Close

Funkcijas

Funkcionalitāte emocionālā veidā
Saņemt piedāvājumu

Jauna līmeņa elektriskā veiktspēja

IONIQ 6 apvieno iespaidīgu veiktspēju ar dažādām inteliģentām tehnoloģijām. Tas ir radīts, lai aizvestu jūs vēl tālāk – ar īpaši ātru uzlādi un elegantu stilu.

Veiktspēja Uzlāde Drošība Ērtums Savienojamība

Veiktspēja

Iespaidīga jauda un bagātīga enerģija

77,4 kWh akumulators apvienojumā ar aerodinamisku siluetu ar vienu uzlādi ļauj nobraukt 610 km pilnībā elektriskā režīmā WLTP ciklā.

Divi elektromotori

IONIQ 6 pilnpiedziņas versijas motori pie priekšējās un aizmugurējās ass attīsta 239 kW (325 ZS) jaudu un 605 Nm griezes momentu, kas ir pieejams uzreiz.

77,4 kWh akumulators

Ar IONIQ 6 lielas ietilpības 77,4 kWh akumulatoru aizmugures piedziņas modelis ar vienu uzlādi var nobraukt vairāk nekā 610 kilometrus kombinētajā ciklā (WLTP). Pilnpiedziņas versijas nobraukuma rezerve ir 570 kilometri.

Pielāgojiet savu veiktspēju

Radiet personalizētu braukšanas pieredzi – IONIQ 6 piedāvā plašu veiktspējas parametru diapazonu, ko varat pielāgot savam noskaņojumam un situācijai.
Stūres sistēma Jauda Paātrinājums AWD/2WD

Stūres jauda

Stūres režīms nosaka spēku, kas nepieciešams, lai pagrieztu riteņus.
Izvēlieties Sport, lai iegūtu asāku, stingrāku stūrēšanas sajūtu ar mazāku spēku un ātrāku stūres reakciju nekā parastajā režīmā.

Jaudas izvade

Jūs varat iestatīt motora jaudu uz:

  • Maksimāla
  • Normāla
  • Minimāla

Akseleratora pedāļa jutīgums

Pateicoties augstajam uzreiz pieejamās griezes līmenim, elektriskie automobiļi patiešām lec, kad nospiežat akseleratora pedāli.
IONIQ 6 sniedz iespēju iestatīt zemāku pedāļa jutību, lai braukšana būtu vienmērīgāka un maigāka. Izvēlieties augstu, normālu vai zemu jutību.

Braukšanas režīms

Pilnpiedziņas (divu motoru) versijā varat izvēlēties vienu no:

  • AWD (pilnpiedziņa)
  • Auto AWD
  • 2WD (2 riteņu piedziņa)

Elektroniskā pārnesumu pārslēgšana uz stūres statņa

Izbaudiet kontroli pirksta stiepiena attālumā. Elegants ripveida pārslēgs atrodas uz stūres statņa. Tā izmantošana ir ātra, intuitīva un precīza.

Braukšana ar pārnesumu lāpstiņām un vienu pedāli (i-Pedal)

Pielāgojiet reģeneratīvās bremzēšanas līmeni ar pārnesumu lāpstiņām, kas uzstādītas uz stūres – izmantojot motoru, lai palēninātu automašīnu un uzlādētu akumulatoru.

Uzlāde

Uzlāde no automobiļa (V2L)

Uzlādes no automobiļa (V2L) tehnoloģija ļauj darbināt vai uzlādēt dažādas elektroierīces ar jaudu līdz 3,6 kW. Jūs varat uzlādēt, piemēram, kafijas aparātu vai Tesla automobili.

Šī tehnoloģija ar Schuko adapteri ietilpst jūsu Hyundai IONIQ 6 standarta aprīkojumā.

Daudzveidīgās uzlādes sistēma

400 V un 800 V tehnoloģija ļauj jums elastīgi izmantot dažādu veidu lādētājus, ja kāda konkrēta veida lādētājs ir aizņemts, nepievienojot papildu elementus vai adapterus.

Daudzveidīgās uzlādes sistēma ir pasaulē pirmā patentētā tehnoloģija, kas darbina motoru un invertoru, lai sasniegtu 400–800 V spriegumu stabilai uzlādes savietojamībai.

Drošība

Apbalvots kā drošākais auto pasaulē

IONIQ 6 ieguva maksimālo drošības novērtējumu Euro NCAP un IIHS testos.

Drošas izkāpšanas palīgsistēma

Šī viedā funkcija novērš negadījumus, atpazīstot no aizmugures braucošus transportlīdzekļus un īslaicīgi aizslēdzot aizmugurējās durvis, lai pasažieri varētu izkāpt no automašīnas tikai tad, kad tas ir droši.

7 drošības spilveni

Izbaudiet lielāku sirdsmieru un uzlabotu drošību ar 7 drošības spilveniem, tostarp vadītāja sēdekļa centra-sānu drošības spilvenu, lai mazinātu galvas traumas, ko izraisa sadursme ar pasažieri.

Aklās zonas monitors

Digitālā paneļa ekrānā ir redzams kreisajā un labajā pusē aiz automobiļa notiekošais. Kameras tiek aktivizētas, ieslēdzot pagrieziena rādītāju, veicot joslas maiņu.

Loading
Arrow

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls un tiks aktivizētas bremzes, lai novērstu sadursmi.

Arrow

Stāvvietā novietošanas sadursmes novēršanas palīgsistēma braukšanai atpakaļgaitā

Šī funkcija izmanto aizmugurējos un sānu radarus, lai noteiktu šķēršļus, braucot atpakaļgaitā, un brīdina vadītāju, kā arī vajadzības gadījumā aktivizē bremzes, lai izvairītos no sadursmes.

Arrow

Attālā viedā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

IONIQ 6 spēj attālināti novietot sevi vairākos stāvvietu veidos, piemēram, paralēli, diagonāli un perpendikulāri, kā arī pats iebraukt brīvajā vietā un izbraukt no tās.

Arrow

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Vairāk drošības, mazāk stresa. Ietur nemainīgu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski samazinot vai palielinot braukšanas ātrumu noteiktā ātruma ierobežojuma ietvaros.

Arrow

Inteliģentā ātruma ierobežojumu brīdinājumu sistēma

Šī daļēji autonomā braukšanas funkcija atpazīst ceļa zīmes un pielāgo braukšanas ātrumu noteiktajam ātruma ierobežojumam (kad tā ir aktivēta).

Arrow

Uz navigāciju balstīta viedā ātruma uzturēšanas sistēma

Tā izmanto modernāko navigācijas sistēmu, lai paredzētu ceļa pagriezienus, braucot pa taisniem ceļiem vai lielceļu, un pielāgo ātrumu drošākai braukšanai.

Arrow

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Ja tiek konstatēts noguruma vai uzmanības novēršanas gadījums, sistēma pievērš jūsu uzmanību ar brīdinājumu un paziņojumu, kurā tiek ieteikts atpūsties.

Ērtums

Inteliģenta priekšējā apgaismojuma sistēma

Maksimāls apgaismojums un drošība. Pateicoties Matrix beam LED tehnoloģijai, tā automātiski pielāgojas ceļa situācijām, maksimāli palielinot tālo gaismu izmantošanu. Tā kā sistēma atpazīst priekšā braucošos automobiļus, tā spēj daļēji izslēgt tikai tās tālās gaismas, kas traucē.

Vispārēja informācija Matrix LED tehnoloģija Piemēri

Matrix LED

Redziet vairāk un apžilbiniet mazāk: IONIQ 6 viedā priekšējā apgaismojuma sistēma ir matricas tipa LED, kas ir efektīvāka nekā tradicionālie MFR LED priekšējie lukturi.

Tā nodrošina daļēju gaismas vadības iespēju, lai palīdzētu nodrošināt ikviena redzamību.

16 elastīgi LED segmenti

Drošai braukšanai naktī IFS ir aprīkota ar 16 neatkarīgiem LED segmentiem, kas ļauj automātiski aktivizēt vai deaktivizēt daļu no tālajām gaismām, kad sistēma konstatē pretī vai priekšā braucošu automobili, tādējādi novēršot citu vadītāju apžilbināšanu.

Priekšā nav automobiļu

Ja netiek konstatēts neviens automobilis, Matrix Beam LED tehnoloģija nodrošina maksimālu visa redzes lauka apgaismojumu.

Foršas funkcijas, kas atvieglo braukšanu

Digitālie sānu spoguļi

Digitālie sānu spoguļi sniedz skaidru priekšstatu par to, kas notiek abās automašīnas pusēs – pat sliktos laika apstākļos. Salīdzinot ar tradicionālajiem spoguļiem, tie sniedz plašāku leņķa skatu, lai jūs varētu redzēt vairāk. Sānu skati tiek projicēti, izmantojot divus OLED monitorus, kas ir nemanāmi integrēti informācijas panelī.

Attēla projicēšana vadītāja acu priekšā

Uzlabotais vējstikla displejs palīdz jums droši pārvietoties šajā pasaulē, projicējot tādu informāciju kā braukšanas norādes vai brīdinājumi tieši jūsu ceļa redzamības zonā.

Divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma

Vadītājam un priekšējam pasažierim ir iespēja iestatīt katram savu vēlamo temperatūru. Vienkārši izvēlieties vēlamo temperatūru, un pārējo sistēma izdarīs pati.

Relaxation sēdekļi

Priekšējie sēdekļi ir regulējami 8 virzienos un, kad vēlaties atpūsties, nolokāmi – ar vienu pieskārienu pogai.

Savienojamība

Tik savienoti, cik vēlaties būt

Aprīkots ar nepārspējamu intuitīvu viedo tehnoloģiju klāstu, IONIQ 6 ļauj jums būt tik savienotam, cik vēlaties. Bluelink® savienotie automobiļa pakalpojumi ļauj jums kontrolēt savu automobili ar viedtālruni. Navigācijas sistēmā ir iekļauts arī bezmaksas Hyundai LIVE pakalpojumu abonements trīs gadiem.

Elektriskā automobiļa maršruta plānotājs

Izbaudiet sirdsmieru, vienmēr zinot, kur atrodama nākamā uzlāde. Ievadiet galamērķi, un navigācija automātiski ieteiks uzlādes punktus maršrutā.

BOSE Premium audiosistēma

Iegremdējieties izsmalcinātas skaņas pasaulē ar astoņiem augstas veiktspējas skaļruņiem, kas ir optimāli noregulēti, lai nodrošinātu sensacionālu klausīšanās pieredzi.

Vienmēr atjaunināts

IONIQ 6 piedāvā Over The Air (OTA) transportlīdzekļu programmatūras atjauninājumus. Jums vairs nav jāapmeklē izplatītājs – jaunākie uzlabojumi tagad ir pieejami, nospiežot pogu. Jūsu automobilis vienmēr ir atjaunināts ar jauniem funkcionāliem paplašinājumiem un kvalitātes uzlabojumiem, kas lieliski uzlabo arī tā tālākpārdošanas vērtību.

 

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Atklāj vairāk

Piesakies testa braucienam
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas