Close

Aksesuāri

Vairāk stila. Vairāk ērtību. Vairāk jums.
Hyundai izplatītāji

Aksesuāri praktiskumam un stilam

Ar Hyundai oriģinālajiem aksesuāriem varat perfekti pielāgot IONIQ 5 N izskatu un funkcionalitāti tieši savām vēlmēm.

Mode 3 uzlādes kabelis

Mode 3 kabelim abos galos ir Type 2 spraudņi, un to var izmantot ikdienas uzlādei publiskās un mājas uzlādes vietās, kurās ir pieejamas Type 2 ligzdas.

Auduma grīdas paklājiņi

Šie kvalitatīvie cilpu plūksnas paklājiņi ar sarkanām dubultajām šuvēm aizsargā grīdu un ar stilu uztur salonu tīru un kā jaunu. To forma ir ideāli pielāgota salona grīdai.

Bagāžas nodalījuma apdares josla

Šī spīdīgi melnas krāsas vai nerūsējošā tērauda josla ir īpaši izstrādāts un gaumīgs aizsardzības elements, kas papildina automobiļa sportisko, eleganto dizainu.

Vairāk gaismas

IONIQ 5 N var atsevišķi pasūtīt LED apgaismojumu pie kājām zilā vai baltā krāsā. Varat izvēlēties papildu apgaismojumu bagāžas nodalījuma pārsegam, kas izgaismo zonu automobiļa aizmugurē, atverot bagāžas nodalījumu. Vairs nekādu grūtību, mēģinot kaut ko atrast tumsā. Arī peļķes nesagādās nepatīkamus pārsteiguma mirkļus.

Gumijas paklājiņi

Ar jauno IONIQ 5 N ir tik vienkārši dzīvot pilnu krūti. Taču nereti tas ir saistīts ar dubļainiem apaviem, slapjumu un citām nevēlamām lietām. Mūsu īpaši izstrādātie aksesuāri nodrošina aizsardzību visu gadu un lieliski iederas salonā. Izgatavoti no 90% bioloģisku materiālu.

Elegances un sportiskuma apvienojums

Automobiļa izskatu var personalizēt ar dažādiem dekoratīvās apdares elementiem, piemēram, sānu spoguļu uzlikām melnā vai matēta alumīnija krāsā.

Jūs vēl varētu interesēt

2 gadu garantija rezerves daļām un aksesuāriem
Uzzini vairāk

Hyundai zīmola serviss
Plašāka informācija

Lietotāja rokasgrāmata
Aplūkot