5.5.2021

Hyundai Rīgā ievieš pārmaiņas dīleru tīklā

Sākot ar 2021. gada 30. aprīli, SIA „Autobrava“ vairs nav Hyundai dīleris. Jaunu Hyundai pilna servisa pārstāvniecību Biķernieku ielā 145 plānots atvērt šī gada vasaras beigās. Tikmēr SIA „Skandi Motors“ visiem Hyundai klientiem nodrošinās Hyundai pārdošanu un servisa apkalpošanu tā dīlercentros Rīgā un Liepājā.

Lasīt tālāk
6.4.2021

IONIQ Electric panākumu recepte

Hyundai IONIQ bija pirmais automobilis pasaulē ar trīs alternatīvām spēka piedziņām: hibrīda, uzlādējamā hibrīdā un akumulatora elektrisko. Pirmo reizi tas tika atklāts 2016. gadā un atjaunināts 2019. gadā. 2021. gada modelis tagad ir pieejams un piedāvā, piemēram, gaidīto Bluelink telemātikas pakalpojumu. Kopš atklāšanas IONIQ tiek pastāvīgi slavēts par tā 5 zvaigžņu drošības novērtējumu, zemajām lietošanas izmaksām un lielisko dizainu.

Lasīt tālāk
23.2.2021

Hyundai IONIQ 5 piedāvā jaunu elektriskās mobilitātes dzīvesstilu

Šodien 23. februārī notika Hyundai IONIQ 5 pilnībā elektriskā kompaktā krosovera pasaules pirmizrāde. IONIQ 5 ir unikāla akumulatora elektroautomobiļa platforma un videi draudzīgas elektroautomobiļa funkcijas. Iespaidīga jauda un daudzveidīga lādēšana: ultraātra 400 V un 800 V. Funkcija „no transportlīdzekļa uz patērētāju“ (V2L) ārējā elektroaprīkojuma atbalstam.

Lasīt tālāk
15.2.2021

Hyundai virtuālā pirmizrādē prezentē IONIQ 5

Pirms 23. februārī paredzētās virtuālās pasaules pirmizrādes publicēti salona attēli. Automobiļa salonā ir izmantota ilgtspējīgu materiālu un audumu apdare, piemēram, ekoloģiski apstrādāta āda, bioloģiska krāsa, kā arī dabiskas un atkārtoti izmantotas šķiedras. Unikālā akumulatora elektroautomobiļa (BEV) platforma nodrošina lielāku garenbāzi un plakanāku grīdu nekā vidēja izmēra kompaktajiem krosoveriem ar tradicionālo piedziņu, sniedzot pavisam jaunu pieeju salona dizainam.

Lasīt tālāk
1.2.2021

Dizains, tehnoloģijas, nulle izmešu: jaunais KONA Electric piedāvā virkni jaunumu

Jaunajam Hyundai KONA Electric ir jauns, mūsdienīgs ārienes dizains, kas simbolizē tīru elektrisko mobilitāti. Jaunas drošības, savienojamības un komforta funkcijas padara braukšanu vēl patīkamāku nekā līdz šim. KONA Electric joprojām ir starp līderiem attiecībā uz nobraukuma rezervi pilnībā elektriskā režīmā, ļaujot ar vienu uzlādi nobraukt līdz 660 kilometriem pilsētā un 484 kilometriem kombinētajā ciklā.

Lasīt tālāk