NOVATORISKA SAVIENOJAMĪBA

Protams, pilnīgi jaunais Tucson Hybrid ir aprīkots ar mūsdienīgākajām savienojamības iespējām, piemēram, Bluelink® Connected Car Services, kas ļauj kontrolēt automobili, izmantojot viedtālruni. Līdz ar 10,25”* lielo ekrāna navigācijas sistēmu iegūsiet arī piecu gadu bezmaksas pieeju Hyundai Live pakalpojumiem.
* Papildaprīkojums.

 

Uzzināt vairāk par lietotni Bluelink

 

10,25” skārienjutīgs ekrāns un skārienveida vadība*

Jaunais 10,25” skārienjutīgais ekrāns nemanāmi saplūst ar konsoli, kas pilnībā vadāma ar pieskārienu. Visa navigācija, informācija un izklaide, kā arī kondicionēšana ir vadāma ar pieskārienu.
* Papildaprīkojums.

10,25” digitālais mērinstrumentu panelis*

Atvērtā stila digitālais mērinstrumentu panelis piešķir salonam mūsdienīgu izskatu. Mērinstrumentu paneļa ietvars ir noņemts, lai uzsvērtu atvērtības iespaidu salonā.
* Papildaprīkojums.

 

Ātra bezvadu uzlāde

Izbaudiet ātru bezvadu uzlādi viedtālrunim. Jauda ir palielināta no 5 W līdz 15 W, lai nodrošinātu vēl ātrāku uzlādi. Lai novērstu pārkaršanu, ierīcei ir integrēta dzesēšanas funkcija.

Standarts visiem modeļiem, izņemot Comfort.

Krell augstākās klases skaņas sistēma

Krell augstākās klases skaņas sistēma nodrošina izcilu sniegumu ar astoņiem augstas veiktspējas skaļruņiem un zemfrekvences skaļruni, kas optimāli noregulēti tā, lai nodrošinātu pārsteidzošu reālistiskumu.

Standarta aprīkojums Premium modelim. Papildaprīkojums N Line modelim.