uz navigāciju balstīta viedā ātruma uzturēšanas sistēma

Tā izmanto modernāko navigācijas sistēmu, lai paredzētu ceļa pagriezienus, braucot pa taisniem ceļiem vai lielceļu, un pielāgo ātrumu drošākai braukšanai.

Arrow

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Ja tiek konstatēts noguruma vai uzmanības novēršanas gadījums, sistēma pievērš jūsu uzmanību ar brīdinājumu un paziņojumu, kurā tiek ieteikts atpūsties.

Drošas izkāpšanas palīgsistēma

Šī viedā funkcija novērš negadījumus, atpazīstot no aizmugures braucošus transportlīdzekļus un īslaicīgi aizslēdzot aizmugurējās durvis, lai pasažieri varētu izkāpt no automašīnas tikai tad, kad tas ir droši.

Tālo gaismu palīgsistēma

Konstatē pretī braucošos un tajā pašā joslā braucošos automobiļus, automātiski pārslēdzoties no tālajām uz tuvajām gaismām. Ja citi transportlīdzekļi vairs netiek konstatēti, sistēma ieslēdz tālās gaismas, maksimizējot jūsu redzamības tālumu.

Aklās zonas monitors

IONIQ 5 digitālā paneļa ekrānā ir redzams kreisajā un labajā pusē aiz automobiļa notiekošais. Kameras tiek aktivizētas, ieslēdzot pagrieziena rādītāju.

Ērtums

Komfortabla ikdienas braukšana

IONIQ 5 veido jaunu mobilitātes definīciju, pateicoties plašam mūsdienīgu komforta tehnoloģiju klāstam, kas ir ne tikai unikālas, bet arī gudras un patīkamas lietošanā.

Augstas kvalitātes BOSE skaņas sistēma

Augstas kvalitātes BOSE skaņas sistēma ar astoņiem optimāli noregulētiem augsta līmeņa skaļruņiem piedāvā izcilu skanējumu.

Sēdekļi ar daudzveidīgu elektrisko regulēšanu

Priekšējie sēdekļi ir regulējami 8 virzienos un nolokāmi ar vienu pieskārienu, kad vēlaties atpūsties. Pilnībā nolaistā stāvoklī izbīdās apakšstilbu balsts, lai kājas justos ērtāk. Arī aizmugures sēdekļi ir elektriski regulējami.

Automātisks divu zonu gaisa kondicionētājs

Vadītājam un priekšējam pasažierim ir iespēja iestatīt katram savu vēlamo temperatūru. Vienkārši izvēlieties sev vēlamo temperatūru, bet pārējo sistēma izdarīs pati.

Viedas, elektriski darbināmas bagāžas nodalījuma durvis

Izbaudiet ērtu iekraušanu. Viedās, elektriski darbināmās bagāžas nodalījuma durvis tiek automātiski atvērtas, kad vadītājs tuvojas automašīnai un tiek uztverta viedā atslēga.

Savienojamība

Lai jūsu dzīvē būtu tik daudz savienojumu, cik vēlaties

Jaunākās savienojamības iespējas, piemēram, Bluelink® Connected Car Services, ļauj kontrolēt automobili, izmantojot viedtālruni. Līdz ar navigācijas sistēmu iegūsiet arī trīs gadu bezmaksas pieeju Hyundai Live pakalpojumiem.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Viduskonsoles ātrdarbīgajam bezvadu viedtālruņa lādētāja portam ir dzesēšanas funkcija, kas papildu drošībai novērš viedtālruņu pārkaršanu.

eCall pastiprinātai drošībai

Automātiska palīdzības izsaukšana, jums nokļūstot satiksmes negadījumā, kad ir nostrādājuši drošības spilveni. Vai arī jebkurā laikā, 365 dienas gadā, varat nospiest SOS pogu, lai saņemtu palīdzību ārkārtas situācijā.

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Atklāj vairāk

Piesakies testa braucienam
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas