Close

Dizains

Atšķirīgs. Stila ikonas cienīgs. Nevainojams.

Piesakies testa braucienam

Sērijas koncepta automobiļa dizains

Ar futūristisko koncepta automobiļa dizainu un pārsteidzošo moderno viedo tehnoloģiju klāstu IONIQ 5 ir nākotnes iemiesojums ar īsāku uzlādes laiku un rūpīgi izstrādātu stilu.

Elektrizējošs dizains

Unikālais gliemežnīcas tipa dzinēja pārsegs stiepjas visā automobiļa platumā, samazinot atstarpes starp paneļiem, lai iegūtu nevainojamu augstajām tehnoloģijām atbilstošu izskatu.

Atpūtas sēdekļi

Izbaudiet pirmklasīgu komfortu ar diviem pilnībā atlokāmiem priekšējiem atpūtas sēdekļiem. Tikai ar vienu pogas pieskārienu atlokiet sēdekļus un atgulieties, lai izbaudītu atpūtas pauzi, kamēr veicat automobiļa uzlādi.

Digitālie sānu spoguļi

Izjūtiet priekšrocības, ko sniedz samazināta gaisa pretestība un skaidra redzamība uz aizmuguri pat sliktos laika apstākļos, ar spoguļiem, kas darbojas pēc videokameras principa.

Izvēlieties iecienītāko

Aktīvas gaisa ieplūdes atveres

Automobiļa priekšējā buferī iebūvētais aktīvais gaisa ieplūdes vārsts vēl vairāk papildina automobiļa priekšpuses augsto tehnoloģiju izskatu, kā arī uzlabo energoefektivitāti, kad tas ir aizvērts, un pēc nepieciešamības dzesē automobiļa daļas, kad tas ir atvērts.

Statņa tipa „shift-by-wire“ vadības pogas

Viss nepieciešamais viena skāriena attālumā. Elegantais rotējošā tipa pārslēdzējs atrodas uz stūres statņa. Lietošana ir ātra, intuitīva un precīza.

Priekšējais un aizmugurējais bagāžas nodalījums

Otrs bagāžnieks priekšpusē papildus nodrošina līdz pat 57 litru ietilpību. Aizmugurējais bagāžas nodalījums ir 527 litri, ko varat paplašināt līdz pat 1600 litriem, pilnībā nolaižot aizmugurējos sēdekļus.

Iebūvētie displeji

Slaidajam moduļveida instrumentu panelim ir divi iebūvēti displeji: 12,25 collu pilnībā skāriena informācijas un izklaides sistēmas ekrāns un 12,25 collu digitālais panelis, kas piešķir augsto tehnoloģiju izskatu un ir pieejams standartaprīkojumā.

Virsbūves krāsas

IONIQ 5 ir dabas iedvesmot toņi. Ir pieejami arī varianti ar matētu apdari.

Automatizētā mazgāšana ir aizliegta
Mazgāšanu nedrīkst veikt automatizētās automazgātavās, kur tiek izmantotas rotējošas birstes, jo tās var sabojāt automobiļa virsmu.

Mazgāšana ar tvaiku ir aizliegta
Tvaika tīrītājs, kas mazgā automobiļa virsmu augstā temperatūrā, var izraisīt eļļu pieķeršanos un atstāt grūti likvidējamus traipus.

Kad manuāli mazgājat automobili, neizmantojiet tīrīšanas līdzekli, pēc kura nepieciešams uzklāt vasku.
Neizmantojiet pulējuma aizsarglīdzekļus, piemēram, mazgājamos līdzekļus, abrazīvus līdzekļus un vasku. Ja ir uzklāts vasks, nekavējoties noņemiet to, izmantojot silikona noņemšanas līdzekli, savukārt ja uz virsmas ir darva vai darvas netīrumi, tīrīšanai izmantojiet darvas noņēmēju.

Profesionāla manuālā mazgāšana ir atļauta

Automobiļa mazgāšanai izmantojiet mīkstu drānu (piemēram, mikrošķiedras dvieli vai sūkli) un pēc tam nožāvējiet automobili ar mikrošķiedras dvieli.
Kad manuāli mazgājat automobili, neizmantojiet tīrīšanas līdzekli, pēc kura nepieciešams uzklāt vasku.
Ja automobiļa virsma ir ļoti netīra (smiltis, netīrumi, putekļi, piesārņotāji un citi elementi), pirms automobiļa mazgāšanas notīriet tā virsmu ar ūdeni.

Uzlīmes
Automobiļu uzlīmes radīs jūsu automobiļa krāsas bojājumus! Autoparku klientiem mēs iesakām līmēt uzlīmes uz logiem.

Krāsu korekcija
Automobiļiem ar matēto krāsas pārklājumu nav iespējams atsevišķi izmainīt tikai bojāto vietu un ir jāveic visas daļas remonts.

Pārstrādāti materiāli

IONIQ 5 salonā ir izmantoti pārstrādāti materiāli un dabiski atjaunojami izejmateriāli. Piemēram, kvalitatīvā sēdekļu apšuvuma audumā ir ieausts materiāls no 32 PET plastmasas pudelēm, paklājiņu izgatavošanā ir izmantotas cukurniedres, bet durvju paneļu krāsa ir ražota no rapša un kukurūzas eļļas.

Tumši zaļa / gaiši pelēka

Zaļās krāsas tonis atspoguļo Dienvidkorejas salas Čedžu mežus.

Pelēka – divu toņu

Šīs krāsas atspoguļo Dienvidkorejas dienvidu krastā esošos oļus.

Melna

Hyundai IONIQ 5 salona krāsas apdare ir eleganti melnā krāsā.

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai elektromobiļi
Plašāka informācija

Funkcijas
Atklāj vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas