Close

Bluelink® lietotne

Savienojiet savu tālruni, automobili un sevi

Izmantojot Bluelink lietotni, jūs varat pieslēgties savam automobilim neatkarīgi no tā, kur atrodaties. Varat plānot maršrutu, ērti sēžot dīvānā, atrast, kur atrodas automobilis, un atslēgt vai aizslēgt tā durvis no jebkuras vietas. Ja jums ir Hyundai elektroautomobilis, lietotne piedāvā vēl vairāk.

Lietotnes funkcijas Elektroautomobiļa funkcijas Personīgās funkcijas Lietotnes lejupielāde

Funkcijas

Pārbaudiet savu automobili

Lai kur jūs atrastos, lai pārliecinātos, ka jūsu Hyundai ir drošībā, kārtībā un gatavs doties ceļā, pietiek izņemt no kabatas tālruni.

Aizslēgšana, izmantojot tālvadību Ziņojums par ielaušanās mēģinājumu Diagnostika pēc pieprasījuma Automobiļa stāvoklis
Bluelink

Pilnīga kontrole

Vienkārši atveriet vai aizslēdziet automobiļa durvis, izmantojot viedtālruni. Bluelink® funkcija diagnostikas datu iegūšanai pēc pieprasījuma jūs brīdina, ja automobiļa sistēmas pārbaudē tiek konstatētas anomālijas.

 

 

Bluelink

Vairāk drošības funkciju

Jūsu automobilim tika izsists logs, un jūsu mugursoma tika nozagta. Bluelink® jūs informē, tiklīdz tiek aktivizēta automobiļa signalizācija. Protams, jūs tiksiet informēti arī tad, ja vienkārši aizmirstat aizslēgt automobili.

Bluelink

Pārliecinieties, ka viss ir kārtībā

Veiciet pilnīgu automobiļa stāvokļa diagnostikas pārbaudi.

Noskaidrojiet automobiļa statusu jebkurā laikā

Parāda, cik automobilī atlicis degvielas (benzīns, dīzeļdegviela, elektrība). Varat apskatīt arī akumulatora, jumta lūkas, priekšējo un bremžu lukturu, pagrieziena rādītāju, logu, inteliģentās atslēgas baterijas, logu mazgāšanas šķidruma, bremžu un dzinēja eļļas stāvokli.

 

Izmantojiet kartes un atrašanās vietas funkcijas

Papildus ērtajai navigācijas sistēmas lietošanai un kontrolei automobilī lietotne ļauj plānot maršrutu no jebkuras vietas. Bluelink lietotne arī nodrošina navigāciju līdz galamērķim pēc automobiļa atstāšanas stāvvietā un palīdz atrast vietu, kur automobilis atstāts.

Galamērķa nosūtīšana uz automobili Pēdējās jūdzes navigācija Atrast manu automobili
Bluelink

Plānojiet maršrutu jebkurā vietā, jebkurā laikā

Meklējiet galamērķus un plānojiet maršrutu ar Bluelink lietotni, kad neatrodaties automobilī. Bluelink pēc tam sinhronizē maršrutu ar automobiļa navigācijas sistēmu. Vienkārši sēdieties pie stūres un piespiediet “Aiziet”.

Bluelink

Navigācijas pabeigšana kājām

Ja atrodaties 200 m – 2 km attālumā, varat pārcelt navigāciju no automobiļa uz Bluelink lietotni. Jūsu tālrunis tad jūs aizvedīs tieši uz galamērķi, izmantojot papildināto realitāti vai Google kartes.

Atrodiet sava automobiļa atrašanās vietu

Gadījies aizmirst, kur atstājāt automobili? Vienkārši atveriet Bluelink lietotni, lai redzētu sava automobiļa pašreizējo atrašanās vietu – jebkur pasaulē.

Bluelink

Elektroautomobiļa funkcijas

Elektromobiļa īpašās funkcijas

Tiem Hyundai īpašniekiem, kuri izvēlējušies elektroautomobili, Bluelink lietotne piedāvā vēl parocīgākas funkcijas. Iestatiet vēlamo temperatūru un pārvaldiet visu ar sava elektriskā Hyundai uzlādi saistīto.

Gaisa kondicionēšanas tālvadība Nobraucamais attālums Ieprogrammējama uzlāde Uzlādes ierobežojumi
Bluelink

Lai ir ērti jums

Iestatiet vēlamo salona temperatūru ar Bluelink lietotni. Ja automobilis tobrīd tiek lādēts, sildīšana vai dzesēšana notiek no tīkla un nepatērē automobiļa piedziņas akumulatora enerģiju. Funkcija ir pieejama arī tad, kad automobilis nav pieslēgts lādētājam. Tādā gadījumā enerģija tiek ņemta no automobiļa augstsprieguma piedziņas akumulatora.

 

Bluelink

Noskaidrojiet autonomiju

Pirms došanās ceļā noskaidrojiet, cik lielu attālumu varat veikt ar atlikušo uzlādes līmeni.

Bluelink

Iestatiet un plānojiet lādēšanu

Bluelink ļauj kontrolēt jūsu elektriskā Hyundai uzlādes grafiku. Izmantojiet to, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo akumulatora kalpošanas laiku un izdevīgāko elektroenerģijas cenu. Un, protams, arī lai jūsu automobilis būtu pilnībā uzlādēts, kad laiks doties ceļā.

Bluelink

Noklusējuma iestatījumu maiņa

Ja vēlaties, varat iestatīt maksimāli pieļaujamo akumulatora uzlādes līmeni. Piemēram, ātrās uzlādes stacijās var būt ekonomiskāk ierobežot maksimālo uzlādes līmeni līdz 80%.

Personīgās funkcijas

Pilna informācija par nobrauktajiem kilometriem

Hyundai Bluelink lietotne ir ne tikai funkcionāla – tā ir arī personīga, ērta un pielāgojama.

Mani braucieni Lietotāju profili Kalendārs Personalizēšana Logrīki
Bluelink

Saņemiet kopsavilkumus un detalizētu informāciju

Visa informācija par braukšanu: datums un laiks, attālums, vidējais un maksimālais ātrums un cita informācija.

Bluelink

Nepazaudējiet iestatījumus

Saglabājiet sava profila un automobiļa iestatījumu rezerves kopiju Bluelink mākoņpakalpojumā. Šī funkcija jums ļauj arī pārcelt savus iestatījumus uz jaunu Hyundai automobili.

Bluelink

Kalendāra ieraksti Bluelink lietotnē

Sinhronizējiet savu kalendāru ar Bluelink, un redzēsiet kalendāra ierakstus tieši Bluelink sākumlapā.

Bluelink

Padariet to par savu

Lai Bluelink lietotne darbojas tā, kā vēlaties jūs. Ieslēdziet un izslēdziet funkcijas un pielāgojiet lietotnes sākuma ekrānu.

Bluelink

Iegūstiet tiešu piekļuvi

Automobiļa tālvadības un statusa funkcijas ir pieejamas kā logrīki jūsu tālruņa bloķēšanas ekrānā. Lietojiet tos, neatverot lietotni.

Lietotnes lejupielāde

Bluelink® lietotne ir pieejama IOS un Android viedtālruņiem.

Atklājiet visas savienojamības funkcijas

Live pakalpojumi
Atvērt

Hyundai Bluelink®
Aplūkot

Sakaru iespējas
Uzzināt vairāk