Close

Aksesuāri

Vairāk stila. Vairāk ērtību. Vairāk jums.
Saņemt piedāvājumu

Aksesuāri praktiskumam un stilam

Ar Hyundai oriģinālajiem aksesuāriem varat perfekti pielāgot IONIQ 6 izskatu un funkcionalitāti tieši savām vēlmēm.

Apskatiet dažus zemāk ieteiktos aksesuārus vai iepazīstieties ar pilno klāstu bukletā.

 

Hyundai IONIQ 6 aksesuāru buklets
Stils Diski Transportēšana Aizsardzība

Mode 3 uzlādes kabelis

Mode 3 kabelim abos galos ir Type 2 spraudņi, un to var izmantot ikdienas uzlādei publiskās un mājas uzlādes vietās, kurās ir pieejamas Type 2 ligzdas.

Stils

Lieliski uzlabojumi racionalizētam dizainam

Mūsu oriģinālie aksesuāri ir radīti, lai oriģinālajam dizainam pievienotu papildu uzlabojumus. Tie ir izgatavoti no vislabākajiem materiāliem un lieliski derēs jūsu automobilim.

Bagāžas nodalījuma apdares josla

Izcila elegance katrā detaļā. Šī spīdīgi melnā josla piešķir jūsu IONIQ 6 bagāžas nodalījuma durvīm stilīgu pieskārienu.

Sānu apdares josla

Piešķiriet izcilu dinamiku sava IONIQ 6 sānu paneļiem ar šīm spīdīgi melnajām sānu apdares joslām.

Diski

Drošība un spēks

Nekas nepiešķir jūsu IONIQ 6 vairāk personības kā jūsu izvēlētie oriģinālie diski. Mūsu oriģinālie diski tiek ražoti atbilstoši tiem pašiem augstajiem standartiem, kas tiek izmantoti automobilim. Tas nozīmē atbilstību visiem attiecīgajiem nozares standartiem, tostarp ražošanas precizitātei un būtiskajām konstrukcijas izturības iespējām.

Yesan, sudraboti Yesan, divkrāsu Yongin, grafīta Yongin, divkrāsu

Vieglmetāla diski 18″, Yesan

18″ desmit spieķu sudraboti vieglmetāla diski, 7.5J×18, piemēroti 225/55 R18 riepām.

Vieglmetāla diski 18″, Yesan

18″ desmit spieķu divkrāsu vieglmetāla diski, 7.5J×18, piemēroti 225/55 R18 riepām.

Vieglmetāla diski 20″, Yongin

20″ grafīta krāsas vieglmetāla diski, 8.5J×20, piemēroti 245/40 R20 riepām.

Vieglmetāla diski 20″, Yongin

20″ divkrāsu vieglmetāla diski, 8.5J×20, piemēroti 245/40 R20 riepām.

Transportēšana

Palieliniet savas pārvadāšanas iespējas

Lai arī jūsu IONIQ 6 jau ir racionalizēta automobiļu dizaina ikona, tas spēj paveikt arī ikdienas dzīves praktiskos jautājumus. Mūsu oriģinālie sakabes āķi ir izturīgi konstruēti, rūpīgi aizsargāti pret koroziju un uzstādīti saskaņā ar stingriem Hyundai konstrukcijas standartiem.

Sakabes āķis, noņemams

Noņemams un, pats galvenais, uzticams: jūs varat paļauties uz šo korozijas izturīgo tērauda sakabes āķi, lai droši un efektīvi transportētu savu kravu. Tam ir 3 lodīšu bloķēšanas sistēma, tāpēc to var vienkārši noņemt.

Velosipēda turētājs

Šis velosipēdu turētājs atvieglo velosipēdu piestiprināšanu un noņemšanu, dodoties vienas dienas izbraucienā vai velo brīvdienās. Tas ir kompakts, drošs pret zādzību un pat ļauj atvērt bagāžas nodalījumu, nenoņemot velosipēdus!

Aizsardzība

Grezna aizsardzība ar sirdsapziņu

Automobilis, kuru izvēlējāties salonā, ir automobilis, kuru vēlaties paturēt ilgu laiku. Tas nozīmē, ka tā salons ir jāaizsargā ar aksesuāriem, kas ir īpaši radīti, lai sniegtu jums „mājas“ sajūtu.

Visu sezonu paklājiņi

Lai cik ekstrēmi būtu laikapstākļi, šie izturīgie un viegli tīrāmie grīdas paklājiņi veido aizsargslāni pret mitriem, dubļainiem vai smilšainiem apaviem. Ar pielāgotu formu un stiprinājumu punktiem, lai tos stingri noturētu vietā.

Bagāžas nodalījuma ieliktnis

No dārza instrumentiem līdz sporta inventāram – tie bagāžas nodalījumā var atstāt slapjumu vai traipus. Izgatavots no 80% bioloģiskiem avotiem, šis daļēji cietais, neslīdošais un ūdensnecaurlaidīgais ieliktnis ar paaugstinātām malām saglabās jūsu bagāžnieku tīru.

Auduma grīdas paklājiņi

ECONYL® velūra grīdas paklājiņi ir izgatavoti no materiāla, kas iegūts no jūras zvejas tīkliem. Šie augstas kvalitātes paklājiņi ir tikpat ērti un izturīgi kā parastie velūra paklājiņi. Tie ir pielāgotas formas, lai precīzi ietilptu kāju ailē, un vietā tos notur standarta stiprinājumu punkti un neslīdoša pamatne.

Bagāžas nodalījuma paklājs

Izbaudiet dubultu aizsardzību ar divām virsmām pēc izvēles – augstas kvalitātes velūrs vienā pusē un izturīga, netīrumus atgrūdoša apdare otrā pusē –, lai atbilstu visam plašajam transportēšanas klāstam, ko sniedz dzīve.

Jūs vēl varētu interesēt

2 gadu garantija rezerves daļām un aksesuāriem
Uzzini vairāk

Hyundai zīmola serviss
Atklāj vairāk

Lietotāja rokasgrāmata
Lasi šeit