26.2.2020

Jaunais Hyundai i30 – stilīgāks, drošāks un ekonomiskāks

Jaunais Hyundai i30 ir kļuvis vēl pievilcīgāks un piedāvā progresīvu drošības aprīkojumu un savienojamību, daudzpusīgu dzinēju un pārnesumkārbu klāstu, kā arī stilīgu un jaunu dizainu. Pilnīgi jaunais vieglā hibrīda dzinējs 48 V patērē mazāk degvielas. Motoru sporta iedvesmotais aprīkojuma līmenis N Line pirmo reizi tiek piedāvāts universāla modelim i30 Wagon.

Lasīt tālāk
19.2.2020

Pavisam jaunais Hyundai i20 — satriecoša dizaina tikšanās ar progresīvām tehnoloģijām

Pavisam jaunais modelis i20 ir Eiropā pirmais sērijveidā ražotais Hyundai, kura jauno dizainu ir iedvesmojis Hyundai sensuālais sporta dizains. Šis jaunais aprīkojums iekļauj vispusīgākās savienojamības ierīces un labāko drošības aprīkojumu savā klasē. Pirmoreiz i20 modelis ir pieejams ar degvielas patēriņa ziņā efektīvo 48 V vieglo hibrīdo spēka piedziņu.

Lasīt tālāk
21.10.2019

„Hyundai“ ekomodeļu jaunumi Rīgā

Trešdien, 16.oktobrī, Rīgā, Spīķeru koncertzālē, „Hyundai ekomodeļu dienas“ pasākumā Baltijas valstu žurnālisti tika iepazīstināti ar autoražotāja „Hyundai“ diviem jaunajiem modeļiem – „Hyundai Kona Hybrid“ un atjaunoto „Hyundai Ioniq Electric“.

Lasīt tālāk
13.6.2019

Lietuviešu žurnālisti ir paši ātrākie

1. jūnijā pēc pusdienām pie Liepājas koncertzāles tika pievarēts pēdējais sacīkšu „Viada Press Rally 2019“ ātrumposms. Pašā jaudīgākajā kategorijā virs 3000 (automašīnām, kuru dzinēja tilpums pārsniedz 3000 cm3) visātrākā bija Egidija Babeļa un Aleksandra Daiņa ekipāža (Hyundai i30 Fastback N).

Lasīt tālāk