Close

Dizains

Sensuous sportiness
Rezervējiet izmēģinājuma braucienu

Progresīvs izskats, augstvērtīgi materiāli salonā

TUCSON izsmalcinātais un progresīvais dizains ir revolucionārs. Ar jauna līmeņa modernu estētiku, šķautņainajām virsmām un dinamiskajām kontūrām tas izceļas starp pārējiem pilsētas krosoveriem.

Interjera apgaismojums

Noskaņojumu radošais apgaismojums piedāvā 64 pielāgojamas krāsas un 10 gaismas intensitātes līmeņus, lai pieskaņotos jebkādam noskaņojumam. Gaismas avoti atrodas paneļa vidusdaļas apakšpusē, bezvadu lādētāja panelī un durvju kabatās.

Paslēpti Parametric lukturi

Pateicoties vismodernākajai pusspoguļa apgaismojuma tehnoloģijai, Parametric Hidden Lights lukturi nav redzami, kad tie ir izslēgti, savukārt, tos ieslēdzot, režģa ārējās daļas pārvēršas mirdzošās, spārniem līdzīgās formās, veidojot unikālu augsto tehnoloģiju apgaismojuma rokrakstu.

Starptelpas skaistums

Salona eleganto vienkāršību izceļ segmentā vadošo tehnoloģiju nemanāmā integrācija. Atklājiet pilnībā pielāgojamu digitālo pieredzi, izmantojot jauno 10,25” skārienekrānu un skārienkonsoli.

Apskatiet sportisko TUCSON N Line

Personalizējiet savu TUCSON atbilstoši savam stilam

Izvēlieties savai gaumei atbilstošāko virsbūves krāsu. Jumtu var izvēlēties atšķirīgā krāsā, kas sniedz vēl plašākas iespējas pielāgot automobili tieši jūsu individuālajai gaumei.

Izvēlieties iecienītāko

Starptelpas skaistums

Iekāpjot TUCSON izsmalcinātajā un ietilpīgajā salonā jeb starptelpā, apņem plašuma sajūta. Šeit harmoniski saplūst telpa, tehnoloģijas un informācija.

Stūre

Jaunā stūre nodrošina ciešāku satveramību un jaunu pārnesumu pārslēgšanas dizainu lielākai ērtībai, turklāt kalpo kā stila elements kabīnē.

Panorāmas jumta lūka

Atveriet pilnīgi TUCSON brīvizvēles panorāmas jumta lūku un ļaujiet gan saulei iespīdēt automobilī, gan vējam rotaļāties matos.

Elektroniskā pārnesumu pārslēgšanas poga

Shift-by-wire“ vadības pogas ir savienotas ar ergonomiski novietoto rokas balstu intuitīvai lietošanai.

Apslēpti aizmugures vējstikla tīrītāji

TUCSON ir pirmais Hyundai modelis, kas aprīkots ar apslēptiem aizmugures vējstikla tīrītājiem, kas nozūd zem spoilera brīžos, kad netiek lietoti.

Vieglmetāla diski

Ir pieejami stilīgu 17”, 18” un 19” vieglmetāla disku komplekti.

TUCSON N Line

Laipni lūgti sportiskajā pusē

TUCSON N Line apvieno sevī izcilu dinamisku dizainu un uzlabotu savienojamību ar autosporta iedvesmoto N Line stilu un attieksmi. Elektroniski vadāma balstiekārta nodrošina papildu manevrētspēju uz ceļa, izmantojot adaptīvo amortizācijas tehnoloģiju. Automobilis ātrāk un spēcīgāk reaģē gan uz ķermeņa kustībām, gan stūrēšanas komandām.

Priekšpuse

Ekskluzīvais N Line režģis, spilgta sudraba slīdes plāksne un taisnstūra N Line buferis ar sportiska izskata modificētām gaisa ieplūdes ierīcēm – tie ir tikai daži no akcentiem priekšpusē.

Sāni

Dinamiskas proporcijas un līnijas nodrošina profila slaidāku izskatu. N Line ir spīdīgi melni logu izcēlumi un ar spurām aprīkots aerodinamiskais spoileris, kas ir garāks nekā standarta modelī.

Aizmugure

Apakšējā aizmugure izceļas ar sarkano atstarotāja joslu un difuzoru. Enerģiskie dubulto izpūtēju uzgaļi vēl vairāk uzsver faktu, ka šo modeli projektējuši profesionāļi, kurus ir iedvesmojusi augstas veiktspējas automobiļu pasaule.

Unikāli 19” N Line lietie diski

TUCSON N Line ir aprīkots ar spēcīgākiem un sportiskākiem 19” lietajiem diskiem, kuru ģeometriskā struktūra izceļas ar parametriskiem rakstiem. Turklāt riteņu arkas krāsa atbilst virsbūves krāsai.

Plašs interjers ar sportiskiem akcentiem

TUCSON N Line piedāvā modernizēto pilota kabīni, kurā jūtama saikne ar motosportu. Sportiskajiem N Line sēdekļiem ir N logotips un sarkanā kontrasta šuve, kas atkārtojas arī uz durvju apdares un roku balstiem. Citi N dizaina elementi ir atrodami uz taustiņu pārnesumu pārslēga (shift-by-wire) konsoles.

Jūs vēl varētu interesēt

Hyundai hibrīdauto
Atklāj vairāk

Funkcijas
Aplūkot

Cenas
Skatīt cenas un specifikācijas