15.9.2020

Pilnīgi jaunais Hyundai Tucson: viedo tehnoloģiju varonis ar izcilu dizainu

Uzlabots un eksperimentāls: pilnīgi jaunais Tucson ir ne tikai evolūcija, bet arī Hyundai dizaina revolūcija. Jaunas Parametric Hidden Lights - pasaulē pirmais dizaina jauninājums - piešķir pilnīgi jaunajam Tucson unikālu klātbūtni uz ceļa. Klasē labākā drošības pakete un ģimenes ērtības nosaka jaunus standartus nākotnes klientiem. Pilnīgi jaunais Tucson piedāvā visvairāk elektrificēto piedziņas sēriju kompakto apvidus automobiļu segmentā, ieskaitot hibrīdus, lādējamos hibrīdus, 48 voltu vieglus hibrīda variantus.

Lasīt tālāk
21.8.2020

Ražots Eiropā

Vai zinājāt, ka 90 % Hyundai automobiļu tiek izstrādāti, konstruēti, ražoti un pārbaudīti Eiropā? Vācijā atrodas Hyundai dizaina centrs, un automobiļi, kas paredzēti Latvijas tirgum, tiek ievesti no Turcijas, Čehijas un Korejas rūpnīcas.

Lasīt tālāk
5.6.2020

KONA Electric atspēko mītus par elektromobiļiem

Kaut arī elektromobiļi pastāv jau vairākas desmitgades, tie joprojām nav tik izplatīti kā transportlīdzekļi ar iekšdedzes dzinējiem. Iespējams, tieši tādēļ par elektromobiļiem joprojām dzirdams daudz mītu un pārpratumu. Piedāvājam dažus no izplatītākajiem mītiem par šiem transportlīdzekļiem, un mēs arī pastāstīsim, vai KONA Electric tos var atspēkot.

Lasīt tālāk
19.5.2020

Hyundai Santa Fe modelim 20 gadi

Hyundai Santa Fe šogad atzīmē 20. gadadienu. Modelis tiek pārdots Eiropā kopš 2001. gada – tagad jau ceturtajā paaudzē. Šis populārais modelis piedzīvo ievērojamas izmaiņas, piemēram, jaunas elektriskās piedziņas līnijas.

Lasīt tālāk
18.5.2020

Hyundai apkalpo arī koronavīrusa pandēmijas laikā

Hyundai pagarina savu automašīnu sākotnējo piecu gadu garantiju, ja tā beidzas šī gada 01.03.-31.05. Garantija turpinās vēl trīs mēnešus līdz jūnija beigām. Pagarinātā garantija aptver vairāk nekā 1.21 miljonu automašīnu 175 valstīs un Latvijā attiecas uz 103 automašīnām.

Lasīt tālāk