JAUNA TUCSON N LINE

Tucson N Line apvieno sevī izcilu dinamisku dizainu un uzlabotu savienojamību ar autosporta iedvesmoto N Line stilu un attieksmi. Elektroniski vadāma balstiekārta nodrošina papildu manevrētspēju uz ceļa, izmantojot adaptīvo amortizācijas tehnoloģiju. Automobilis ātrāk un spēcīgāk reaģē gan uz ķermeņa kustībām, gan stūrēšanas komandām.

 

Priekšpuse

Ekskluzīvais N Line režģis, spilgta sudraba slīdes plāksne un taisnstūra N Line buferis ar sportiska izskata modificētām gaisa ieplūdes ierīcēm – tie ir tikai daži no akcentiem priekšpusē.

 

Sāni

Dinamiskas proporcijas un līnijas nodrošina profila slaidāku izskatu. N Line ir spīdīgi melni logu izcēlumi un ar spurām aprīkots aerodinamiskais spoileris, kas ir garāks nekā standarta modelī.

 

Aizmugure

Apakšējā aizmugure izceļas ar sarkano atstarotāja joslu un difuzoru. Enerģiskie dubulto izpūtēju uzgaļi vēl vairāk uzsver faktu, ka šo modeli projektējuši profesionāļi, kurus ir iedvesmojusi augstas veiktspējas automobiļu pasaule.

 

Unikāli 19” N Line lietie diski

Tucson N Line ir aprīkots ar spēcīgākiem un sportiskākiem 19” lietajiem diskiem, kuru ģeometriskā struktūra izceļas ar parametriskiem rakstiem. Turklāt riteņu arkas krāsa atbilst virsbūves krāsai.

 

Plašs interjers ar sportiskiem akcentiem

Pavisam cits sportiskuma līmenis. Tucson N Line piedāvā modernizēto pilota kabīni, kurā jūtama saikne ar motosportu. Sportiskajiem N Line sēdekļiem ir N logotips un sarkanā kontrasta šuve, kas atkārtojas arī uz durvju apdares un roku balstiem. Citi N dizaina elementi ir atrodami uz taustiņu pārnesumu pārslēga (shift-by-wire) konsoles.

 

Piedziņas varianti

Tucson N Line piedāvā dažādus piedziņas variantus, ar to nodrošinot gan jaudu, gan efektivitāti, atkarībā no elektrifikācijas līmeņa.

 

48 V daļējais hibrīds

Pieejamas divas versijas ar septiņu pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu. 1,6 litru T-GDi Smartstream ar 48 voltu daļējā hibrīda tehnoloģiju sasniedz 150 ZS un ir pieejams ar divu riteņu piedziņu. Sportiskāka piedziņa, uzlabotais 1,6 litru T-GDi benzīna dzinējs sasniedz 180 ZS un ir pieejams ar četru riteņu.

Hibrīds

1,6 litru T-GDI Smartstream benzīna dzinēja un 44,2 kW elektromotora kombinācija nodrošina 230 ZS jaudu. Jūs varat izvēlēties divu vai četru riteņu piedziņu ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Plug-in hibrīds

1,6 litru T-GDI Smartstream dzinējs kombinācijā ar 66,9 kW elektromotoru. Kopā benzīna dzinējs un elektromotors nodrošina maksimālo jaudu 265 ZS un maksimālo griezes momentu 350 Nm. Šī versija ir pieejama ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu.

 

Hyundai izplatītāji