Close

Dizains

Cilvēkorientēts dizains
Saņemt piedāvājumu

Izsmalcinātas plūdlīnijas

Graciozi slīpais plūdlīniju dizains izceļ šī unikālā elektriskā sedana dinamisko efektivitāti. Aerodinamiski veidotās formas ar vienkāršajiem, tomēr jutekliskajiem izliekumiem saknes meklējamas Prophecy Concept EV.

Jaunas ēras siluets

Ar mazāk nekā 14 kWh/100 km enerģijas patēriņu pēc WLTP aplēsēm IONIQ 6 būs viens no visenergoefektīvākajiem tirgū pieejamajiem elektroautomobiļiem.

 

Divkrāsu fona apgaismojums
Divtoņu fona apgaismojums ļauj vadītājam pielāgot salona izskatu un noskaņu, izvēloties kādu no 64 krāsām un sešiem sagatavotiem motīviem.

Digitālie sānu spoguļi
Izjūtiet priekšrocības, ko sniedz samazināta gaisa pretestība un skaidra redzamība uz aizmuguri pat sliktos laika apstākļos, ar spoguļiem, kas darbojas pēc videokameras principa.

 

Ilgtspējība

Izvēlieties iecienītāko

Automatizētā mazgāšana ir aizliegta
Mazgāšanu nedrīkst veikt automatizētās automazgātavās, kur tiek izmantotas rotējošas birstes, jo tās var sabojāt automobiļa virsmu.

Mazgāšana ar tvaiku ir aizliegta
Tvaika tīrītājs, kas mazgā automobiļa virsmu augstā temperatūrā, var izraisīt eļļu pieķeršanos un atstāt grūti likvidējamus traipus.

Kad manuāli mazgājat automobili, neizmantojiet tīrīšanas līdzekli, pēc kura nepieciešams uzklāt vasku.
Neizmantojiet pulējuma aizsarglīdzekļus, piemēram, mazgājamos līdzekļus, abrazīvus līdzekļus un vasku. Ja ir uzklāts vasks, nekavējoties noņemiet to, izmantojot silikona noņemšanas līdzekli, savukārt ja uz virsmas ir darva vai darvas netīrumi, tīrīšanai izmantojiet darvas noņēmēju.

Profesionāla manuālā mazgāšana ir atļauta

Automobiļa mazgāšanai izmantojiet mīkstu drānu (piemēram, mikrošķiedras dvieli vai sūkli) un pēc tam nožāvējiet automobili ar mikrošķiedras dvieli.
Kad manuāli mazgājat automobili, neizmantojiet tīrīšanas līdzekli, pēc kura nepieciešams uzklāt vasku.
Ja automobiļa virsma ir ļoti netīra (smiltis, netīrumi, putekļi, piesārņotāji un citi elementi), pirms automobiļa mazgāšanas notīriet tā virsmu ar ūdeni.

Uzlīmes
Automobiļu uzlīmes radīs jūsu automobiļa krāsas bojājumus! Autoparku klientiem mēs iesakām līmēt uzlīmes uz logiem.

Krāsu korekcija
Automobiļiem ar matēto krāsas pārklājumu nav iespējams atsevišķi izmainīt tikai bojāto vietu un ir jāveic visas daļas remonts.

Atklājiet plūdlīniju vienkāršības būtību

IONIQ 6 dizains izstaro elegantu vienkāršību. Tas ir veltījums klasiskajiem divdesmito un trīsdesmito gadu plūdlīniju automobiļiem mūsdienu ilgtspējīgās mobilitātes interpretācijā.

Inteliģenta priekšējā apgaismojuma sistēma

Iegūstiet maksimālu redzamību, neapžilbinot citus autovadītājus. Sistēma automātiski pielāgo projekcijas tipa LED priekšējos lukturus faktiskajiem ceļa apstākļiem.

Pikseļu gaismas

Interaktīvās 4 punktu pikseļu gaismas uz stūres piedāvā viegli saprotamu komunikāciju starp vadītāju un automobili.

Aktīvie gaisa aizvari

Kad tas ir aizvērts, aktīvā gaisa aizvara ieliektā forma virza gaisa plūsmu gaisa ieplūdes atverē, strādājot ar riteņu gaisa aizkaru un riteņu spraugas reduktoru, lai uzlabotu aerodinamiku.

Zems aizmugures profils

Aerodinamiski efektīvā pacēluma forma aizmugurē uzlabo piespiedējspēku, bet nedaudz sašaurinātā aizmugure samazina gaisa pretestību.

Spārnu iedvesmots aizmugures spoileris

Eliptiskais, spārnu formas iedvesmotais aizmugures spoileris ir veidots no stiklam līdzīgiem caurspīdīgiem materiāliem, kas izceļ tā unikālo LED apgaismojuma rakstu.

Pārdomāts mājīgums

Iedvesmojoties no Prophecy elektriskā konceptautomobiļa, kupolveida salons ir veidots, lai būtu ērts un praktisks – personīgā patvēruma telpa, kurā valda mierīgs mājīgums.

Relaxation sēdekļi

Izvēles aprīkojumā pieejamie atpūtas komforta sēdekļi priekšā aicina atpūsties, vienkārši noregulējot sēdekļa leņķi.

Ilgtspējība

Inovatīva videi draudzīgu materiālu lietošana

Rēķinoties ar mūsdienu patērētājiem, kuriem rūp apkārtējā vide, IONIQ 6 piedāvā ilgtspējīgi iegūtu vai dabisku materiālu klāstu, tostarp krāsu no pārstrādātiem pigmentiem, ekoloģiski apstrādātas ādas sēdekļus, bio-PET griestu audumu un paklājiņus no pārstrādātiem zvejas tīkliem.

Paklājs no pārstrādāta okeāna piesārņojuma

Paklāja izgatavošanā ir izmantoti neilona pavedieni, kas iegūti no pārstrādātiem zvejas tīkliem, kas pamesti okeānā.

Bioloģiska krāsa

Durvis ir krāsotas ar bioloģisku poliuretāna krāsu, kuras sastāvā ir eļļa no augiem, kas palīdz uzlabot gaisa kvalitāti mūsu rūpnīcās un samazināt ražošanas procesā radīto CO2 daudzumu.

Pārstrādāts PET audums

IONIQ 6 sēdekļos ir izmantots ekoloģisks audums, kas iegūts no PET plastmasas šķiedrām.

Bioloģiski materiāli priekšējā panelī

Priekšējais panelis ir pārklāts ar mīkstu PE plastmasu, kuras sastāvā ir no cukurniedrēm iegūti bioloģiski materiāli.

Bioloģisks PET audums

Griestu apdarē ir izmantots bioloģisks PET audums, kura sastāvā ir no cukurniedrēm iegūtas izejvielas.

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai elektromobiļi
Plašāka informācija

Funkcijas
Atklāj vairāk

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas