Close

Aksesuāri

Vairāk stila. Vairāk ērtību. Vairāk jums.
Hyundai izplatītāji

Mazas izmaiņas rada lielu atšķirību

Oriģinālie Hyundai aksesuāri lieliski iederas, papildina jūsu automobiļa dizainu un nekad neizskatīsies nevietā. Visi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, no kuriem daži ir ilgtspējīgi un, kad vien iespējams, ir pārstrādājami.

Lasiet mūsu ieteikumus tālāk vai iepazīstieties ar visu izvēli brošūrā.

Hyundai KONA aksesuāru brošūra

Noņemams sakabes āķis

Ikreiz, kad jums jāvelk apjomīga krava, šis augstākās kvalitātes korozijas izturīgais tērauda sakabes āķis ir ideāli piemērots efektīvai transportēšanai. Pateicoties piedāvātajai 3 lodīšu saslēgšanas sistēmai, to var vienkārši, droši un diskrēti noņemt. Lūdzu, konsultējieties ar izplatītāju par jūsu automobiļa maksimālo vilkšanas slodzi.

Bagāžas organizators

Lieliski piemērots, lai ātri sakārtotu un nostiprinātu jebkāda veida bagāžu, salokāms, atbrīvojot vietu jūsu nākamajam uzdevumam. Ar praktiskām pārnēsāšanas siksnām un rokturiem ērtai transportēšanai ārpus automobiļa.

Pakaramais uzvalkam

Nesaburzīts apģērbs galamērķī. Viegli piestipriniet to pie priekšējā sēdekļa, pēc tam pakariniet savā birojā vai viesnīcas istabā.

Gumijas paklājiņi

Ar jauno KONA dzīvi izbaudīt pilnībā ir tik vienkārši. Bet tas bieži vien ir saistīts ar dubļiem, netīru ūdeni un citām nevēlamām lietām. Mūsu īpaši izstrādātie aksesuāri nodrošina aizsardzību visu gadu un lieliski iederas salonā. Tiem bieži ir līdzīgi virsmas raksti, un, kad vien iespējams, tie ir izgatavoti no bioloģiskiem materiāliem.

LED bagāžas nodalījuma un aizmugures apgaismojums

Nekad vairs nejūtieties bezpalīdzīgi, mēģinot tumsā atrast kādu konkrētu priekšmetu. Vai arī uzkāpt kaut kam, to darot. Izbaudiet perfektu redzamību bagāžniekā un ārpus tā!

LED durvju projektori

Šīs LED gaismas nodrošina skaidru, taču maigu gaismu ērtai iekāpšanai un labākai redzamībai, īpaši tumsā. Praktiskas tās padara fakts, ka šādā veidā peļķes ir labāk redzamas. Pieejamas ar N Line vai Hyundai logotipu vai kā viendabīgs apgaismojums.

Jūs vēl varētu interesēt

2 gadu garantija rezerves daļām un aksesuāriem
Uzzini vairāk

Funkcijas
Atklāj vairāk

Lietotāja rokasgrāmata
Aplūkot