14.11.2018

Kona Electric pārvar aizspriedumus un gūst atzinību visā Eiropā

Pēc veiksmīgas ieviešanas tirdzniecībā 2018. gada vasarā jaunais Hyundai Kona Electric modelis jau ir saņēmis nozīmīgus automobiļu nozares apbalvojumus. Hyundai otrais pilnībā elektriskais automobiļa modelis ir guvis atzinību par tā sēriju, veiktspēju, pieejamību un kopējo izmantojamību. Veiksmīgi pārvarot aizspriedumus, Kona Electric pārliecināja vadošos Eiropas automobiļu nozares izdevumus par savām spējām braukšanas testos.

Lasīt tālāk
23.8.2018

Hyundai demonstrē nākamās paaudzes atdalītās skaņas zonas tehnoloģiju

• Nākamās paaudzes skaņas sistēma ļauj katram pasažierim klausīties savu mūziku bez austiņām.
• Pasažieru privātums tālruņa sarunu laikā.
• Ir iespējams izslēgt skaņas, kas nav vajadzīgas pasažieriem, bet ir svarīgas autovadītājam.
• Šī progresīvā tehnoloģija uzlabos braukšanas pieredzi autonomo transportlīdzekļu ērā.

Lasīt tālāk
7.6.2018

Hyundai i20: viedāks, drošāks un ar atsvaidzinātu dizainu

Komfortablākai un efektīvākai braukšanai, Hyundai Motor ievieš 7DCT pārnesumkārbu.
i20 piedāvā augstākā līmeņa drošības aprīkojumu, tai skaitā Hyundai SmartSense, aktīvās drošības sistēmas – frontālu sadursmju novēršanas palīgsistēmu (Forward Collision-Avoidance Assist), par izbraukšanu no braukšanas joslas brīdinošu sistēmu (Lane Departure Warning System), par vadītāja uzmanības pazemināšanos brīdinošu sistēmu (Driver Attention Warning) un tālās gaismas lukturu automātiskas pārslēgšanas palīgsistēmu (High Beam Assist).
Moderna, progresīva multimediju sistēma, kuru papildina septiņu collu krāsains skārnienjutīgs ekrāns ar Apple Car Play un Android Auto funkcijām.

Lasīt tālāk
i20