Close

Funkcijas

Jaunākās tehnoloģijas un inovatīvas funkcijas.
Hyundai izplatītāji

Hyundai KONA pēdējais modelis ir izpārdots. Visi līdz šim pasūtītie automobiļi tiks piegādāti klientiem, taču jauni pasūtījumi uz laiku netiks pieņemti. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar tuvāko Hyundai izplatītāju.

Uzlaboti piedziņas mehānismi lielākai efektivitātei

KONA ir veikti dažādi uzlabojumi, lai nodrošinātu vienmērīgākus un patīkamākus braucienus. Labāka braukšanas komforta un izolētības nodrošināšanai tika pārveidotas atsperes, amortizatori un stabilizatora stieņi.

Drošība Savienojamība Ērtums Veiktspēja

Drošība

Absolūta drošība un modernas vadītāja palīdzības sistēmas

Nav nekā svarīgāka par jūsu tuvinieku drošību, tādēļ KONA esam ieviesuši jauninājumu. KONA ir aprīkots ar Hyundai SmartSense, modernām, uzlabotām vadītāja palīdzības sistēmām, kuras nodrošina jaunākās drošības un autovadīšanas palīdzības funkcijas, kas sniegs papildu sirdsmieru.

Loading
Arrow

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 200 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.

Arrow

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma ne tikai brīdina autovadītāju par automašīnām, kas tuvojas no sāniem, bet arī automātiski aktivizē bremzes.

Arrow

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Vairāk drošības, mazāk stresa. Ietur nemainīgu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski samazinot vai palielinot braukšanas ātrumu noteiktā ātruma ierobežojuma ietvaros. Ar Stop & Go satiksmē tiek uzturēts noteikts attālums.

Brīdinājums par priekšējā automobiļa aizbraukšanu

Šī viedā funkcija pilsētas braukšanai brīdina vadītāju, kad priekšā esošais transportlīdzeklis iziet no dīkstāves, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā.

Inteliģentā ātruma ierobežojumu brīdinājumu sistēma

Atpazīst ātrumu ierobežojošās ceļazīmes un attēlo ātruma ierobežojumus reālajā laikā gan navigācijas sistēmas displejā, gan mērinstrumentu blokā.

Savienojamība

Viedi. Ērti. Savienoti.

KONA ir aprīkots ar jaunākajām savienojamības iespējām, piemēram, Bluelink® Connected Car Services, kas ļauj kontrolēt automobili, izmantojot viedtālruni.

Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink

10,25 collu navigācijas skārienekrāns

10,25 collu skārienekrāns atbalsta Apple CarPlay™ un Android Auto™ lietojumprogrammas, lai jūs varētu savienot savu tālruni un izmantot tālruņa funkcijas lielajā skārienekrānā.

eCall pastiprinātai drošībai

Automātiska palīdzības izsaukšana, jums nokļūstot satiksmes negadījumā, kad ir nostrādājuši drošības spilveni. Vai arī jebkurā laikā, 365 dienas gadā, varat nospiest SOS pogu, lai saņemtu palīdzību ārkārtas situācijā.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Ērti izvietots bezvadu viedtālruņa lādētāja paliktnis nodrošina ātru un ērtu viedtālruņa uzlādi ierīcēm, kurās ir iespējots Qi standarts.

Ērtums

Praktiskums katrā detaļā

KONA ir standarta aprīkojums ar trīsfāžu apsildāmiem priekšējiem sēdekļiem, un Style un N Line aprīkojuma līmenis nodrošinās arī aizmugures sēdekļu apsildes iespēju.

Atpakaļskata monitors

Šī standarta funkcija nodrošina labāku redzamību gan novietojot automašīnu stāvēšanai, gan braucot. Nospiežot pogu, aizmugures skata monitors centrālajā skārienekrānā precīzi parāda to, kas notiek aizmugurē, pat braukšanas laikā.

Krell augstākās klases skaņas sistēma

Esiet tiešsaistē pilsētā vai pārejiet bezsaistē, brauciet apvidos bez ceļiem un uzgrieziet mūziku maksimāli skaļi. KRELL augstākās klases skaņas sistēma nodrošina koncertzāles kvalitātes skaņu, lai jūs varētu braukt ar stilu.

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Vai vēlaties pārņemt kontroli? Sporta režīmā varat izmantot stūrei piestiprinātās pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas, lai manuāli pārslēgtu pārnesumus un palielinātu aizrautību.

Vējstikla displejs

Mūsu vējstikla displejs, kas nodrošina lielisku redzamību, palīdzēs jums vadīt automobili droši, parādot svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas norādes un brīdinājumus tieši jūsu acu augstumā.

Veiktspēja

Vairāk patīkamu sajūtu. Mazāk izmešu.

Ir pieejami divi dzinēji.

Sportiskākais spēka pārvads ir aprīkots ar uzlabotu 1,6 litru T-GDI benzīna dzinēju, kas nodrošina 198 ZS jaudu. Tas ir apvienots ar vienmērīgi pārslēdzamu 7 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbu un ir pieejams ar pilnpiedziņu.

1,0 T-GDI benzīna dzinējs nodrošina 120 ZS jaudu ar manuālo 6 pakāpju vai 7 pakāpju divkāršā sajūga pārnesumkārbu.

Hibrīdu darbina īpaši kalibrēts 1,6 litru GDI tipa tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs un 43,5 ZS elektromotors ar sportisko 6 pakāpju divkāršā sajūga pārnesumkārbu.

Jūs vēl varētu interesēt

Biežāk uzdotie jautājumi par hibrīda un elektroauto
Atklāj vairāk

Hyundai hibrīdauto
Plašāka informācija

Lietotāja rokasgrāmata
Aplūkot