Close

Funkcijas

Izcils praktiskums un atjautīgi risinājumi
Lūgt piedāvājumu

Augsta līmeņa tehnoloģijas jaunam dzīves ritmam

Ar iespaidīgo gudru tehnoloģiju klāstu pilnīgi jaunais KONA ievieš jaunus standartus subkompakto SUV segmentā. Atklājiet jaunākās savienojamības un ērtības funkcijas, ko papildina vismodernākās drošības un braukšanas palīgsistēmas.

Hibrīda veiktspēja Savienojamība Drošība

Hibrīda veiktspēja

Iespaidīgs paātrinājums un augsta efektivitāte

Pilnā hibrīda versija ir aprīkota ar īpaši kalibrētu 1,6 litru GDi dzinēju ar tiešo degvielas iesmidzināšanu, kas kopā ar elektromotoru attīsta 141 ZS kopējo jaudu un līdz 265 Nm griezi.  KONA Hybrid paātrinās no 0 līdz 100 km/h 10,9 sekundēs.

 

Efektīvs ikvienā jomā

Ērti pārslēdziet pārnesumus ar pagriežamo slēdzi uz stūres statņa. Tas ir ne tikai parocīgi, bet arī atbrīvo vietu salonā, kurā ir padomāts par daudziem mantu glabāšanas risinājumiem.

Pārņemiet kontroli

Pārnesumu pārslēgs aiz stūres ļauj manuāli pārslēgt pārnesumus vai kontrolēt reģeneratīvās bremzēšanas līmeni.

Savienojamība

Savienojamības pacelšana nākamajā līmenī

Šis automobilis ir pirmais Hyundai grupas modelis ar sistēmu, kas saucas ccNC (Connected Car Navigation Cockpit). Tajā ietilpst, piemēram, jaunākā Bluelink telemātikas sistēma un visi bezvadu (OTA) programmatūras atjauninājumi. Automobiļa lietošanu atvieglo Hyundai digitālās atslēgas* funkcija, kas saderīgu viedpulksteni un tālruni pārvērš par automobiļa atslēgu.

Hyundai Bluelink Bezvadu programmatūras atjauninājumi

Panorāmas displejs ar diviem ekrāniem

Eleganti izliektajā panorāmas displejā ir integrēti divi ekrāni – 12,3” infoizklaides skārienekrāns un 12,3” digitālais mērinstrumentu panelis, kas piešķir augsta līmeņa tehnoloģiju izskatu.

BOSE Premium audiosistēma

Astoņu skaļruņu BOSE Premium audiosistēmu un zemfrekvences skaļruni ir noregulējuši BOSE inženieri, lai nodrošinātu bagātīgu un aizraujošu klausīšanās pieredzi.

Tālrunis kā automobiļa atslēga

Jūs varat atslēgt KONA, turot viedtālruni pret vadītāja vai pasažiera durvju rokturi.

Drošība

Hyundai SmartSense

KONA ir aprīkots ar jaunāko Hyundai SmartSense – mūsu vismodernākajām uzlabotajām vadītāja palīgsistēmām. Pirmo reizi KONA Hybrid ir aprīkots ar šosejas palīgsistēmu – joslas ieturēšanas palīgsistēmas un uz navigāciju balstītas viedās kruīza kontroles kombināciju – tā izmanto sensorus un kartes datus, lai nodrošinātu drošu darbību, kā arī automātiski pielāgotu ātrumu.

Loading
Arrow

Attālinātā inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

Šī gudrā funkcija palīdz iebraukt stāvvietā un izbraukt no tās, pasažieriem neatrodoties automobilī. Automobilis brauc uz priekšu vai atpakaļ, nospiežot inteliģentās atslēgas pogu.

Arrow

Stāvvietas sadursmes novēršanas palīgsistēma atpakaļgaitā

Braucot atpakaļgaitā, ja ar atpakaļskata kameru vai aizmugurējiem ultraskaņas sensoriem tiek konstatēts šķērslis, sistēma parādīs brīdinājumu un, ja nepieciešams, iedarbinās bremzes.

Arrow

Salona kamera

Sistēma izmanto salona kameru, lai analizētu vadītāja seju un miegainības vai neuzmanības gadījumā brīdinātu viņu vai iejauktos, ja nepieciešams.

Arrow

Frontālas sadursmes novēršanas palīgsistēma ar krustojumu izbraukšanu

Sistēma seko līdzi ceļam, izmantojot radaru un kameru, un automātiski bremzē, konstatējot strauju priekšā esošā automobiļa bremzēšanu vai uz ceļa esošus gājējus vai velosipēdistus. Nogriežoties pa kreisi krustojumā, tā bremzē, ja pastāv sadursmes risks ar pretimbraucošu transportlīdzekli.

Arrow

Brīdinājums par aklo zonu sadursmi

Izmantojot radaru apakšējā aizmugurējā buferī, sistēma brīdina jūs par satiksmi aklajā zonā. Ja šādā situācijā ieslēgsiet pagrieziena rādītāju, atskanēs skaņas brīdinājuma signāls un iedarbināsies bremzes, lai novērstu sadursmi.

Arrow

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Izmanto priekšējo kameru, lai uzraudzītu ceļa marķējumu. Neplānotas novirzīšanās no joslas gadījumā tā jūs brīdinās un var izmantot stūres korekciju, lai novirzītu automobili atpakaļ joslā.

Apkārtskata monitors

Šaura garāža? Maza automazgātava? Nekādu problēmu. Pilnīgi jaunā KONA apkārtskata monitors padara manevrēšanu šaurās vietās vienkāršu un drošu.

Aklās zonas monitors

Digitālā paneļa ekrānā ir redzams kreisajā un labajā pusē aiz automobiļa notiekošais. Kameras tiek aktivizētas, ieslēdzot pagrieziena rādītāju, veicot joslas maiņu.

Jūs vēl varētu interesēt

Dizains
Aplūkot

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas

Biežāk uzdotie jautājumi par hibrīda un elektroauto
Aplūkot