23.2.2021

Hyundai IONIQ 5 piedāvā jaunu elektriskās mobilitātes dzīvesstilu

Šodien 23. februārī notika Hyundai IONIQ 5 pilnībā elektriskā kompaktā krosovera pasaules pirmizrāde. IONIQ 5 ir unikāla akumulatora elektroautomobiļa platforma un videi draudzīgas elektroautomobiļa funkcijas. Iespaidīga jauda un daudzveidīga lādēšana: ultraātra 400 V un 800 V. Funkcija „no transportlīdzekļa uz patērētāju“ (V2L) ārējā elektroaprīkojuma atbalstam.

Lasīt tālāk
15.2.2021

Hyundai virtuālā pirmizrādē prezentē IONIQ 5

Pirms 23. februārī paredzētās virtuālās pasaules pirmizrādes publicēti salona attēli. Automobiļa salonā ir izmantota ilgtspējīgu materiālu un audumu apdare, piemēram, ekoloģiski apstrādāta āda, bioloģiska krāsa, kā arī dabiskas un atkārtoti izmantotas šķiedras. Unikālā akumulatora elektroautomobiļa (BEV) platforma nodrošina lielāku garenbāzi un plakanāku grīdu nekā vidēja izmēra kompaktajiem krosoveriem ar tradicionālo piedziņu, sniedzot pavisam jaunu pieeju salona dizainam.

Lasīt tālāk
1.2.2021

Dizains, tehnoloģijas, nulle izmešu: jaunais KONA Electric piedāvā virkni jaunumu

Jaunajam Hyundai KONA Electric ir jauns, mūsdienīgs ārienes dizains, kas simbolizē tīru elektrisko mobilitāti. Jaunas drošības, savienojamības un komforta funkcijas padara braukšanu vēl patīkamāku nekā līdz šim. KONA Electric joprojām ir starp līderiem attiecībā uz nobraukuma rezervi pilnībā elektriskā režīmā, ļaujot ar vienu uzlādi nobraukt līdz 660 kilometriem pilsētā un 484 kilometriem kombinētajā ciklā.

Lasīt tālāk
14.1.2021

Hyundai Tucson sadarbībā ar Auto Ziņas

„Jaunais Hyundai Tucson nav tikai jauns modelis, tā ir jauna Hyundai automašīnu attīstības pakāpe. Tik labs Tucson vēl nekad nav bijis. Ja kāds meklē šī žanra auto, noteikti ir jāizmēģina šis.“ tā par jauno Tucson saka Normunds Avotiņš.

Lasīt tālāk
17.11.2020

Uzlabots jaunais Hyundai Tucson ar lielāku jaudu, zemāku izmešu daudzumu un vismodernāko aprīkojumu

Pilnīgi jaunais Hyundai Tucson ir ievērojams solis uz priekšu autoražotāju produktu klāstā. Jaunās paaudzes pilnīga hibrīda sistēma, elektroniski regulējama balstiekārta, nepārtraukti mainīga vārsta ilguma benzīna turbodzinējs un vismodernākie jaunie dekoratīvajā režģī integrētie dienas gaismas lukturi un pārveidotie aizmugurējie lukturi kā standarts visiem modeļiem padara to atšķirīgu no visām pārējām automašīnām uz ceļa.

Lasīt tālāk
19.10.2020

Jaunais Hyundai i20 ienāk Latvijā

Jaunā Hyundai i20 novatoriskā formas dizaina iedvesmas avots ir Hyundai Sensuous Sportiness dizaina valoda.
Pirmoreiz i20 modelis ir pieejams ar degvielas patēriņa ziņā efektīvo 48 V vieglo hibrīdo spēka piedziņu.
Hyundai i20 modelis ir ieguvis jaunu informācijas un izklaides sistēmu, savienojamības pakalpojumus un audio, kas nosaka jaunu segmenta standartu.

Lasīt tālāk