IEPAZĪSTINĀM — PILNĪGI JAUNAIS KONA N LINE

Pirmo reizi jaunais KONA ir pieejams ar dinamisku, autosporta iedvesmotu N Line apdari, kas ir aprīkota ar funkcionālām detaļām. Atliek tikai uz to paskatīties, lai sajustu aizrautību, ar kādu mūsu dizaineri strādāja pie sportiskā dizaina niansēm. KONA N Line ir sportisks 1,6 litru T-GDI benzīna dzinējs ar maksimālo jaudu 198 ZS un maksimālo griezes momentu 265 Nm. Tas ir apvienots ar vienmērīgi pārslēdzamu septiņu pakāpju DCT dubultā sajūga ātrumkārbu un ir pieejams ar pilnpiedziņu.

 

Dinamisks, zems bampera dizains

Bampera N veida aerodinamiskā apakšējā daļa ar zemajiem izvirzījumiem stūros pastiprina ar ceļu saplūstošo efektu, kas norāda uz autosporta ievirzi.

 

Ekskluzīvi 18 collu vieglmetāla diski

Sānos virsbūves krāsas apšuvumus un jaunu sliekšņu paneli papildina 18 collu ar dimantu slīpēti vieglmetāla diski, kas ir ekskluzīvi šai apdarei.

 

Izteiksmīgas detaļas un sportiskas izplūdes gāzes

Atsauces uz autosportu ir novērojamas arī aizmugurējā daļā — lielajos centrālajos aerodinamiskajos difuzoros un sportiskās dubultajās izplūdes sistēmas caurulēs.

 

N Line modeļa emblēma un akcenti

Atliek tikai uz to paskatīties, lai saprastu, ka šis jaunais KONA ir īpašs. N Line modeļa emblēma uz radiatora režģa skaidri norāda uz to, ka šai automašīnai ir raksturs.

 

Sportisks salons

N sērijas salons piedāvā plašu, veiktspējas iedvesmotu dizaina uzlabojumu klāstu, piemēram, sarkanas, kontrastējošas nošuves un īpaši N Line izcēlumus autovadītāja vietā.

 

N Line pārnesumkārba

N Line pārnesumu pārslēgšanas sportiskie metāla akcenti, N logo, sarkanā sacīkšu līnija un ādas ieliktņi labākai saķerei un vēl daudz kas cits lieliskākai autosporta sajūtai.

 

N Line sēdekļi

Sportiskajiem N Line sēdekļiem ir pieejama zamšādas apdare, un tiem ir N logotips, kas iestrādāts galvas balstā, kā arī sarkanas, kontrastējošas nošuves.

 

Hyundai izplatītāji